Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako je ena ženska namamila nekaj sto moških na istočasni “randi”

Kako je ena ženska namamila nekaj sto moških na istočasni “randi”

S pomočjo Tinderja je najprej vse zainteresirane (beri: fukfehterje) namamila in nato zadrževala z različnimi izgovori, dokler ni le na koncu le pozvala na randi to nedeljo okoli 18h.

Namesto romantičnega sestanka pa so seveda moški zagledali le maso konkurentov, DJa, kamere in “resnični šov”, ki bi lahko bil mešanica “Sanjske ženska” in “Vabe”.
Ženska, ki jih je pozvala je najprej eliminirala vse Janeze, nato vse tiste, ki so manjši od 177,8cm (5 čevljev in 10 palcev)..
“Tekmovanje” za randi pa se je nadaljevalo:
https://m.youtube.com/watch?v=oas2rfESbZ4

Desničarji so se seveda oglasili, tudi Mgtowčki, ki so jezno pobesneli na svoji klasični postojanki Reddita: https://np.reddit.com/r/MGTOW/comments/98pqjt/mass_redpill_in_nyc_today/

Glavno protagonistko so takoj začeli nadlegovati preko socialnega omrežja in njen Instagram račun je hitro prešel iz javnega v privatnega.

Javno sicer Natasha Aponte trdi, da je samo iskanje pravega zreducirala na en sam dan.. glede na to, da je dovoljenje za dogodek v NY vnaprej priskrbelo podjetje Rob Bliss Creative / Rob Bliss, ki je specializirano za viralno oglaševanje.. pa gre očitno za Publicity stunt.. samo tega se (še) ne ve, za koga.

De omnibus disputandum..

Hehe- viš – ideja za Monovke :))))
Mogoče v Tivoliju?

Pred 5 leti je novinarka na OK Cupid kreirala lažno žensko članico AaronCarterFan, ki ji je namenila vse najslabše možne lastnosti človeka, povedano drugače: bila je vse tisto kar mgtowčki očitajo “ženski naravi”: pleh 3.14čka, lažnjivka, lena, razvajena, manipulativna okoriščevalka, rasistična in ignorantska.. skratka najslabši možen profil! Glej:
http://www.cracked.com/blog/4-things-i-learned-from-worst-online-dating-profile-ever/

In kaj se je zgodilo zgolj v 24 urah?
Javilo se je 150 moških, ki jih je potem skušala odbiti s čim bolj odurnimi odgovori.. pa ji ni uspelo. Fukfektar, ko si zastavi cilj, ne popusti 🙂

De omnibus disputandum..

Pred 5 leti je novinarka na OK Cupid kreirala lažno žensko članico AaronCarterFan, ki ji je namenila vse najslabše možne lastnosti človeka, povedano drugače: bila je vse tisto kar mgtowčki očitajo “ženski naravi”: pleh 3.14čka, lažnjivka, lena, razvajena, manipulativna okoriščevalka, rasistična in ignorantska.. skratka najslabši možen profil! Glej:
http://www.cracked.com/blog/4-things-i-learned-from-worst-online-dating-profile-ever/

In kaj se je zgodilo zgolj v 24 urah?
Javilo se je 150 moških, ki jih je potem skušala odbiti s čim bolj odurnimi odgovori.. pa ji ni uspelo. Fukfektar, ko si zastavi cilj, ne popusti 🙂
[/quote]

Vsaka podobnost z Monovci je zgolj naključna :)))))

Jaz bi tekmoval z njimi, pa ne za to baburo, ampak zato ker rad vidim kako drugi izgubljajo in kako so mi zavistni, to me navdaja z energijo. Ni vecjega uzitka

Pred 5 leti je novinarka na OK Cupid kreirala lažno žensko članico AaronCarterFan, ki ji je namenila vse najslabše možne lastnosti človeka, povedano drugače: bila je vse tisto kar mgtowčki očitajo “ženski naravi”: pleh 3.14čka, lažnjivka, lena, razvajena, manipulativna okoriščevalka, rasistična in ignorantska.. skratka najslabši možen profil! Glej:
http://www.cracked.com/blog/4-things-i-learned-from-worst-online-dating-profile-ever/

In kaj se je zgodilo zgolj v 24 urah?
Javilo se je 150 moških, ki jih je potem skušala odbiti s čim bolj odurnimi odgovori.. pa ji ni uspelo. Fukfektar, ko si zastavi cilj, ne popusti 🙂
[/quote]

