Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali lahko človek umre od žalosti?

Ali lahko človek umre od žalosti?

🙁

Ja. Traja, ampak umre, ce je dlje casa zalosten ves dan.

Pravijo da ja. Verjetno huda dolgotrajna žalost naredi dovolj škode na telesu, da le to odpove.

Če je do konca življenja žalosten:
da.

oslabijo zaradi tega in pride kaj takega,da začnejo umirati 🙁

Zaprti aborigini so nekoč menda umrli v nekaj dneh.

Ne vem, mogoče na dolgi rok, ce zalost ne mine. Jaz sem trenutno tako zalostna, da bi najraje kar umrla med spanjem. Za vzet si zivljenje nisem dovolj pogumna, pa tudi domacim tega ne morem naredit. Zakaj si zalostna ti?

Jaz že dva meseca jokam, jokam tudi cel dan, dva, potem je malo bolje, pa zopet jokam. Tudi ponoči se zbudim in jokam. Imam pa hude stvari, o katerih ne bi pisala tukaj. Izjokala sem že morje solz, bolečina in žalost pa sta še vedno tu. Rada bi odšla, a nimam poguma.

Za Jokam…pusti svoj mail, pa se ti oglasim in si kaj napiševa. Če ti bo kaj lažje…

[email protected]

https://www.youtube.com/watch?v=7IRIP-hSfJ0

https://www.youtube.com/watch?v=5rXBNqVbC6g

Sem že konstatno žalostna. ..

Kako je to možno, nimaš nobenega na kogar bi se obrnila?

Se temu reče depresija?

Nikar si ne pišita, ker definitivno nista za skupaj!
Vidve obe rabita nekoga pozitivnega, razumnega in močnega, ne pa še eno jokico ob sebi, da si bosta jamrali in tekmovali, kateri je bolj hudo in katera je bolj žalostna!

Kako je to možno, nimaš nobenega na kogar bi se obrnila?
[/quote]psihologa, ne želim drugih obremenjevati z mojo zalostjo

Nič ne bova tekmovali, katera je bolj zalostna, saj se jaz zavedam, da je se ogromno ljudi, ki jim je huje kot meni. Tezko pa je biti trenutno v druzbi takih, ki jim res vse štima, ker enostavno ne razumejo in niti nočejo žalostne druzbe. Malo pomaga, ce nisi edini in sam.
Jokamm sem ti že pisala.

Seveda lahko. Od žalosti se lahko precej hitro škripne.

Lahko pomisliš na mnogo starih zakoncev, kjer sta bila skupaj 50 in več let… pogosto se zgodi da en umre – drugi pa v par dneh za njim.

Kaj je babe blesave, imate spet dejt?

Sem žalostna = žalostim se = drogiram se = ne maram življenja = sem mrtva!

Od nikakvega moškega ženske zelo hitro umrejo :).

Pa dej no. Ne moreš bit 7 let konstantno žalostna. Mogoče si tak karakter, da se sekiraš za vsako malenkost. Ko se enkrat izjočeš, daš žalost iz sebe in moraš ponovno zadihati s polnimi pljuči. Ne ustavljaj se pred oviro, ker je nižja kot si misliš.

Fak no. Ah. Žp vsem v tej temi. ;(


:))več takih utrinkov

Ko je nekdo toliko časa žalosten se ponavadi težki dogodki dogajajo zaporedoma. Da, človeku dihati ne morejo. Mah to je smotano. Pač nekateri govorijo, če človek doživi težak dogodek, da ga psihično preboli po letu dni, telo ne pozabi do sedem let. Si predstavljate, da ima človek, vsako leto težak dogodek. To človek dobesedno shira. In tega je vedno več. Smrt, bolezni, izguba dela, izguba denarja, izguba premoženja………te spremembe se dogajajo na nekaj mesecev in telo ne zdrži. Še ne nekaj desetletij nazaj je človek hodil v službo štirideset let brez odpuščanja, hišo, stanovanje kupil v mladih letih ali zgradil in imel do konca življenja…

Res je, da se nam kar napej nekaj dogaja, nekaterim bolj, drugim manj, ampak ja, nekomu se res lahko na vsake pol leta zgodi kaj res hudega in to potemtrja tudi 7 let…
Ampak, sori, človek se v tem času tudi utrdi!
Biti 7 let žalosten, je veliko breme in vsak normalen človek po nekaj hudih padcih pride do spoznanja, da si ne želi nosittakega bremena zavekomaj in se nauči preelati zadeve dokaj hitro, da ne traja vsaka stvar po eno leto ali več.

Sem dala skozi eno hudo obdobje, ko so se mi v enem letu nanizale katastrofe ena na drugo. Itak, da me je sesulo in itak, da sem potrebovala konkreten čas, da sem se pobrala. Ampak zato se danes ne dam več tako zlahka, ker si res ne želim še 1x skozi tako obdobje ene same teme, črnine, tesnobe in groznega bremena. Probleme rešujem sproti, preblevam sproti, pustim procesom, ki se morajo zgoditi, da se zgodijo in to čimhitreje, da nevlečem nekih nesreč v nedogled.
Želim si živeti življenje, ne pa ga prejokati!

New Report

Close