Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izginotje mladih fantov – tednik

Izginotje mladih fantov – tednik

Sprašujem se zakaj so samo fantje. Naključje?

2 razloga
1- fantje so bolj nagnjeni k tveganju, kot dekleta – prej bodo poskusili droge, več rizikov bodo zavestno sprejeli

2 – dekleta se raje držijo v skupini, kot pa fantje in poskrbijo za frendico, ki je preveč pijana, da bi lahko hodila sama okoli. še na vece grejo skup, ne veš tega?

naredit hišne preiskave pri obupanih monkljah

nova
Uredništvo priporoča

Na delu je osamljen psihopat ali morda dva. Očitno dobro ve kje in kaj je pokrito s kamerami, zato ga policija ne more izslediti.
Upam, da čimprej stori napako in ga ujamejo.

Jaz si mislim, da je res droga in čisto mogoče je, da punce bolj poskrbijo ena za drugo, a vseeno bi lahko katera zalutala. Mediji bi se pa lahko malo bolj potrudili in našli koga, ki je to poskusil, da bi opisal svojo izkušnjo, če je res, da rata telesu tako vroče, da rabiš skočit v vodo. Da bi bolj ozavestili vse, ki bi si želeli to poskusiti.

Itak! Potrebne mone najamejo gorile kamniškega izvršitelja za ugrabitev mladih fantov ki jih potem držijo v sužnjelastništvu.


ena iz nekje na koroškem – nekje v nekem članku sem brala. Baje naj bi bil občutek kot da gorijo in se zato slačijo in želijo v reke skočit.
Moje osebno mnenje pa je,da sploh ni nujno, da to osebe same vzamejo to drogo, lahko jim kam podtaknejo v kako pijačo.

Organizirana trgovina s človeškimi organi…..
Policija je “nemočna”, kot vedno, ko je potrbno še kaj več dela, kot pisanje kazni.


ena iz nekje na koroškem – nekje v nekem članku sem brala. Baje naj bi bil občutek kot da gorijo in se zato slačijo in želijo v reke skočit.
Moje osebno mnenje pa je,da sploh ni nujno, da to osebe same vzamejo to drogo, lahko jim kam podtaknejo v kako pijačo.
[/quote]

Pa samo fantom?

Imaš vse opisano, vrste, občutke….

Vaš link

kar se pa tiče mularije, pa je z vsem seznanjena, pa kljub temu konzumira. Tudi punce, ampak kot je že nekdo napisal, one držijo skupaj do konca, medtem ko fantje gredo pa po svoje.

Pa samo fantom?
[/quote]

ne vem kakšne strategije imajo podtikovalci – je pa malo čudno,da samo tujci sedaj izginjajo ali že od domna naprej – Slovenec, ki je prišel ravno iz tujine in morebiti ni bil seznanjen z nevarnostjo (dogajanjem pred njim, ko sta izginila že dva npr. v MB) in zato lažja tarča.
enako zdaj v ljubljani tudi zadnja dva tujca.

Enako se mi zdi malo pomenljivo tudi to,da ko se je Domnova mama tako zavzela po dogajanju, so se čudežno prestavila izginotja iz mb v lj. kot bi bilo nekoga strah, da bi bil razkrit.
Po mojem ni ve nič zgolj naključje in bi morali policaji to bolj resno vzeti in odkriti.

Kaj pomeni nepravih komentarjev?


Takšnih, ki so preveč kritični, ki podkrepljujejo z argumenti iz člankov in videov.

Kakšni fantje so izginili, kje je članek?

Upam,da tvoj otrok ne izgine in ga ne najdeš-si pa ……

Aha tisti iz rek…

mogoče še niste opazili, ampak Slovence se pobija in izginevajo že od leta 1918… največ leta 1945… pa tudi po letu 1963… pa tudi sedaj se to še ni nehalo in se nikoli ne bo…

Podpis. Policija je pa nemočna, kar želi biti nemočna.

Sicer ne vem za kaj se gre, je pa tud men mal čudn vse to, ko dnevno vidm da kdo deli objavo na fbju da je kdo zginil in ga iščejo in to večinoma mladi fantje nekje do cca 21 let.

Vemo, kakšno policijo imamo in kakšno vojsko. Finančno in materialno zelo podhranjeno. Verjamem, da z namenom, da se ogrozi varnost slovenskih državljanov.
Za vse se najde denar, za drugi tir, TEŠ, dokapitalizacije bank, nelegalne migrante, bajne plače poslancev in ostalih funkcionarjev v državni upravi… Za zdravstvo, policijo in vojsko, ki so tri osnovne veje zdravstvene in splošne varnosti in stabilnosti v državi, pa ni denarja.

