Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Uporabniki MON-a, a se vam to res zdi v redu in prav?

Uporabniki MON-a, a se vam to res zdi v redu in prav?

Kaj pravite na ta bliskovito hitra moderatorska brisanja nekaterih, točno določenih tem?

Se še komu zdi, da resnično pretiravajo? Meni je hudo čudno, da nekatere teme izginejo po minuti, dveh ali treh.
A nek moderator prav čaka v zasedi ali kako?

Kakšno mnenje (preden me zbrišejo)? :))

Ja, meni se zdi v redu. Še dobro, da obstajajo, če ne bi bil čvek poln smeti, žaljenja, rasizma, sovražnega govora in političnih obračunavanj.

Tudi ta bo odnehal, ko bo dojel, da od brisanja na MONu ne more plačati položnic

Prav imajo.
Še prepozno za smeti.

Ja, meni se zdi v redu. Še dobro, da obstajajo, če ne bi bil čvek poln smeti, žaljenja, rasizma, sovražnega govora in političnih obračunavanj.
[/quote]

A to te pa nič ne moti, da brišejo samo neka določena mnenja? Ostalih mnenj, ki so lahko prav tako žaljiva ali še huje, pa ne brišejo.


Po komentarjih lahko vidiš, da jih je kar nekaj, ki to odobravajo.

Še premalo vas brišejo. Trolajte na jajčkovem forumu, ne tukaj…..

jaz nisem jajčarka, a vseeno so me takoj zbrisali, ko sem napisala, da me skrbi in žalosti, da bo nova vlada najprej dvignila davke.
to je čisto starševska tema. če moram preživeti svoj trop, je jasno, da me te novice ne spravljajo v dobro voljo.
sem bila takoj napadena, da navijam za jj. briga me on, briga me šarec, mene brigajo položnice.
no, par minut za tem so pa tako zbrisali temo.
bereš pa lahko o beljenju anusov, o varanju itd. to so seveda starševske teme.

Na ulice pojdite kričat in pozivat k pogromu, če si upate! Aja to pa ne, bo treba zastavit kaj več, kot svoj prst na miški.

Ja, meni se zdi v redu. Še dobro, da obstajajo, če ne bi bil čvek poln smeti, žaljenja, rasizma, sovražnega govora in političnih obračunavanj.
[/quote]

Se strinjam s tabo, na starševskem je vedno več tem ki spadajo pod politični čvek (ali pa še tja ne). Kvaliteta se nekako izgublja…..

DA

Uporabniki se pač moramo strinjati s pravili privatnega foruma. Sicer lahko mirne duše odfrčimo drugam ali pa si ustvarimo forum po naši meri.


Kvaliteta da se izgublja? A da ja? Ful kvaliteten je ta forum od vsega začetka, ziher ja 😀

O mb ravnatelju so pustili seciranje do iznemoglosti, isto o tisti nesrečni 2letni punčki in neskončno takih tem. V teh slednjih ni bilo mojih prispevkov.

Brisano pa vse o množičnem posiljevanju, kamenjanju, teroririziranju, terorju, mučenju, ubijanju, požiganju, mirnih protestnih shodih, ni da ni.
[/quote]

Tipična argumentacija nekoga ki zlorablja (in ne samo na forumih), ker je nekoč v preteklosti bila storjena napaka misliš, da ti to podeli pravico početi enako ali se slabše.

Poglej se v ogledalo, ja prav zaradi takih kot si ti, je polno smeti po forumih. Vedno imaš možnost narediti svojega, samo ne, ko je pa enostavneje zlorabljat druge.

Tako kot za homofobe velikokrat pravijo, da so latentni homoseksualci, je v tebi prisotna ravno ta tendenca, proti kateri najbolj pljuvaš.

Poišči si pomoč.

nihce te noce utisat – pojdi na ulico in se deri kar in kolikor hoces, ce ti bodo ljudje dovolili in ce si upas seveda.


