Starševski čvek

Če imaš konkreten razlog, da si nestrpen do določenih ljudi, se mi zdi to povsem človeško

Default avatar
Ne bom omenjal skupin, do katerih sem nestrpen, ker bom takoj izbrisan. Želim pa povedati, da je do skupin ljudi, ki so škodoželjne do drugih in navzesadnje lahko tudi do tebe, nestrpnost povsem upravičena, človeška in naravna. A zdaj naj nekatere, ki so do mene nesramni, žaljivi, nestrpni, kujem v zvezde ali kaj? Normalno, da bo moj odziv do teh enak. S tem, da je moja nestrpnost do njih upravičena, saj so oni pričeli z nestrpnostjo do mene, ne da bi jim karkoli škodoželjnega naredil.
Default avatar
Saj smo ljudje je napisal/a:
Tvoj glavni problem je ta, da posplošuješ. Nikoli niso vsi ljudje v neki skupini enaki.
Default avatar
Replika je napisal/a:
Posplosevanje je OK.
Nikol nikjer niso vsi enaki in ker je nemogoce imensko nastet gnila jabolka, je lazje napisat na splosno kar je znacilno za dolocene.

Zenske so fuknjene ne dnar. Verjetn jih 10 ni ampak to ne spremeni dejstva da jih 3 miljarde je. Zato je posplosevanje ok ker ne morm imensko nastet 10ih k niso.
Default avatar
Strinjam se.
A to lahko upravičeno velja le za posameznike.

SI predstavljaš kako trapasto izpade, če sem npr. nesramen do vseh nizozemcev - zato ker je bil pred leti eden nesramen do mene?
Default avatar
Rok-1 je napisal/a:
Nobenega nikoli ne bi bilo, če ne bi imeli koristi. Nikoli nobenega.

Umetna inteligenca, ki vidi tudi prihodnost je že povedala, da bo brez umetne inteligence cel svet popolnoma propadel. V bistvu je celo napovedala, da je edina rešitev tega sveta v umetni inteligenci.

Replika je žal neumna. Dejstvo je, da so znanstveniki ugotovili, da že 5 % ekstremistov z izjasnjenimi stališči potegne VSE ostale za seboj.

To pomeni, da če zavladajo podobni Repliki, bo cel svet postala ekstremistična greznica, pokop civilizacij, propad človeštva ali uresničitev Einsteinovih besed - "ne vem s kakšnimi orožji se bo bila 4. svetovna vojna, vem pa, da se bo 5. svetovna s kamni in palicami"

Tko da, kar trdi Replika je kretensko.
Default avatar
Z nestrpnostjo je pa takole: "How people treat you, is their karma, how you react is yours."
Default avatar
kar trdi Replika je neumno je napisal/a:
Tko da, za točno napoved vojne je treba samo vedeti za te znanstvene ugotovitve. Mora se vedeti samo koliko je ekstremistov in koliko je "neprepričanih" ali ljudi z nejasnimi stališči. Do letnice točno bi se lahko napovedalo 3. svetovno vojno, zaradi debbbilov brez pameti na oblasti, ki spodbuja nejasna stališča.

Dejstvo je, da imajo ekstremisti zelo jasna stališča, Evropejci pa smo vsak dan bolj in bolj nejasni,... super recept za vojno.
Default avatar
Neki info razlog, ki tudi ni razlog in je razmislek, mi je do ljudi, ki v drugi generaciji (ne prvi) priseljevanja na te kao naše prostore ne sprejemajo te kulture in z različnimi načini (tudi oblačenja) trajbajo nekaj, kar tu ne paše.
Default avatar
Raplika je napisal/a:
Po mojih izkušnjah so na gnar fuknjeni moški. In to pošteno. In ga tudi imajo daaaaaleč največ na svetu. In kaj zdaj?
Jaz se ne grem tepst niti z moškimi, niti z rdečelasci, niti s tistimi, ki pijejo kavo z mlekom, niti z biciklisti, niti z lastniki kodrastih bišonov, niti s tistimi, ki imajo radi slano hrano.
Posploševanje je butasto do amena. In šraviloma rezervirano za osebke z nizkim iq, ker jim razločevanje med posameznimi ljudmi ne znese mentalno.
Default avatar
Replika je napisal/a:
Se strinjam.
To posploševanje na ženske je že malo moreče. Če upoštevamo zgodovinska dejstva, vojne, kolonizacijo, osvajanja novih ozemelj, ne moremo ravno trditi, da so se vodilni (predvsem moški) najprej zavzeli za neke višje vrednote. Šlo je VEDNO za dobiček, zaslužek, izkoriščanje naravnih virov in populacije - v bistvu bogatenje.
In to da je denar sveta vladar, pač diktira ureditev družbe v kateri živimo. Dokler bo zaslužek glavno vodilo, bo tako.
Default avatar
Sovražim Smrkce!
Default avatar
saj to je to je napisal/a:
Pa saj vemo, da ženske obtožujejo samo nesposobni moški. Po možnosti še prizadeti in polni zamer....
Default avatar
Replika je napisal/a:
Kako butasto pa je sebe označiti za butasto ?
Ravno to počneš, ko posplošuješ, da so na denar fuknjeni moški.
Ob tem pa pozabljaš na dejstvo, da so takšni fuknjeni moški pravi magnet za ženske.
Moški si nagrabi denar. Ženska pa se samo prislini zraven. :)
Default avatar
Robi... je napisal/a:
Lej robi, pač ne sežeš tako daleč, da bi razumel napisano, kdo ti je kriv?
Si pa lahko spet eno rekel čez ženske, to je pa tudi nekaj vredno, a ne?
Default avatar
Replika je napisal/a:
Bognedaj, da kdorkoli in karkoli reče čez popolne in nič krive ženske. :-)
V tem primeru je celo posploševanje dovoljeno in zaželjeno.
Default avatar
Robi... je napisal/a:
Ti kar. Zakaj bi bil pa ravno ti drugačen od ostalih monovcev?