Seveda bo s to praktično isto vlado z istimi starimi obrazi samo še slabše. Samo lutka se po vsakih volitvah zamenja, pri koritu pa so popolnoma isti ljudje in s ciljem, da se ohranijo na oblasti, na vsakih volitvah projecirajo nov obraz ali lutko, da ponovno pridejo h koritu. Tako nam vladajo neizvoljeni. Pa pustimo politiko.

V ozadju je zagotovo trgovina z organi. Zakaj toliko pregrešno dragih avtomobilov pri nas, pa stanovanja si kupijo ljudje kar na lepe oči in za njih odštejejo tudi po pol milijona in več, marsikdo od njih pa nič ne dela. Finančna policija bi rešila marsikatere zločine in ostala kazniva dejanja. Vsak sleherni državljan, ja tudi tisti, ki se ima za elito, bi moral pojasniti in dokazati izvor premoženja.

V ozadju teh zgodb s temi mladimi fanti je t. i. elita oziroma povedano drugače mafija, povezana tudi z državnim vodstvom. Vsakemu butcu je jasno, da gre za trgovino z organi. Vodilnim ni v interesu priti do rešitve teh primerov, ker so sami vpleteni v to.

Čeprav ne verjamem, da gre za trgovino z organi bom napisala, da bi morali uvesti, da je darovalec organov vsak, ki umre, razen če se izrecno ne izreče proti (potem naj bo tudi sam izločen iz sistema, da bi imel možnost prejema organa). To so uvedli pred kratkim v Franciji. Tako tudi takšnega povpraševanja ne bi bilo kot je. Če človek umre, umre. Če damo svojca brez problemov na obdukcijo, kjer ga mesarsko razrežejo, nato pa šlampasto zašijejo, če damo svojca kremirati, ali če ga damo celega v trugo, da ga žrejo črvi, potem menim, da bi bilo prav, da se človeku odvzame organe, ki bi lahko še služili drugim. V ZDA še živi darujejo organe, tukaj jih nekateri pa še mrtvi ne bi dali.

Jaz tudi ne bi šenkaval svojih organov tajkunom in raznim voluharjem, ki v našem korumpiranem zdravstvu prek vez in podkupnin mimo vrste na obravnavo pridejo.

Čeprav ne verjamem, da gre za trgovino z organi bom napisala, da bi morali uvesti, da je darovalec organov vsak, ki umre, razen če se izrecno ne izreče proti (potem naj bo tudi sam izločen iz sistema, da bi imel možnost prejema organa). To so uvedli pred kratkim v Franciji. Tako tudi takšnega povpraševanja ne bi bilo kot je. Če človek umre, umre. Če damo svojca brez problemov na obdukcijo, kjer ga mesarsko razrežejo, nato pa šlampasto zašijejo, če damo svojca kremirati, ali če ga damo celega v trugo, da ga žrejo črvi, potem menim, da bi bilo prav, da se človeku odvzame organe, ki bi lahko še služili drugim. V ZDA še živi darujejo organe, tukaj jih nekateri pa še mrtvi ne bi dali.
[/quote]

Aja, kar obvezno, po tvoje!
Potemtakem sploh ne bodo nikogar več vlekli iz vode, te bodo pobrali konjederci kar sredi ceste, izpred mize, za katero se pije kavica…, sredi belega dne, javno, pred očmi vseh… Kot tista s Čopove in še marsikatera, saj policija pravi, da je to kar običajni pojav, samo v medijih ni objav.

Aja, kar obvezno, po tvoje!
Potemtakem sploh ne bodo nikogar več vlekli iz vode, te bodo pobrali konjederci kar sredi ceste, izpred mize, za katero se pije kavica…, sredi belega dne, javno, pred očmi vseh… Kot tista s Čopove in še marsikatera, saj policija pravi, da je to kar običajni pojav, samo v medijih ni objav.
[/quote]

Se strinjam! Še zdaleč ni tako enostavno.

Zadeva ima po mojem dolgo brado in je sirsega pomena. Sem trdno preprican, da globoka drzava (drzavna mafija) 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ve kje se skriva resnica. Taksno ti je zivljenje v totalitarni drzavi.

da so jim našli alkohol in travo, ostalih drog pa ne, je pa res, da reče stručko iz sodne medicine, da vsak dan nastane ne vem kolko teh novih drog in da oni tega sploh ne morejo sledit in analizirat

https://4d.rtvslo.si/arhiv/tednik/174558777

New Report

Close