Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje najti resno žensko?

Kje najti resno žensko?

Kje sploh najti resno samsko žensko, ki želi imet družino?
Vse tam čez 35, ki so samske, bi raje potovale, kot si ustavarile družino.
Tiste pod 35, pravijo, da sem prestar zanje (40+).


Tiste pod 35 ti lažejo. Pravi razlog je ta, da nisi finančno dovolj dobro preskrbljen za njihove “potrebe”.

Kaj si pa do zdaj delal?

nova
Uredništvo priporoča

Tukaj na monu jo boš takoj našel, so vse resne.

Dvomim, da je tu kaj samskih žensk. Meni se zdi večina poročenih, ker konstantno zganjajo pogrom nad samskimi ženskami.
Na raznih portalih za spoznavanje pa žensk skoraj ni. Če pa že so, niti ne odgovorijo, če jim pišeš.

Dvomim, da je tu kaj samskih žensk. Meni se zdi večina poročenih, ker konstantno zganjajo pogrom nad samskimi ženskami.
Na raznih portalih za spoznavanje pa žensk skoraj ni. Če pa že so, niti ne odgovorijo, če jim pišeš.
[/quote]
Tukaj je definitivno ne boš našel. Portali za spoznavanje so pa prevara. Mogoče resničnih profilov žensk je ene 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, vse ostalo so slike povlečene z facebooka ali instagrama. Tako da te osebe sploh ne vedo, da so prijavljene na portale. Poanta je pa seveda, da naivneži plačajo naročnino.

Dvomim, da je tu kaj samskih žensk. Meni se zdi večina poročenih, ker konstantno zganjajo pogrom nad samskimi ženskami.
Na raznih portalih za spoznavanje pa žensk skoraj ni. Če pa že so, niti ne odgovorijo, če jim pišeš.
[/quote]

Resne samske ženske imajo službe in hobije. Kaj misliš, da ima katera čas za MON? Poišči dogodke v svoji bližini, idi med ljudi.

Ena skupina resnih samskih je recimo taka, kot si opisal, druga skupina resnih samskih 40+ pa že ima otroke.

Zanimajo me take, ki bi imele še otroke, torej tiste nad 40 niso ravno prava izbira. Pa vsekakor še ne sme imet otrok.
AMpak enim se zdim prestar. Druge, tiste proti 40, nočejo imet otroke, bi samo malo potovale, imele hobije, športale.

Vedno me je zanimalo, kdo in kakšni so tipi, ki se po 40 letu nekega jutra zbudijo in vsi preplašeni začnejo besno iskati žensko, ki jim bo rodila otroka, nato pa so vsi frapirani, ker se tistim okrog 30. leta zdijo prestari.
Dobro jutro. Išči vrstnico plus minus tri leta.

Ampak očitno tole o denarju vsaj malo drži, ker ima neki znanec, slabo ohranjen primerek tvojih let, 20 let mlajšo bejbo. Ne bom o tem, kako to zgleda, ker ne zgleda, ima pa denarja kot pečka.

Sprašujem se isto.

Študij, iskanje službe, potem iskanje stabilne službe, kariera, hobiji.

Lej tule se piše non stop, kako so ženske po 30 samo še za na odpad. O moških se to sicer ne piše, ampak sklepam, da je enako.
Ti bi pa rad bil iskana roba pri 40?


WTF?! Torej ti lahko, ženska pa ne? Če torej posameznik živi polno življenje, je to no-go, ker si se ti nekega jesenskega jutra odločil, da bi imel otroke z resno (po tvojem opisu sodeč bolj pasivno, ponižno, brez lajfa) žensko?
Čisto po monovsko: srečna vsaka, ki se te ogne.


WTF?! Torej ti lahko, ženska pa ne? Če torej posameznik živi polno življenje, je to no-go, ker si se ti nekega jesenskega jutra odločil, da bi imel otroke z resno (po tvojem opisu sodeč bolj pasivno, ponižno, brez lajfa) žensko?
Čisto po monovsko: srečna vsaka, ki se te ogne.
[/quote]

Samo jaz pri 48ih lahko imam še otroke, ženska pa ne več. Tista, ki pri 35ih še ni pripravljena za imet otroke oz. še niti ne išče moškega, da bi z njim imela otroke, je že malce pozna. Preden najde moškega, preden si naredita skupen dom, bo že ona 40.