Nekaj podobnega sem enkrat naredila jaz na enem spletnem portalu.
Nekako antiprofil sem naredila. V glavnem v profilu sem iskala totalnega luzerja. Ne moreš verjeti, na stotine moških je navalilo in tudi, če sem jih grdo dala v nič. še vedno želeli randi.
Še težje je verjeti, da od teh stotinj moških, ki so se našli v oglasu, velika večina niti pod razno ni pogruntala, da iščem točna kontra moškega.
Samo ene dva, trije so pogruntali zadevo in so bili res ok moški in so se oglasili, ker se dojeli poanto. In res so bili kontra opisu. Ostali pa so bili to, kar sem napisala. Pa niti sram jih ni bilo. Za vsak slučaj sem jih še posebej opozorila, če se najdejo v profilu pa so potrdili, da se.

Nekaj podobnega sem enkrat naredila jaz na enem spletnem portalu.
Nekako antiprofil sem naredila. V glavnem v profilu sem iskala totalnega luzerja. Ne moreš verjeti, na stotine moških je navalilo in tudi, če sem jih grdo dala v nič. še vedno želeli randi.
Še težje je verjeti, da od teh stotinj moških, ki so se našli v oglasu, velika večina niti pod razno ni pogruntala, da iščem točna kontra moškega.
Samo ene dva, trije so pogruntali zadevo in so bili res ok moški in so se oglasili, ker se dojeli poanto. In res so bili kontra opisu. Ostali pa so bili to, kar sem napisala. Pa niti sram jih ni bilo. Za vsak slučaj sem jih še posebej opozorila, če se najdejo v profilu pa so potrdili, da se.
[/quote]

Zato ker niso brali opisa, kot v tisti trgovini, ko so najdrazjo vazo in najcenejso vzeli in zamenjali ceni in so vsi pokupili tisto, ki je bila cenejsa pa imela visjo ceno. Tako deluje cloveski um, vsj pri nekaterih ovcicah in to pridno izkoriscajo mediji za manipulaciji na vsakem koradu.

Zato ker niso brali opisa, kot v tisti trgovini, ko so najdrazjo vazo in najcenejso vzeli in zamenjali ceni in so vsi pokupili tisto, ki je bila cenejsa pa imela visjo ceno. Tako deluje cloveski um, vsj pri nekaterih ovcicah in to pridno izkoriscajo mediji za manipulaciji na vsakem koradu.
[/quote]

Kot sem že napisala sem jih ekstra opozorila na zapise v profilu, še v klepet sem jim skopirala, ker res nisem mogla verjeti, da jih to pritegne.
Pa namerno sem jih poniževala, vseeno bi šli na randi. Samo, da se jih ena usmili.

Kot sem že napisala sem jih ekstra opozorila na zapise v profilu, še v klepet sem jim skopirala, ker res nisem mogla verjeti, da jih to pritegne.
Pa namerno sem jih poniževala, vseeno bi šli na randi. Samo, da se jih ena usmili.
[/quote]

Pa zakaj si sploh s takimi betami cas zgubljala, to mi povej? Si si pumpala svoj ego, kao kak si privlacna in oh in sploh? Hja, je tudi to psihologija, da bol kot bos nekoga stran potiskal, bol bo vate rinil, saj pri zenskah je isto, sploh mi ne dajo miru, ceprav sm jim takoj rekel, da nimajo miru, potem sm moral zacet lagati, da sm v vezi, je vsaj malo zaleglo. Danasnja druzba je obup, tudi zaradi takih osebkov, kot si ti, ki si pumpajo lastni ego!

Pa zakaj si sploh s takimi betami cas zgubljala, to mi povej? Si si pumpala svoj ego, kao kak si privlacna in oh in sploh? Hja, je tudi to psihologija, da bol kot bos nekoga stran potiskal, bol bo vate rinil, saj pri zenskah je isto, sploh mi ne dajo miru, ceprav sm jim takoj rekel, da nimajo miru, potem sm moral zacet lagati, da sm v vezi, je vsaj malo zaleglo. Danasnja druzba je obup, tudi zaradi takih osebkov, kot si ti, ki si pumpajo lastni ego!
[/quote]

Veš zakaj?
Zato, da bi našla pametne moške. Med vso sodrgo, se je javilo nekaj brihtnih glavc, ki so dojeli, da je to antiprofil in so bili točno kontra profilu. Zaradi njih se je splačalo narediti tak test.

