Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Obupala nad divjimi kopališči ob rekah, jezerih

Obupala nad divjimi kopališči ob rekah, jezerih

Dokončno sem obupala s kopanjem ob rekah, jezerih,…

Npr. okoliško jezero. Sej je toplo, zelo, ampak motno, nič se ne vidi. V reki Kokri so se razrasle zelene alge in to v 1 samem letu. Toliko jih je, da je vsa zelena, pa ne samo v vodi, še zunaj vode. In to v 1. samem letu. Noro. Ne vem kaj imajo na Jezerskem? Ampak to onesnaženje je nekaj čisto novega. To odpade. Pol sem šla v ene toplice, na bazen, zunanji. Totalna gužva, pol pa pogledam vodo. Kar olupki kože so se videli notri, pa še koža na nogi se mi je začela luščiti po nekaj dneh, sklepam, da sem najbrž fasala spet kakšne glivice. V Bohinju in na Bledu nas itak ne marajo, ravno tako nas na jezeru Kreda ne marajo – tu smo izrecno neželjeni vsi, ki nismo domačini. Noro.

Človek sploh nima več nikamor za iti v tej vročini. Vse je zasvinjano…. od reke do jezer in toplic, sama svinjarija povsod. Pa odkar je toliko tujcev v Bohinju je še bohinjsko jezero čist zasvinjano, sem bila šokirana, kako je postalo svinjsko, ko me nekaj let ni bilo tja.

Skratka cela Slovenija začenja smrdeti in če bo šlo to tako naprej, bomo samo sanjlali o starih časih, ko je bil še Bohinj čist, pa Kokra itd.

Sploh za Bohinj mi ni jasno. Tako drage parkirnine, a za kanalizacijo pa ne znajo poskrbeti? Pa Slovenci ne delamo tega, ker tam gostujejo več ali manj le tujci.

Sedaj vidim, da je edina rešitev, da obogatim in grem v Rimske terme, privat bazen…. to, bi mi pa šlo…..

Ne vem, kaj ti ne paše, ampak ni to zunanje okolje, verjetno si greš sama sebi malo na živce, ker toliko kompliciraš?

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ja, ker se nočem kopati z zelenimi algami v Kokri, pa v jezeru ograjenim z elektičnim pastirjem oziroma tam, kjer smo nedobrodošli (Bohinj, Bled, Kreda). Še dobro, da je konec poletja, si bodo lahko oddahnili in imeli jezera samo sami zase.

Ja, ker se nočem kopati z zelenimi algami v Kokri, pa v jezeru ograjenim z elektičnim pastirjem oziroma tam, kjer smo nedobrodošli (Bohinj, Bled, Kreda). Še dobro, da je konec poletja, si bodo lahko oddahnili in imeli jezera samo sami zase.
[/quote]

Tebe ni mogoče v nobenem smislu zadovoljiti, tako da tudi ne vem, kakšni so obeti na ljubezenskem področju: ziher bi bil malce prekratek, mogoče malo predolg, ali pa pretanek, predebel… 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Tebe ni mogoče v nobenem smislu zadovoljiti, tako da tudi ne vem, kakšni so obeti na ljubezenskem področju: ziher bi bil malce prekratek, mogoče malo predolg, ali pa pretanek, predebel… 😀
[/quote]

Sem bila čisto zadovoljna ob Kokri, še lahko leto, ko ni bilo zelenih alg. Krede nisem poznala in nisem vedela, da so dobrodošli samo domačini. Pa tudi nihče ni rekel, da nismo dobrodošli na Bledu, pa tudi Bohinj sem imela v lepšem spominu (kar se tiče vode same, čeprav je bila okolica bolj urejena).

Ja, to so bili časi,… ko še nič ni bilo tako zasrano, kot je sedaj… Kako se mi je lahko vse tako tako zasralo????

Doma si postavi bazen pa mir daj. Mimogrede lahko ob tem svojem bazenu gostiš tudi vse nedomačine.

Ja, zato pa rabim denar. Vidiš, revežev nikoli nihče ne bo maral in vsak jih bo podil daleč stran.

Če nimaš denarja, pa crkni, a ne ali se pejt pa v kanalizacijo namakat med alge? Sem hodila ja na Kokro, ko še ni bilo alg. To je vse, kar ostane revežem, kanalizacija ob bogatašev,,, njihov drekk.

Pa kje hudiča na Kokri se ti kopaš, da so alge? Tam na Kokrici pod mostom? Pa samo ti jih vidiš, vsa tista masa ljudi, ki je dnevno tam, pa ne? Zanimivo….

Ja, zato pa rabim denar. Vidiš, revežev nikoli nihče ne bo maral in vsak jih bo podil daleč stran.

Če nimaš denarja, pa crkni, a ne ali se pejt pa v kanalizacijo namakat med alge? Sem hodila ja na Kokro, ko še ni bilo alg. To je vse, kar ostane revežem, kanalizacija ob bogatašev,,, njihov drekk.
[/quote]

Imaš prijateljice? Zmeni se z dvema ali s tremi, pa pojdite na morje.Stroške pa si delite:za prevoz , za apartma , pa še družbo boš imela.
Tudi ko nisem imela denarja za morje, nisem nikoli plavala v rekah ali jezerih.Nikoli.Samo doma v banji.

