Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iščem čistlko v Ljubljani

Iščem čistlko v Ljubljani

iščem čistilko, ki bi 2x tedensko čistila hišo v Ljubljani.

Cena 10 eur na uro, ki je fiksna. Izstavim račun.

Jaz cistim veliko hiso vsak teden,imam malico,prevoz in 15 evrov na uro,pa se gazdarica mi ob vsakem cuscenju pustu pet evrov,pa kaksno cokolado..cistila kupi sama..ni sans,da pridem k tebi..

nova
Uredništvo priporoča

Počasi postaja čiščenje visotohmološka dejavnost. Vsaj po ceni 15€.
Zelo zanimivo…

Mi res niso jasne te cene, v glavnem celo na crno. Pri nas v sluzbi so snazilke zaposlene preko cistilnega servisa, v glavnem na minimalcu, pa jih skrbi da ostanejo brez sluzbe. Studente preko servisa, ki so vsaj drugi letnik fakultete, placujemo po 5 evrov na uro in malica in je vedno vse polno in prosijo se za naslednje leto.

Čistilke pri vas imajo minimalca, malico, prevoz, regres, bolniško, vsa čistila, rokavice, uniformo … je tako?
Jaz moram to sebi sama vse plačati + državi vse, kar se spomni. Včasih mi ne ostane minimalec, včasih je pa dober mesec. Bolniška, kaj je to? Z vnetjem pljuč sem hodila čistit, ker bi sicer poklicali drugo, ki bi šla pod ceno in mi prevzela posel. Dopust balansiram med dopusti strank in svojo družino. Ko so drugi praznike fraj, stranke naročijo generalke in delam do izčrpanosti. Ne upam odbiti, ker je konkurenca huda. Sploh, ker tiste na črno pridejo za par eur.
Res pa ne čistim beznic in ne pri zoprnelah, ki mislijo, da bom za 20 eur počistala celo hišo in to v 2 urah. Delam pri zobozdravnikih, lekarnah in tistih strankah, kjer ni problem plačilo.

cena ni problem, potrebujem pa kontakte

Čistilke pri vas imajo minimalca, malico, prevoz, regres, bolniško, vsa čistila, rokavice, uniformo … je tako?
Jaz moram to sebi sama vse plačati + državi vse, kar se spomni. Včasih mi ne ostane minimalec, včasih je pa dober mesec. Bolniška, kaj je to? Z vnetjem pljuč sem hodila čistit, ker bi sicer poklicali drugo, ki bi šla pod ceno in mi prevzela posel. Dopust balansiram med dopusti strank in svojo družino. Ko so drugi praznike fraj, stranke naročijo generalke in delam do izčrpanosti. Ne upam odbiti, ker je konkurenca huda. Sploh, ker tiste na črno pridejo za par eur.
Res pa ne čistim beznic in ne pri zoprnelah, ki mislijo, da bom za 20 eur počistala celo hišo in to v 2 urah. Delam pri zobozdravnikih, lekarnah in tistih strankah, kjer ni problem plačilo.
[/quote]
Razumem in sem vzela na znanje pojasnilo. Ce se pa tako pocutis, kot opisujes, ti pa priporocam, da se tudi ti zaposlis za minimalca, pa ti bo vse nasteto omogočeno. Saj tudi iscejo servisi nove delavke, ze zaradi upokojitev. Srečno.

Ti pusti kontakt

New Report

Close