Veš zakaj?
Zato, da bi našla pametne moške. Med vso sodrgo, se je javilo nekaj brihtnih glavc, ki so dojeli, da je to antiprofil in so bili točno kontra profilu. Zaradi njih se je splačalo narediti tak test.
[/quote]

S tem nisi dosti dokazala, mogoce si izlocila vsaj tiste z najnizjim IQ-jem, dobro nekaj je. Ce bi resnicno iskala pravega: 1. Sploh ne bi iskala prek spleta, ker si vedela, v kaj se spuscas in da je to gnojnica. 2. Glede na en odziv ne mores vedeti, kaksen je, se najbolje to spoznas tako, da gres pocasi, vsak, ki ni resen bo odnehal prej, pa se bolje lahko osebo spoznas, najdes skupne tocke. 3. Kar me spet privede do spoznanja, da je bil primarni namen pumpanje tvojega ega in si se potem pohvalila tem parim, ki so ugotovili, kako dober nacrt imas in oni so pohvalili tebe, ker so se ti hoteli prikupiti, pa si spet na zacetku tega zacaranega kroga.

S tem nisi dosti dokazala, mogoce si izlocila vsaj tiste z najnizjim IQ-jem, dobro nekaj je. Ce bi resnicno iskala pravega: 1. Sploh ne bi iskala prek spleta, ker si vedela, v kaj se spuscas in da je to gnojnica. 2. Glede na en odziv ne mores vedeti, kaksen je, se najbolje to spoznas tako, da gres pocasi, vsak, ki ni resen bo odnehal prej, pa se bolje lahko osebo spoznas, najdes skupne tocke. 3. Kar me spet privede do spoznanja, da je bil primarni namen pumpanje tvojega ega in si se potem pohvalila tem parim, ki so ugotovili, kako dober nacrt imas in oni so pohvalili tebe, ker so se ti hoteli prikupiti, pa si spet na zacetku tega zacaranega kroga.
[/quote]

Jao, veš škoda, da nisem tebe vprašala za nasvet, ker si tako vsevedna 🙂 in izkušena.

Jao, veš škoda, da nisem tebe vprašala za nasvet, ker si tako vsevedna 🙂 in izkušena.
[/quote]

Haha, malo si me nasmejala, ceprav sem moski. 🙂 ce nisi orala ledine s temi portali in si bila res ena prvih, bi lahko vedela, kaj se na njih dogaja. Upam, da ti je uspelo najt tistega pravega, ki si ga iskala oz. si srecna v samskem stanu 🙂

Haha, malo si me nasmejala, ceprav sem moski. 🙂 ce nisi orala ledine s temi portali in si bila res ena prvih, bi lahko vedela, kaj se na njih dogaja. Upam, da ti je uspelo najt tistega pravega, ki si ga iskala oz. si srecna v samskem stanu 🙂
[/quote]

Hja, na začetku pa res nisem vedela kaj se dogaja na teh portalih. Zdaj vem. Zato sem tudi zbrisala profile dol. Že par let nazaj.
Je pa res, da sem bila šokirana kaj vse se najde na teh portalih. Ja, celo znance sem našla gor. Med drugim tudi psihologa iz OŠ. Bi ga ignorirala (njegov vnuk je par let mlajši od mene, se pravi, da je skoraj 2 generaciji starejši od mene) pa sem slučajno videla, da ima fotke iz mojega domačega kraja gor. Zato sem bolj podrobno pogledala fotke. In ugotovila, da tudi tipa poznam in zato sem prebrala kaj mi je napisal. Med drugim to, da je poročen, da se pa ločuje in da je magister in da je oh in sploh pameten, ne pa tako zabit kot današnji diplomanti, magistri, da zdaj je študij zanič in kup žaljivk na račun mladih.
In še enkrat: tip je v OŠ delal kot psiholog. Zdaj je verjetno že v penziji, ko je tisto pisal je pa napisal, da dela na ministrstvu za šolstvo.

