Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubljanski maraton

Ljubljanski maraton

Zanima me če gre kdo iz celjskega konca na ljubljanski maraton konec oktobra? Rada bi se prijavila ampak imam težave s prevozom,niti ne poznam toliko Ljubljane. Če ima kdo še prosto v avtu bi se lahko zmenila in si delila stroške. Moj e-mail: [email protected]

Js bi mel prevoz. A si samska?

Js bi mel prevoz. A si samska?
[/quote]

Sem ja,ampak ne iščem zmenka.

Kaj pa javni prevoz, ne pride v poštev? Na ta dan ne moreš zgrešit štartnega mesta. Od postaje greš samo naravnost v center, peš 10 min, imaš tudi garderobo na Trgu republike. Na ta dan se res ne moreš zgubit, obljubim! 🙂

Sem ja,ampak ne iščem zmenka.
[/quote]

Lahko se prepustiva usodi, morda naju pa zdruzi, v zivljenju je tako, da si ne smes zapirati vrat. Delujes mi zelo vredu oseba in ker je tek ocitno najin skupni hobi, bi imela ze kar nekaj vzporednic, zakaj pa ne. 🙂 Imas morda kaksen kontakt, kjer bi se lahko dokoncno dogovorila, kako bova izpeljala vse skupaj?
Lp, Tomaž

Lahko se prepustiva usodi, morda naju pa zdruzi, v zivljenju je tako, da si ne smes zapirati vrat. Delujes mi zelo vredu oseba in ker je tek ocitno najin skupni hobi, bi imela ze kar nekaj vzporednic, zakaj pa ne. 🙂 Imas morda kaksen kontakt, kjer bi se lahko dokoncno dogovorila, kako bova izpeljala vse skupaj?
Lp, Tomaž
[/quote]

Seriously? Ženska ti je napisala MEJL – torej kontakt, ti pa ji pišeš, če ti pusti kakega … Sedi – ena za nebranje besedla.

New Report

Close