Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iščem sobo LPP 6

Iščem sobo LPP 6

Bom poskusila še tukaj. Imam en izziv. Iščem sobo v Ljubljani, v bližini LPP 6. Sem nekadilka, zaposlena. Sobo bi potrebovala nekaj ur na dan oz. za prespat par uric. Gre se za to, da ne morem ujeti zadnjega vlaka iz Ljubljane, zato bi potrebovala sobo. Upam, da obstaja katera, ki bi oddajala sobo za ta namen. Če je katera, naj sporoči tudi ceno najema/mesec.
Lep dan

Ali nobena ne ponuja sobe?

Za par uric poskusi med popoldanskimi počitnikarji.

Še vedno nihče ne ponuja sobe? Nihče noče zaslužit 100€ ali več na mesec kar tako?

Lahko prideš k meni prespat. Imam veliko zakonsko posteljo 2×2 metra. Plačala pa boš v naturalijah.


Iz tega oglasa sploh ni razvidno, kaj hočeš. Ali bi rada sobo med delavniki ali ves čas? Kaj hočeš povedati s tem, da bi jo imela za prespati? Ko se boš malo izjasnila, se bo pa morda celo kdo oglasil s ponudbo.

Čaki, iščeš sobo nekje ob progi šestice? To je kar nekaj km dolga proga. Definiraj, blizu katere postaje iščeš?

Sobe se ne oddajajo po urah, ampak se naredi pogodba za nek čas najema, s souporabo kopalnice in verjetno kuhinje. Ne moreš v privat sobo priti kot v hotel. No, seveda lahko prideš samo občasno, a najem se plača za cel mesec. Najbolj se splača najeti stanovanje s kakimi cimri, te pride še najceneje. Privat se sobe oddajajo za kakih 200 eur in navzgor, sploh tiste blizu fakultet.
Lahko da ima kdo na monu odveč sobo in bi mu prav prišel dodaten zaslužek, samo nisi napisala kateri del Lj te zanima. Šestica vozi skozi celo Lj, od dolgega mosta v Center, za Bežigrad in Črnuče.

Daj kontakt. Jaz bi imela sobo frej.Blizina Vilharjeve.

Super. Pisi mi na [email protected]

Jaz vse to razumem. Trenutno iščem samo začasno, zato sem pripravljena plačat najem sobe/mesec, kot sem tudi že navedla v prvem postu, da prosim, če se napiše najemnina/mesec. Tukaj se gre za kar veliko dni v mesecu, nisem šla točno štet, kolikokrat na mesec bi jo rabila, tako čez palec najmanj kakih 14 dni/mesec ziher. Ampak to iščem pač samo začasno ane, zato ne iščem stanovanj, ki imajo vse možno na voljo, ampak samo sobo za prespat. Želela bi, da je to nekje v okolici Bežigrada, na primer da imam blizu postajo astra.

New Report

Close