Samo jaz pri 48ih lahko imam še otroke, ženska pa ne več. Tista, ki pri 35ih še ni pripravljena za imet otroke oz. še niti ne išče moškega, da bi z njim imela otroke, je že malce pozna. Preden najde moškega, preden si naredita skupen dom, bo že ona 40.
[/quote]

Ja in?
Lahko jih imaš tudi pri sedemdesetih, pa kaj?

Ja in?
Lahko jih imaš tudi pri sedemdesetih, pa kaj?
[/quote]

Dobila si odgovor na svoje vprašanje. Česa ne razumeš?

Samo jaz pri 48ih lahko imam še otroke, ženska pa ne več. Tista, ki pri 35ih še ni pripravljena za imet otroke oz. še niti ne išče moškega, da bi z njim imela otroke, je že malce pozna. Preden najde moškega, preden si naredita skupen dom, bo že ona 40.
[/quote]
Pri 48tih bi ti imel dojenčka?
Vse ok s tvojo glavo?

Samo jaz pri 48ih lahko imam še otroke, ženska pa ne več. Tista, ki pri 35ih še ni pripravljena za imet otroke oz. še niti ne išče moškega, da bi z njim imela otroke, je že malce pozna. Preden najde moškega, preden si naredita skupen dom, bo že ona 40.
[/quote]
Poleg tega se s starostjo ženske povečuje tudi možnost, da bo rodila otroka z Downovim sindromom.

Dobila si odgovor na svoje vprašanje. Česa ne razumeš?
[/quote]

Evo, ne razumem, zakaj se ljudje pri 40 lotite delat otroke?
Pardon, šele iskat partnerja, s katerim bi imeli otroke?
Ali celo se šele spraševati, kje so vse te ženske, s katerimi bi imel otroke in zakaj niso preveč zainteresirane?
Jaz razumem kariero, hobije, delo – ampak kakšno žensko si pa le uspel stlačiti tukaj vmes?
I


Pri 48tih bi ti imel dojenčka?
Vse ok s tvojo glavo?
[/quote]

Seveda, zakaj pa ne.
Pa nimam še 48. Mi še par let manjka do tja. Ampak itak nimaš takoj otrok, ko eno spoznaš. Najprej spoznavanje, potem ustvarjanje skupnega doma, potem en čas življenje v skupnem domu. To je kar nekaj let. Mi na kraj pameti ne pade it skupaj živet z eno, ki jo poznam recimo samo en mesec. Mora pa biti kar nekaj dalj časa. Pa tudi ne delat otrok, dokler ne živim z žensko vsaj kako leto ali dve skupaj, v skupnem domu. Potem pa bom že res proti 48.

Evo, ne razumem, zakaj se ljudje pri 40 lotite delat otroke?
Pardon, šele iskat partnerja, s katerim bi imeli otroke?
Ali celo se šele spraševati, kje so vse te ženske, s katerimi bi imel otroke in zakaj niso preveč zainteresirane?
Jaz razumem kariero, hobije, delo – ampak kakšno žensko si pa le uspel stlačiti tukaj vmes?
I
[/quote]

Saj sem jo, ne samo eno :). Saj nisem nedolžen no.

Saj sem jo, ne samo eno :). Saj nisem nedolžen no.
[/quote]

Vsaj to 🙂

Sprašujem se isto.
[/quote]

Tud tipom biološka ura tiktaka.

Samo jaz pri 48ih lahko imam še otroke, ženska pa ne več. Tista, ki pri 35ih še ni pripravljena za imet otroke oz. še niti ne išče moškega, da bi z njim imela otroke, je že malce pozna. Preden najde moškega, preden si naredita skupen dom, bo že ona 40.
[/quote]
Ti si tipični obupanec. Zdaj si se spomnil pri ne vem koliko si star, 40+ ali blizu 50, da bi ti našel žensko, ki bi ti rodila otroka? Ti bodi srečen, če najdeš sebi resno partnerico, ki bo z tabo živela, ne pa da fantaziraš o neki plodni mladenki.

New Report

Close