Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Egipt - še kdo potuje

Default avatar

ghfdgh

Nekaj let nazaj so vsi hodili na dopust v Egipt. Zdaj je pa vse tiho od tega. Pa me zanima, če še kdo hodi tja, ali so cene nižje, varnost, hoteli so še tako dobri ali ne. Jaz bi šla ker še nisem bila.
Default avatar

Oh ja

Ja, znanec je 14dnevni oddih z družino prezivel v All za zelo igodno ceno. Po njegovih besedah je bilo super.
Default avatar

brala dva dni nazaj

da sta dva britanca v Hurgadi nenadoma umrla. Zvečer sta šla spat zdrava in dobrega počutja, zjutraj se zbudila slabo in v istem dnevu oba umrla. tudi nekaj drugih gostov tega istega hotela se je počutilo slabo. agencija jih je vse preselila.
ne, mene ne spravijo v Egipt za nobeno ceno.
Poznam ene, ki so bili na začetku poletja. No, mene ta arabski svet dol sploh niti najmanj ne vleče. Ne bi šla res ne.
Default avatar

ali tunizija

Za Egipt ne vem, jaz sem bila pred leti v Tuniziji. Če boš šla, pojdi okrog na izlete, da nisi samo v njihovem hotelskem kompleksu. Je zanimivo za videti.

Tu imaš nekaj ponudbe

https://www.oasistours.si/akcijska-ponudba
Default avatar

brala dva dni nazaj

ali tunizija je napisal/a:
zame osebno je arabski svet arabski in ni neke, pravzaprav nobene želje iti tja, sploh ne na dopust.
Default avatar

Enrat

Ne grem tud če mi zastonj vse ponudijo.
Default avatar

Niti slučajno arabije

Absolutno na kraj pameti mi ne pade potovati ali letovati v arabskih državah. Že prej ne, sedaj ko se pa muslimanizira evropo, pa sploh ne, ker na svetu je več kot dovolj krajev, kjer še nisem bila.
Default avatar

Children

Ne hodim na dopust ne v S. Afriko ne na arabski polotok. Ne razumem teh Angležev in Nemcev, ki kljub pokolom turistov v Tuniziji, rinejo tja kot da je drugje konec sveta. Verjetno jih premami nizka cena.
Default avatar

11511

Children je napisal/a:
Ne samo cena, pač pa ponudba, prijaznost in zgodovinske znamenitosti. Zdaj malo manj hodim dopustovat v te dežele. Recesija pri financah.

Zgoraj ena omenja da še veliko kotičkov ni videla. Res je, tudi jaz. Ampak želela sem si videti piramide v Gizi, želela sem si občutiti Saharo.
Teh občutkov mi ne more nadomestiti slavolok zmage v Parizu ali tundra v Rusiji.
Default avatar

Ti kar pojdi

ghfdgh je napisal/a:
Ti kar pojdi vse je varno, sploh v tistem hotelu, kjer sta nekaj dni nazaj umrla dva Angleža v istem dnevu, vzrok smrti neznan, več deset jih je pa zbolelo. Res je varno ja.
Default avatar

Kleoramzes

Ko berem vase odgovore si ne morem kaj, da nebi komentirala. Mi smo bili letos v hurgadi. Sli smo 1 dan v luxor, naslednji dan v kairo, bili smo sredi sahare, obiskali beduine in se in se. Prav nikjer se nismo pocutili ogrozene. Sami smo sli v mesto s taxijem. Nobenih problemov. Domacini so zelo prijazni. Nikjer ni bilo obcutiti kaksne nevarnosti. Lani smo bili v tuniziji v monastirju, se prej v turciji. Povsod so nas lepo sprejeli. Tako, da tisti, ki toliko udrihate cez arabske drzave, verjetno se sploh niste bili v kateri. Ker ce bi bili bi videli, da ni tako kot pravite
Default avatar

Ytreww

Sem bila lani in vse je bilo odlično in turistov polno Nemcev, Avstijcev, Belgijcev, Francozov, ...Tudi z Brnika so odhodi dvakrat tedensko. Vsi prijazni in res ne razumem nekaterih tukaj, ko pišejo, da tudi zastonj ne gredo tja, saj ne vedo kaj zamujajo s svojo omejenostjo.
Default avatar

say no to muslim

Bila skoraj 15let nazaj: Egipt, Tunizija, Maroko. Ne grem vec za noben denar. Zakaj? Zaradi hord divjakov,ki islamizirajo Evropo, ubijajo, posiljujejo, grozijo vsem nemocnim druzbenim skupinam: starejsim, invalidom, otrokom na dnevni bazi :(. Niti slucajno vec ne grem. I said NO !
Default avatar

Xxxxxppppp

ghfdgh je napisal/a:
Še kar se potuje v Egiptu, Turčija, na Djerbo. Osebno grem letos v Turčijo, ker sem že nekaj let sedaj bila v Egiptu, kjer je bilo super. Grem pa ponavadi s tujih letališče, ker je ceneje.
Default avatar

Tako bom rekla

Vidim je se vedno precej naivnezev ki mislijo da se pa njim ne more nic zgoditi. Potem bo pa spet jok in stok ces nihce nas ni opozoril itd.
Default avatar

cifurjada svoji k svojim

Xxxxxppppp je napisal/a:
al pa cenen izdajalec da nosis muslicem Eure?? Zelodec se mi obrne ko slisim delavsko svojat, da si je ''privoscila'' Turcijo, Egipt ipd..to je itak samo se za Yugovino..
Default avatar

Polarni sij nepr

Egipt je super, se dosti bolj domace pocutim kot pri hrvatih
Default avatar

Ti pa Egipt

Polarni sij nepr je napisal/a:
Ti pa Egipt, samo nabijaš iz kavča po moonu. Egipt je bil zate v življenju samo na slikah iz kavča.
Default avatar

ah dej no

Ti pa Egipt je napisal/a:
Zdej na te tretjerazredne destinacije hodijo samo se jugosi in kmetavzi. Jst mu torej verjamem, da se tm dobr pocut. Enako dobr kot v kaki Tuniziji, Turciji..to je vse isto sranje.
Default avatar

Polarni sij nepr

Tretjerazredne destinacije so slovenska obala in istra

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net