Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek jesenska oblačila

jesenska oblačila

kdaj pride v trgovine jesenska kolekcija oblačil, ali sedaj v kratkem ali šele konec septembra
Sedaj imajo gotovo še zadnjo poletno robo in nobene izbire, ki gre počasi ven in prihaja jesenska, zato se ne splača sedaj kupovati… ?
hvala
lp

Zdaj se itak ne splača nič, razen poletne robe, kupovati. jaz ne kupim po redni ceni NIČ, čer so cene blazne. vedno počakam na pospuste, nikoli ne rabim nič tako nujno, da bi kupovala takoj, ko pride ven. sem se natrenirala in se ne pustim več premamiti.

kdaj se pa začne potem jesenska roba, da se začne prodajati

nova
Uredništvo priporoča

V trgovinah je jesenska roba že kakšen mesec, morda malo manj. Ampak začetno jesensko robo že imajo, nimajo pa še vsega.

Imajo sicer že nove kolekcije, ampak da bi videla kake prehodne jakne, ne morem rečt.

Pa dejansko ljudje kupujete robo po polnih cenah in sezonsko? Jaz sem si letos že julija nabavljala škornje za zimo, mislim, da sem v povprečju dala ene 30 evrov, vsi usnjeni, tako da sem za pet parov zapravila celih 150 evrov.

Pametno je sedaj kupit za zimo, ja.
Razmišljala sem, da bi kupila športne copate zdaj, ko je nekaj znizanj, čeprav to bolj redko vidim na znižanju.
Rabim bundo, nujno, nujno, nujno. Kdaj to kupiti? Lanska je strgana, konec sezone ni bilo nobene izbire.
Rabim hlače za šport in škornje, pa kake piscancke.

Kam naj pa dam se 5 parov novih skornjev?
Imam dvoje snezke, dvoje tiple gleznjarje, dvoje fine gleznjarje, troje visoke skornje in se ene visoke podlozene. Kam naj bi pa dala se pet parov novih?
Ce do zdaj nisi zivela v Afriki in bo letosnja zima tvoja prva, potem je teh tvojih 150€ stran vrzen denar.

kaj pa v Avstriji je tam že jesenska roba ali je to isto kot pri nas, da šele prihaja

V Avstriji je že poletna roba za poletje 2019

Jesensko robo imaš že povsod, celo nekaj gležnjarjev, plašči inbunde, malo tanjši, a niso čisto za jesen, za fajn mrzlo zimo pa tudi ne, jopice, puloverji, dolgi rokavi, tega je zdaj povsod dovolj, čeprav bo po moje tudi še kaj novega, ko bodo poletno čisto pospravili.

Ravno prejšnji teden sem si nabavila nekje tretjino jesenske garderobe, majce z dolgimi rokavi, tanjše puloverje, toplejšo jopico, jakno, puhast brezrokavnik, kavbojke, hlače in podobno, mi od lani nič ni prav in potrebujem vse novo.

Kam naj pa dam se 5 parov novih skornjev?
Imam dvoje snezke, dvoje tiple gleznjarje, dvoje fine gleznjarje, troje visoke skornje in se ene visoke podlozene. Kam naj bi pa dala se pet parov novih?
Ce do zdaj nisi zivela v Afriki in bo letosnja zima tvoja prva, potem je teh tvojih 150€ stran vrzen denar.
[/quote]

Si smešna. A ker ti nimaš prostora v omari, tudi jaz ne smem kupiti novih škornjev? Kaj pa, če sem vse visoke škornje in gležnarje ponosila do konca in je bil čas za novo zalogo?

V resnici je tako, da živim na treh koncih in mi je zelo nerodno ves čas voziti vsa oblačila s seboj. Tako imam na vseh treh lokacijah osnovno opremo za vse letne čase in redko kdaj vlačim s seboj kaj za obleči, ker sem povsod primerno oborožena, plus gojzarje, škornje, anorak in eno puhovko vozim vedno s seboj v avtu. Plus nekaj oblačil imam tudi na jadrnici (ampak ne zimskih škornjev).

Zimska garderoba je že na voljo od avgusta.
Barve ki prihajajo so zelena, viola, nude in cimet.

V Avstriji je že poletna roba za poletje 2019
[/quote]

Pri nas pa lahko še robo iz 2016 – retro style

New Report

Close