Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Dajmo si priznat - zelenjava je ogabnega okusa

Default avatar

ne bit hinavci

Nehajte si lagat. Vonj in okus pečenega mesa - tega nič ne preseže.
Default avatar

ččč

Točno tak.
Default avatar

pasja prehrana

Meso in zelenjava sta pač dve različni vrsti živil in že zaradi tega se okusi razlikujejo.
Jaz obožujem okus in vonj zelenjave: surove pa tudi kuhane in pečene. Sadje se pa meni gnusi ... recimo.
Default avatar

Replika

Meni je pa dobra. Sploh frišna, ravno prinešena z vrta.
Komot jem recimo za en obrok samo zelenjavo.
Meso in sadje pa za naslednje :))
Default avatar

odlična je

Meni je zelenjava top, sadje pa ne.
V bistvu mi je všeč vsa zelenjava, najraje imam špinačo, blitvo, stročji fižol, brokoli, cvetačo, grah... edina zadeva, ki mi ni všeč, je koromač, ki ga ne maram v nobeni izvedbi.

Solate, kuhana, pečena, polnjena zelenjava.... top

pa meso imam tudi rada, zato provokacija pri meni ne pride v poštev :-))
Default avatar

lunca0037

Meni je vse dobro. Sadje, zelenjava, meso.
Zelenjava potrebuje npr. olje, kis, sol. Zelenjava brez nič, je brez okusa.
Prav tako mora biti meso narejeno prav. Obožujem mehko, okusno meso. Meso potrebuje sol, poper, začimbe, maščobo. Če je meso suho in trdo, je brez okusa.
Default avatar

Zame ne

Jaz pa obožujem vonj, okus in teksturo različnih vrst zelenjave... Preprosto jo imam rada. Mesa pa ne maram, se moram prisiliti, da tisti en piščančji zrezek tedensko spravim vase... Mogoče mi še najlažje gre po grlu kakšno mleto meso v kombinaciji z zelenjavo, to je pa tudi vse... Pri zelenjavi pa nisem izbirčna, jem vse, od a do ž. Okusi so pač različni.
Default avatar

Marko

ne bit hinavci je napisal/a:
Probaj ga brez začimb. Iz česa so začimbe?
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

ne bit hinavci

Marko je napisal/a:
Probaj ga brez začimb. Iz česa so začimbe?
Na meso nikoli ne dajem začimb, ampak samo sol. Kdor dela drugače nima pojma o kulinariki.
Default avatar

dvigi

Kako debelo lažete.
zakaj lažemo?
glej eni obožujemo zelenjavo in sadje in jemo meso
Default avatar

Vsako svoje

Nobena zelenjava ne more nadomestit odličnega vonja in slastnega okusa pečenega mesa, mi pa tudi nobeno meso ne more nadomestiti sklede sveže mlade solate, domačih paradižnikov, grške solate, ali pa sveže naribano zelje z jabolčnim kisom, bučnim oljem in malo kumine......oh, postala sem lačna. To sta dve popolnoma različni jedi, ki ju ne moreš primerjati ali nadomeščati ene z drugo. No, vsaj jaz ne morem.
Default avatar

točno to je to

Vsako svoje je napisal/a:
Nobena zelenjava ne more nadomestit odličnega vonja in slastnega okusa pečenega mesa, mi pa tudi nobeno meso ne more nadomestiti sklede sveže mlade solate, domačih paradižnikov, grške solate, ali pa sveže naribano zelje z jabolčnim kisom, bučnim oljem in malo kumine......oh, postala sem lačna. To sta dve popolnoma različni jedi, ki ju ne moreš primerjati ali nadomeščati ene z drugo. No, vsaj jaz ne morem.

Točno tako.

kar pa se tiče mesa, pa je brez začimb užiten kvečjemu kakšen dober kos govedine, potem se pa že neha.

Meso in zelenjava= najboljša kombinacija ever.
Default avatar

Goldfish

Če je dobro pripravljeno, nimaš kaj sfalit.
Default avatar

realno povedano

Ma ne nakladajte.Komu je lahko dobra kuhana paprika, korenje, cvetača? Ali pa pečeni melancani, paprika, bučke? To je vse zdrizastega, odbijajočega okusa.

Dobra je zelena solata, paradižnik (ki pa je itak sadje), zeljnata solata, potem se pa že neha.
Default avatar

realno povedano

Ma ne nakladajte.Komu je lahko dobra kuhana paprika, korenje, cvetača? Ali pa pečeni melancani, paprika, bučke? To je vse zdrizastega, odbijajočega okusa.

Dobra je zelena solata, paradižnik (ki pa je itak sadje), zeljnata solata, potem se pa že neha.
Default avatar

Senza

Stokrat lažje bi živela brez mesa kot pa brez zelenjave. Drugim v krožnik ne gledam.
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Default avatar

Najbolj realno

realno povedano je napisal/a:

Ko bi si vsaj nadel/a bolj realen vzdevek. Za ene so nastete stvari top, najodvratnejsa stvar pa ravno tisto, na kar eni prisegate. Se je tezko s tem sprijazniti?

P.s. Itak je tema butasta.
Default avatar

Senza

Najbolj realno je napisal/a:
realno povedano je napisal/a:

Ko bi si vsaj nadel/a bolj realen vzdevek. Za ene so nastete stvari top, najodvratnejsa stvar pa ravno tisto, na kar eni prisegate. Se je tezko s tem sprijazniti?

P.s. Itak je tema butasta.
Tako je.
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Default avatar

niti pod razno

Mesa ne jem medtem ko zelenjavo naravnost obozujem.