Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Največja nevarnost je materializem

Največja nevarnost je materializem

Thiaooubska prerokba, Michel Desmarquet.
Nisem prebrala še cele, moram pa reči, da je to ena bolj fascinantnih knjig do sedaj. Avtorja knjige privedejo k sebi, kjer mu mojster odpre tretje oko, tako da položi roke nanj, nato pa lahko vidi svoje avre in druge in v takem stanju mu povedo, zakaj so ga izbrali, da napiše knjige.
Pove, da je največji problem materializem in potem razloži avro, pomen barv, astralno telo in višji jaz, obsmrtne izkušnje in pove, da se ne zavedamo, kako velik vpliv imajo barve na nas…

“14 500 let je, odkar je na Zemlji obstajal primerljiv napredek. Ta tehnologija, ki ni nič v primerjavi s pravim znanjem, je kljub temu dovolj napredna, da bo človeški rasi v zelo bližnji prihodnosti postala nevarna.
Nevarna, ker je samo materialistično znanje, ne pa duhovno znanje. Tehnologija mora podpirati duhovni razvoj, ne pa, da vedno bolj in bolj zapira ljudi v materialističen svet, kar se dogaja na tvojem planetu sedaj.
Še celo bolj so tvoji ljudje obsedeni z edinimi ciljem – bogastvom. Njihova življenja so polna vsega tega, kar zbuja gonjo za bogastvom: zavist, ljubosumje, sovraštvo do tistih bolj bogatih in prezir do tistih, ki so revnejši. Z drugimi besedami, vaša tehnologija, ki ni nič v primerjavi s tisto, ki je obstajala pred 14 500 leti, vleče tvojo civilizacijo navzdol in jo potiska vedno bližje in bližje morali in duhovni katastrofi.
Opazil sem, da so se njegova avra in avre njegovih pomočnikov zasvetile z motno in umazano rdečo.

Mi ljudje s Thiaooube smo določeni, da pomagamo, vodimo in včasih kaznujemo prebivalce planetov…..

Mnogo ljudi na zemlji verjame, da je atomsko orožje glavna nevarnost, vendar ni tako. Največja nevarnost je materializem.
Če ima trgovec veliko trgovino, želi potem še drugo, nato tretje. Če ukazuje malemu cesarstvu, ga hoče povečati. Če ima navaden človek hišo, v kateri bi lahko srečno živel s svojo družino, želi večjo ali želi imeti še drugo, nato trettjo…
Zakaj ta norost? Poleg tega pa bo človek umrl in bo moral pustiti vse, kar je nakopičil. Mogoče bodo njegovi otroci zapravili njegovo zapuščino in bodo njegovi vnuki živeli v revščini? Svoje celotno življenje bo preobremenjen s popolnoma materialnimi skrbmi, ne da bi imel čas, ki bi ga posvetil duhovnim stvarem. “

In potem opisuje kaj je astralno telo in višji jaz in da je to devetina v devetini, ki ga delimo z drugimi ljudmi.”

Daj, ne snifaj toliko lepila, no.

Plain old New age…nč novga. Preberi si kaj o hinduizmu. Gre Za primarno obliko vsega new age, ki sicer združuje kar komu sede… hinduizem pa mu je nekakšna osnova…

Največja nevarnost ni materializem.
Veliko večja je POHLEP.
Rešitev je v ZMERNOSTI pri vsem, kar imamo, jemo, pijemo, delamo, ustvarjamo.
Modrost pa je najti pravšnjo in pravočasno mejo.

Največja nevarnost so NEZNANJE, NEZAINTERESIRANOST in LENOBA.
Vse ostalo izhaja iz teh.

Če ga ti ne bi toliko, se ti ne bi zlepile vse sive celice v en sam materializem …

V bistvu ja, še mal pa smo pri sedmih smrtnih grehih in če pomisliš, so dejansko upravičeni svojega naziva..

V bistvu ja, še mal pa smo pri sedmih smrtnih grehih in če pomisliš, so dejansko upravičeni svojega naziva..
[/quote]

Pa jasno da so. Si gledala Seven? Brrrr.

če mi ne bomo vsega iztisnili iz Zemlje … kdo pa bo?
A ni škoda, da bi vulkani in voda vse prekrili ☺

Pa jasno da so. Si gledala Seven? Brrrr.
[/quote]

Gledala, leta nazaj..hud film..

sonce jo bo pojedel nekateri ga celo častijo hohihi sonce je kot psiho najprej prijazen, vse da potem te uniči…

A ne obstaja naprej od Kozine naselje Materija? So zato njeni prebivalci materialisti?

New Report

Close