Haha, malo si me nasmejala, ceprav sem moski. 🙂 ce nisi orala ledine s temi portali in si bila res ena prvih, bi lahko vedela, kaj se na njih dogaja. Upam, da ti je uspelo najt tistega pravega, ki si ga iskala oz. si srecna v samskem stanu 🙂
[/quote]

Aja ta antiprofil sem pa naredila ravno zaradi tega, ker sem že imela izkušnje s portali kot neko parodijo na vse skupaj. Samo odziv me je pa presenetil. Sem pričakvoala, da se bo kdo nasmejal, kdo popljuval mene. Nisem pa pričakovala, da bodo tako zagreti za randi. Sem pa bila vesela tistih, ki so ugotovili, da gre za antiprofil. So bili ta pravi, z urejenim podstrešejm, ok moški.
V bistvu je katastrofa, da je bil odziv tak kot je bil. Je bolj za zjokat kot se smejat.
Osebno mi namreč pomeni kvaliteta bistvo in ne kvantiteta. Kaj mi bo 500 slabih tipov? Si bolj težko filaš ego, če navalijo luzerji nate. Ego si lahko filaš takrat, ko imaš kup kvalitetnih oboževalcev. S tem se pa žal nisem mogla pohvalit.



Hja, na začetku pa res nisem vedela kaj se dogaja na teh portalih. Zdaj vem. Zato sem tudi zbrisala profile dol. Že par let nazaj.
Je pa res, da sem bila šokirana kaj vse se najde na teh portalih. Ja, celo znance sem našla gor. Med drugim tudi psihologa iz OŠ. Bi ga ignorirala (njegov vnuk je par let mlajši od mene, se pravi, da je skoraj 2 generaciji starejši od mene) pa sem slučajno videla, da ima fotke iz mojega domačega kraja gor. Zato sem bolj podrobno pogledala fotke. In ugotovila, da tudi tipa poznam in zato sem prebrala kaj mi je napisal. Med drugim to, da je poročen, da se pa ločuje in da je magister in da je oh in sploh pameten, ne pa tako zabit kot današnji diplomanti, magistri, da zdaj je študij zanič in kup žaljivk na račun mladih.
In še enkrat: tip je v OŠ delal kot psiholog. Zdaj je verjetno že v penziji, ko je tisto pisal je pa napisal, da dela na ministrstvu za šolstvo.
[/quote]

No, potemtakem ti je oprosceno 🙂 ja veliko je tega tam, tudi pri zenskah je isto, vsak se hoce pohvaliti, izpasti boljsi, kakor je v resnici in seveda je pazje prek takih portalov, ko lahko marsikaj natvezis, v zivo je veliko tezje nekaj nakladat, ker cloveka hitro spregledas. Veliko jih je gor predvsem zaradi zabave, glede znancev je pa tudi mene presinilo, pa ne zaradi drugega ampak iz firbca sem se prijavil z laznim profilom in ugotovil, da je kar nekaj ljudi, ki jih poznam tam prijavljenih. Se tudi strinjam, da je tezko spoznati nekoga, za katerega lahko reces, da je res tisto, cesar si zelis, vendar vse se da, ce se hoce, vcasih moras biti samo zelo potrpezljiv in se drzati reka, da kjer je volja, tam je pot. 🙂

Kot sem že napisala sem jih ekstra opozorila na zapise v profilu, še v klepet sem jim skopirala, ker res nisem mogla verjeti, da jih to pritegne.
Pa namerno sem jih poniževala, vseeno bi šli na randi. Samo, da se jih ena usmili.
[/quote]

To je res zanimivo. Obupanost na vrhuncu. Verjetno na glede na vse, kar jim poveš, napišeš, pokažeš, vidijo eno in isto in to je sebe, kako ga namakajo. Odpoved možganov bi se reklo temu.
In potem bo “Q” govoril, da so samo ženske profitirale zaradi neta. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Aja ta antiprofil sem pa naredila ravno zaradi tega, ker sem že imela izkušnje s portali kot neko parodijo na vse skupaj. Samo odziv me je pa presenetil. Sem pričakvoala, da se bo kdo nasmejal, kdo popljuval mene. Nisem pa pričakovala, da bodo tako zagreti za randi. Sem pa bila vesela tistih, ki so ugotovili, da gre za antiprofil. So bili ta pravi, z urejenim podstrešejm, ok moški.
V bistvu je katastrofa, da je bil odziv tak kot je bil. Je bolj za zjokat kot se smejat.
Osebno mi namreč pomeni kvaliteta bistvo in ne kvantiteta. Kaj mi bo 500 slabih tipov? Si bolj težko filaš ego, če navalijo luzerji nate. Ego si lahko filaš takrat, ko imaš kup kvalitetnih oboževalcev. S tem se pa žal nisem mogla pohvalit.
[/quote]

Glede tega se moram strinjat s teboj, vendar je taka reala teh portalov, kar je meni najbolj skrb vzbujajoce, je to, da vsi ti ljudje hodijo okoli nas. Res je bolje, da se ognes vseh teh portalov v sirokem loku in ne izgubis prevec upanja v ta svet, v moske in zenske, ker ni realna slika na teh portalih in obstaja mnogo moskih in zensk, za katere bi dal takoj roko v ogenj in lahko samo recem, kapo dol. 🙂

Samo nekaj me še malo bega: zakaj so besneli desničarji? Za migetavčke mi je jasno, ampak kaj imajo pa desničarji proti zmenkarijam?

