Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izbira avtosole

Izbira avtosole

Pozdrav, zanima me, ce ima kdo kaksne izkusnje z vito-l avtosolo v grosupljem, kaksni instruktorji so tam, koliko ur rabijo vozniki… Ali pa kaksno drugo avtosolo v okolici, tudi do trebnjega, za v ljubljani sem pa slisal da ti radi nabijajo ure za denar

Lp

Od kje ti inf. da v Lj. nabijajo ure?
Moji trije otroci so vsi delaliv Lj.- v dveh različnih avtošolah(Ježica in Amzs). Imeli 25-28 ur .Naredili izpit vsi v prvem poizkusu.

V zivljenju sem opravljal 7x CPP
Imam vecino kategorij..
svetujem, da opravljate izpit v Lj saj se boste le tako najbolje pripravili na kaos po cestah..
V Lj sem hodil v naslednje AŠ:

– 1 Mah (ne priporocam)

– SANA v šiški!! (vozila sestra, instr. totalno neprimeren odnos)

– 3D (pri njih je vozila moja sestra in je bila totalno navdusena zato sem sel k njim in odvozil. Sandi je CAR res kul moodel, prav tako en gospod iz Horjula predavatelj kaliber taprav ;), znal narediti predavanje o CPP zanimiv z zivljenskimi primeri..

– Blisk (Milan legenda od cloveka, vsa cast me je odlicno pripravil na voznjo tezjih kategorij)

Svetujem vam 3D ali Blisk imam zelo lepe izkusnje z obema.
Res je, da je od tega ze nekaj let, vendar kvaliteta se ohranja in nadgrajuje pri obeh..

Ce imate kolikor toliko nekaj osnov, je bojazen odvec glede navijanja ur vozenj..
Vendar v obzir dejstvo, da vas instr. pripravi na glavno voznjo kar se le da najboljse je lahko to doseci le z uram voznje..
Za statistiko sol je pa najbolje cim manj ur in cim hitreje glavna voznja..

my story =)

Pa srecno..

nova
Uredništvo priporoča

Ojjj…ev tudi jaz grem v avtosolo blisk… torej mi pove gdo za najboljsga instruktorja tam… negdo da je potrpeezljiv in da te zna naucit kot je treba

Ko človek 7X opravlja CPP, potem pa je vse jasno…!
Upam, da ne voziš po našem koncu, da bomo še naprej varni na cesti….

Nabijajo ti ure veliko kje, ce sama ne bos znala ocenit svoje voznje.
Ce se pocutis pripravljeno, pac poves instruktorju.
Mene je hotel dati na voznjo in sem odklonila, ker se nisem pocutila pripravljeno. Potem sem zvozla se par ur in mi je povedal, da v zadnjem tednu niti 1x ni cviknil, niti posegel v mojo voznjo. No, potem pa sem se prijavila, pred izpitno sem na mojo zeljo zvozila se eno uro in izpit naredila v prvo.


Ali ne bi raje za začetek obiskala tečaj slovenščine?

[/quote]
Ali ne bi raje za začetek obiskala tečaj slovenščine?
[/quote]

Skupaj s tabo. Nauči se sklanjati, če imaš že druge namen učiti slovenščine.

Za avtorja: To je bivša ZŠAM Grosuplje in meni so bili super! Resda pred 11 leti:)

Jaz bi šel z Ježkom ali Boratom žago v Domžale. Zakaj? Ker Domžale nimajo grozljivega poligona.

Jaz bi šel z Ježkom ali Boratom žago v Domžale. Zakaj? Ker Domžale nimajo grozljivega poligona.
[/quote]

Poligon na Ljubečni me je stal štirih glavnih voženj. V Trbovljah pa v prvo in brez napake.

Bortan ŽAGAR?


Ali ne bi raje za začetek obiskala tečaj slovenščine?
[/quote]

Skupaj s tabo. Nauči se sklanjati, če imaš že druge namen učiti slovenščine.

Za avtorja: To je bivša ZŠAM Grosuplje in meni so bili super! Resda pred 11 leti:)
[/quote]
Se vidi, da slovenščina ni vaš materin jezik 😝

Ali kdo pozna instruktorja urosa iz avtosole blisk.???kak se pise ce gdo veee

Oj…zanima me nekaj glede avto sole blisk ce bi mi lahko pomagal

Ko človek 7X opravlja CPP, potem pa je vse jasno…!
Upam, da ne voziš po našem koncu, da bomo še naprej varni na cesti….
[/quote]

Ce bi dobro prebrala, bi videla, da je napisal, da ima vecino kategorij, zato je napisal koliko CPP nev ima. In CPP za kolo, ki ga furas po Horjulu ni enak tistemu ki ga npr rabis za sleperja…kaj misls…

Ce bi dobro prebrala, bi videla, da je napisal, da ima vecino kategorij, zato je napisal koliko CPP nev ima. In CPP za kolo, ki ga furas po Horjulu ni enak tistemu ki ga npr rabis za sleperja…kaj misls…
[/quote]
Razlika je tudi: OPRAVLJAL ali OPRAVIL!
Je pa lepo da človek prizna, da se je sedemkrat ponavljal TEORIJO, čeprav mu ni šlo.
Pač ni vsak za na cesto!


Razlika je tudi: OPRAVLJAL ali OPRAVIL!
Je pa lepo da človek prizna, da se je sedemkrat ponavljal TEORIJO, čeprav mu ni šlo.
Pač ni vsak za na cesto!
[/quote]

Ta oseba ima mnogo voznih kategorij opravljenih,ne samo eno…. To si pa pozabil prebrat, a ne?

Ta oseba ima mnogo voznih kategorij opravljenih,ne samo eno…. To si pa pozabil prebrat, a ne?
[/quote]

Žal osebno poznam tega nakladača, trenutno je zaradi alkohola brez izpita, v gostilni pa glavni s svojim nakladanjem….
Žena ga pride iskat, ko jo pokličejo gostje, ki jim dosadi poslušati eno in isto!

Žal osebno poznam tega nakladača, trenutno je zaradi alkohola brez izpita, v gostilni pa glavni s svojim nakladanjem….
Žena ga pride iskat, ko jo pokličejo gostje, ki jim dosadi poslušati eno in isto!
[/quote]

In kakšno naključje, da torej gre to pisat na MON? LOL!

Tone F a da poznas osebno Uros ki dela pri blisku.???? Ali je odg.bil za koga drugega

Pri meni je bil inštruktor katastrofa. Perverznež, ki si je ogledoval vsako, mimo katere sva vozila, vključno z 12-letnicami. Silil je teren, po katerem sva stalno vozila mimo delovnega mesta njegove bivše, ker jo je pač zalezoval.

Nabijal mi je ure do točke, ko sem se moral skregat, da sva šla na glavno vožnjo. Kolerično je tulil za vsako malenkost in bil v glavnem totalno primitiven možakar, sklepam da tudi že v zaporu.

Me zanima, če starši vedo, kakšnim kretenom prepuščajo svoje sončke? Ne velja za avtošole noben kodeks, kako ravnati s stranko (kar otrok v tem primeru tudi je?) Na tem področju ni bilo storjenega ničesar, če pa učiteljica v šoli učenca samo grdo pogleda, pa je že praktično brezposelna.

New Report

Close