Ne pisari, da me nihče noče utišati, ker s tem ko brišete družbeno kritične teme, počnete prav to.
[/quote]
Danes je tako izginila tem o Pipistrelovi selitvi na Kitajsko…wtf, a je to kakšna delikatna tema ali kaj?

FAKE NEWS.


Uredniška politika mona nima duše, zato je teme o mučenih, skupinsko in množično posiljevanih, teroriziranih, ubitih, zlorabljenih, ne prizadenejo in ne ganejo, in se jim, če uporabim tvoj izraz ‘jebejo, tako kot tebi.

Ampak uredniška politika mona je pač del MSM politike, ki ji za trpeče prav tako ni mar.
Mar jim je le za lastno rit, enako kot tebi.
[/quote]
oooo, desnicarji, fasisti, nacisti in rasisti so prav znani po njihovi skrbi za trpece, se posebej skrajna desnica je zelo clovekoljubna in brzkone vec kot miroljubna, naravnost sam altruizem jo je :)))))

Nekdo od naju je tu fašist, nacist in rasist, ampak to nisem jaz.
[/quote]
neeeeeee, ti si v desnicarsko masko preoblecena levicarska dusa, s skritim karl marx-om pod povstrom :)))))


neeeeeee, ti si v desnicarsko masko preoblecena levicarska dusa, s skritim karl marx-om pod povstrom :)))))
[/quote]
Jaz zase vem, kdo in kaj sem in to mi zadostuje.

A samo promesecniske teme da so dovoljene, pravis. Ce ne, vzamete bajonete v roke, pa bo.


No, če me nihče noče utišat, a lahko potem prilepim sem nekaj linkov, kot prvega recimo dogajanje v Chemnitzu, kot je dejansko bilo in ne kot ga prikazujejo MSM, vključno z rtv slo, ne da bo potem izbrisano?
[/quote]
ne vem – ce tvoje poste moderatorji izbrisejo imajo verjetno razlog in je prav da njihovo urednisko politiko spostujes namesto da se nanjo jezis.

Zanimivo je, da tem ki so proti krščanski cerkvi in se norčujejo iz župnikov, ne brišejo. Že prav da se kritično gleda na pedofilijo, a me zanima, zakaj se kakšen kritičen pogled na druge religije in njihove “župnike” tukaj gor ne ohrani, zbriše.


ne vem – ce tvoje poste moderatorji izbrisejo imajo verjetno razlog in je prav da njihovo urednisko politiko spostujes namesto da se nanjo jezis.
[/quote]

Vi imate že vsi sfrizirane možgane, da resnice ne vidite, pa če vas v čel buta.
Vsi ste nasedli na folozofijo pozitive, ki ni nič drugega kot prefinjen vampirizem.Če človek resnici pove je že nestrpen, pa negativen…

Pa nisem desničar jj mi je odvajalen isto kot kučan z orkestrom.

Pridem spet pogledat, ko ustvarite nov forum. Že dolgo pogrešam kaj uporabnejšega.

Vi imate že vsi sfrizirane možgane, da resnice ne vidite, pa če vas v čel buta.
Vsi ste nasedli na folozofijo pozitive, ki ni nič drugega kot prefinjen vampirizem.Če človek resnici pove je že nestrpen, pa negativen…

Pa nisem desničar jj mi je odvajalen isto kot kučan z orkestrom.
[/quote]

+++++

Vi imate že vsi sfrizirane možgane, da resnice ne vidite, pa če vas v čel buta.
Vsi ste nasedli na folozofijo pozitive, ki ni nič drugega kot prefinjen vampirizem.Če človek resnici pove je že nestrpen, pa negativen…

Pa nisem desničar jj mi je odvajalen isto kot kučan z orkestrom.
[/quote]

Ni problem resnica. Problem je njeno “serviranje”. Vse se da povedati na lep in normalen način, brez žaljivk. Če je druga stran pripravljena poslušati drugo mnenje, ga bo slišala. Če se ne strinja, ni nič narobe, pač ima drugačno mnenje. Z debato, ki je podkrepljena z žaljivkami, dosežeš le to, da te ne posluša več;)

New Report

Close