Nekaj podobnega sem enkrat naredila jaz na enem spletnem portalu.
Nekako antiprofil sem naredila. V glavnem v profilu sem iskala totalnega luzerja. Ne moreš verjeti, na stotine moških je navalilo in tudi, če sem jih grdo dala v nič. še vedno želeli randi.
Še težje je verjeti, da od teh stotinj moških, ki so se našli v oglasu, velika večina niti pod razno ni pogruntala, da iščem točna kontra moškega.
Samo ene dva, trije so pogruntali zadevo in so bili res ok moški in so se oglasili, ker se dojeli poanto. In res so bili kontra opisu. Ostali pa so bili to, kar sem napisala. Pa niti sram jih ni bilo. Za vsak slučaj sem jih še posebej opozorila, če se najdejo v profilu pa so potrdili, da se.
[/quote]

Dobra!
Zabavno tole, pa čeprav si najbrž vložila kar nekaj dela. Je pa sigurno dober filter.

He, he… briljanten način zapisa!

S temi portali je tako. Ogromna kvantiteta. Ko se ženska prvič prijavi tja gor, je verjtno navdušena, ko ugotovi kak naval. AMpak, ko začneš brati pa navdušenje uplahni.

Ne bom rekla, da gor ni ok moških. Vsekakor so. Samo preveč časa gre, da se prebiješ do njih. Zato se mi ne zdi smiselno viset na tistih portalih. Je veliko lažje v reali spoznati normalne ljudi.

Jaz bi tekmoval z njimi, pa ne za to baburo, ampak zato ker rad vidim kako drugi izgubljajo in kako so mi zavistni, to me navdaja z energijo. Ni vecjega uzitka
[/quote]
Narcis 🙂

Pri portalih je tako, da fukoželjni moški ne blestijo ravno od inteligence.. zato jih tudi uspejo zavesti s “chat roboti”.. ker koliko je pa priseben človek, da ne ugotovi, da govori z avtomatsko tajnico in ne človekomž.. žensko?

[img]http://www.learner.org/courses/physics/visual/img_lrg/turing_model.jpg[/img]

O tem sem že nekajkrat odgovarjal.. takole gre:
Pri portalih in chat robotih, gre za “umetno inteligenco”, kateri namen je izvleči ta pravi denar iz rok naivnežev.
Ameriški škandal s stranjo Ashlez Madison (namenjen eksplicitno prevaram) to dejstvo potrjuje: http://fortune.com/2016/07/10/ashley-madison-chatbots/

Internetne strani namreč nikoli ne morejo dobiti dovolj realnih žensk. Zato zaposleni odpirajo lažne accounte in uporaljajo t.i. “chatbote” – umetna inteligenca – računalniški program, ki se pretvarja, da je človek.

Touringov test umetne inteligence (glej slikco višje) je tako že dosežen – pohotni moški, mislijo, da so na drugi strani dejanske ženske (ne posumijo, da je to samo računalniška sintaksa).

Je pa seveda res, da pohoten človek, ni prav zelo inteligenten in slabo presoja. In je primerljiv z alkoholiziranim.. in tu je seveda tudi paralela: več, ko je alkohola – bolj privlačni so vsi okoli njega.
In bolj, ko si pohoten, bolj so vsi primerni.. 🙂

In v tem kontekstu je torej iskati razlog, da je eni ženski uspelo zmamiti toliko moških na isto mesto… kot da se je toliko moških oglašalo nemogoče zoprni baburi: ker so bile obe v primerjavi s chat roboti, osvežujoče “realne” 🙂

De omnibus disputandum..

He, he… briljanten način zapisa!
[/quote]
Cenzura je itak nesmiselna v osnovi. Kot, da ljudje ne bi znali zapisati drugače? 🙂

De omnibus disputandum..

New Report

Close