Totalno kompliciraš… Glede na to, da pišeš o Kokri si približno predstavljam kje živiš… pa ti povem da je na manjši razdalji kot Bohinj ali Kreda od tebe še kupe zelo lepih kotičkov za sončenje in kopanje v rekah in rečicah, verjetno pa tudi še kakšno jezerce.

Imaš prijateljice? Zmeni se z dvema ali s tremi, pa pojdite na morje.Stroške pa si delite:za prevoz , za apartma , pa še družbo boš imela.
Tudi ko nisem imela denarja za morje, nisem nikoli plavala v rekah ali jezerih.Nikoli.Samo doma v banji.
[/quote]

Kolikšno banjo pa imaš?

Mene vidiš samo v morju. Zadnjič sem bila ob enem jezeru, folk se je na veliko kopal, svinjarija povsod. Potem se pa čudijo, da so vsi bolni in z novimi boleznimi.

Najbrž res, ampak jih ne poznam. To poznajo domačini in tisti, ki tam blizu živijo.

Kolikšno banjo pa imaš?
[/quote]

Nič posebnega.Normalno.Plavati seveda nisem mogla, sem se samo namakala.Bolje kot nič.

Najbrž res, ampak jih ne poznam. To poznajo domačini in tisti, ki tam blizu živijo.
[/quote]

Pojdi raziskovat in spoznaj. Tu ti najbrž nihče ne bo izdal “svojih” kotičkov.

no norico smo sedaj locirali nekje na Gorenjskem. Imam pa rešitev zate in ta je PB Begunje, kjer bodo rešili vse tvoje probleme.

Kaj pa na Kosorep, a ljudje še hodijo? Mi smo se tam kopali kot otroci, prav luštno je bilo:))

Kje, katara?

Kaj pa na Kosorep, a ljudje še hodijo? Mi smo se tam kopali kot otroci, prav luštno je bilo:))
[/quote]

ja še hodijo, enih pač precej mrzla voda ne moti. Pa tudi bolj čista je kot pred leti, ko je bil Kranj še poln umazane industrije.

Mal pazi, resno, da ne boš ti norica vsak čas…. nikoli ne veš…. samo veš, ti budi Begne ne bodo pomagale.

Mal pazi, resno, da ne boš ti norica vsak čas…. nikoli ne veš…. samo veš, ti budi Begne ne bodo pomagale.
[/quote]

Mislim povsem resno in dobronamerno. Če še nisi bila tam, pojdi do splošnega zdravnika po napotnico.

Mislim povsem resno in dobronamerno. Če še nisi bila tam, pojdi do splošnega zdravnika po napotnico.
[/quote]

Dej ti si nora, lej kaj pišeš, mislim, da ga res ti rabiš. Sej se ti je zmešal.

Dej ti si nora, lej kaj pišeš, mislim, da ga res ti rabiš. Sej se ti je zmešal.
[/quote]

sedaj živiš v strahu pred tujci, mikrobi, umazanijo in to obseda večino tvojega življenja. A ne bi raje živela mirno, uživala v naravi, se družila z ljudmi? Ne želiš lepega življenja?
Danes obstaja veliko dobrih zdravil, načinov psihoterapije, gotovo se bo našla kombinacija, ki bo tudi tebi polepšala življenje.

sedaj živiš v strahu pred tujci, mikrobi, umazanijo in to obseda večino tvojega življenja. A ne bi raje živela mirno, uživala v naravi, se družila z ljudmi? Ne želiš lepega življenja?
Danes obstaja veliko dobrih zdravil, načinov psihoterapije, gotovo se bo našla kombinacija, ki bo tudi tebi polepšala življenje.
[/quote]

Valda, nam niso všeč migranti, svinjarijjja na vsakem koraku, pol smo pa nori, a ne? Pejt gledat Kokro kakšna je, tam, pred tablo Potoče,…. se ustavi, pa se sprehodi. Pa koliko alg je po kamnih, pa kakšen smrad je. S novimi opicami, se bo pa svinjarijaaa potencirala v neskončnost. In ja, tudi oni prinašajo nove bolezni, od ebole vse naprej, največ je pa aids, ki ga pa vam veselo zamolčijo, kot vse ostalo, vse….

S temi človečnjaki nas hočejo pač spariti…. Če si tujec brez dokumenta 500 €vrov, če si pa kočevski medved ali opice z Afrika jih pač ne rabiš, ker si MEDNARODNO zaščiten, a ne? Vidiš, črnce iz Afrike sploh nimajo za enake vsem ljudem, ker če bi jih imeli, bi imeli enake pravice. Imajo več pravic, tako kot živali…. Me noben ne prepriča, da ni tako. Samo molčijo nam, delajo pa tko z njimi, kot da mentalno in duševno zaostli, kar tudi so, zato pa imajo vse pravice in vse zastonj, k so na ravni opic… tisti iz afrike. Se nič ne hecam, kdo bo pa plačal za njih, če ne mi,…. noben.

daj, naredi že tisti mali korakec …. in obupaj dokončno ☺

New Report

Close