Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spodnje perilo

Spodnje perilo

Pozdrav, punce kje kupite poceni, a hkrati eroticno spodnje perilo?
Namrec sexy brazilke, tangice, bodye nosim samo za spolni odnos, saj so mi drugace neudobne. Torej, iscem poceni a lepo perilo. Nasveti?

Drgac mas teh eroticnih zadev ful na Aliexpressu-ful pocen- pri nas pa to robo preprodajajo po parkrat visji ceni.
Malo pobrskaj…


Dovolj lepih in dovolj izbire New yorker https://www.newyorker.de/products/ po 5€ tangice pa lepe.

nova
Uredništvo priporoča

Kik jih ima po 2 € pa kak Kitajski diskont. Če jih imaš samo da zrajcaš partnerja, enako jaz, mi niso za celodnevno nošenje udobne. Nejmu s epa itak meša, ko me vidi v teh krpicah 😛

Če je tako, imaš tiste dvoje gate dovolj.

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Moja je enkrat dala gatke za 2€ gor, se mi je totalno zmešalo. na srečo je sin ohranil mirno kri, me peljal na urgenco in so mi dali inekcijo.

Svetovala bi ti tako, da ne gledaš samo na ceno, saj veš, pri spodnjicah iz umetnih materialov lahko pride do vnetja, neprijetnega vonja in drugi težav. Ugodne spodnjice iz bombaža pa dobiš marsikje, samo kupujem v h&m (cotton kolekcije).Res da so 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bombaž za odtenek dražje, ampak se izognes drugim, prej omenjenim zapletom.

Žalostno je, da se partner narajca le zaradi enih tangic ali sexi perila. Najbrž nisi tako sexapilna, da bi se te pozelel brez te navlake.

Hvala za predloge.
Ni pa res, da partnerja ne privlacim ce imam navadne gatike in ne tangic. Sam pravi, da mu je vazno moje udobje. Studentka sem se in moje sosolke nosijo tangice skooz. Meni pa so neudobne ampak so moskim vsec. To je vse.

Bom zdaj kot moja mama: “A če bo sošolka čez most skočila, boš ti tudi??”
Kaj nosijo sošolke pa res ni važno;)
Poslušaj fanta, saj ti je rekel, da mu ni važno, samo da je tebi udobno. Zakaj bi morala ustrezati merilom drugih moških?

Najbolje da si brez! Veš kok prišparaš! 😉 :):):)

Haha 😁😁

Črne čipkaste brazilke v Intimissimiju tri v akciji so manj kot 20 eur – ne vem pa, če ti je to drago ali poceni. Lepe in ful udobne. Imajo sicer svašta barv, meni so črne najbolj seksi, čista klasika.

Žensko itak ne vidiš v spodnjem perilu ali je oblečena ali pa brez vsega, za tistih nekaj sekund med slačenjem spodnje perilo ni pomembno, vsaj zame ne.

Pomembno je pri kopalkah, razen če si na nudo.

Tangice so ko moraš bit oblečen, npr kopalke na plaži, za spolnega partnerja si sigurno lepša brez vsega.

New Report

Close