Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 5 znakov, da ima velikega ali majhnega

5 znakov, da ima velikega ali majhnega

Pri mojemu izbrancu mit o razdalji med palcem in kazalcem, ki naj bi bila enaka dolžini penisa, drži.

Članek vreden branja za tiste, ki vam je dolžina penisa pomembna.

https://www.cosmopolitan.si/seks-in-razmerja/5-znakov-da-ima-velikega-ali-majhnega/

majhen nosek pomeni, da ima majhnega.


To pa ne bo držalo.
Kaj je prvi znak da ima majhnega. V družbi je najbolj glasen in vedno ima neke pripombe ali komentarje, ki so povezani s sexom. So tudi zelo samozavestni in samovšečni in ponavadi sado/mazo usmerjeni. Ja. Takšni imajo preverjeno male.

nova
Uredništvo priporoča


To pa ne bo držalo.

Kaj je prvi znak da ima majhnega. V družbi je najbolj glasen in vedno ima neke pripombe ali komentarje, ki so povezani s sexom. So tudi zelo samozavestni in samovšečni in ponavadi sado/mazo usmerjeni. Ja. Takšni imajo preverjeno male.
[/quote]

Drži 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
Dobr je zgledal (tega se je tud zavedal), glasen 100 na uro, malo aroganten, babjek.
Imel je pa majhnega, tm enih 11 cm.
Sva se parkrat požgala, na mojo srečo me je znal tudi drugače zadovoljit;)))

Drži 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
Dobr je zgledal (tega se je tud zavedal), glasen 100 na uro, malo aroganten, babjek.
Imel je pa majhnega, tm enih 11 cm.
Sva se parkrat požgala, na mojo srečo me je znal tudi drugače zadovoljit;)))
[/quote]

drži, pol bi moj moral imeti čez 20 ima pa dobrih 15.


To pa ne bo držalo.
Kaj je prvi znak da ima majhnega. V družbi je najbolj glasen in vedno ima neke pripombe ali komentarje, ki so povezani s sexom. So tudi zelo samozavestni in samovšečni in ponavadi sado/mazo usmerjeni. Ja. Takšni imajo preverjeno male.
[/quote]

Kolkrat si pa nasedla, da imaš tako trdno prepričanje? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Po mojih izkušnjah drži samo eno/dvoje – višji je tip – daljšega ima. Bolj je tip pri sebi – bolj debelega ima. Nizek tip pač ne more imeti ravno ful dolgega. Suh tip pa debelega tudi ne. Pač moje izkušnje.

Bo kar držalo, le da sm jaz visok in suh a imam začuda tako debelega, da vse ženičke kar pobira od orgazmov, v katerem grmu tiči zajkla?

Velikost uda je odvisna od moške samozavesti. Zgleda, da je precej moških z majhnimi. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Jaz 2x, kolegica 3x…
Vem, majhen procent, dosti bolj realen kot velikost nosa.

Bo kar držalo, le da sm jaz visok in suh a imam začuda tako debelega, da vse ženičke kar pobira od orgazmov, v katerem grmu tiči zajkla?
[/quote]

V tem. Bolj kot si sam suh, bolj debeli zgleda “zajček”. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Moj bivši bil nekaj cm večji od mene, pa sem že jaz res mala. Imel pa tako kačo, fa sem sem prestrašla.
Pol pa čisto nasprotje, 190cm…spodaj pa 6cm tiček.

Jaz pa mam 186 cm in 17 cm je dovolj? 🙂

Moj bivši bil nekaj cm večji od mene, pa sem že jaz res mala. Imel pa tako kačo, fa sem sem prestrašla.
Pol pa čisto nasprotje, 190cm…spodaj pa 6cm tiček.
[/quote]

Jaz imam 189 cm in 18 cm ako ga dobro potegnes tudi 19 cm 😀

Jaz imam 189 cm in 18 cm ako ga dobro potegnes tudi 19 cm 😀
[/quote]

Uuu 19 cm to pa je ze mmmm :)))

Uuu 19 cm to pa je ze mmmm :)))
[/quote]

Si samska, s kod si lepoticka? :))) jaz imam rad punce, ki imajo rade obdarjene moske 😉

Velikost uda je odvisna od moške samozavesti. Zgleda, da je precej moških z majhnimi. 🙂
[/quote]

v neposrednem pomenu

Si samska, s kod si lepoticka? :))) jaz imam rad punce, ki imajo rade obdarjene moske 😉
[/quote]

Sem iz bližine Lj. In obozujem obdarjene moske. Sem pa samski, kontaktiralj me. [email protected]

Velikost uda je odvisna od moške samozavesti. Zgleda, da je precej moških z majhnimi. 🙂
[/quote] 😉 samozavest pa taka 🙂

Moj bivši bil nekaj cm večji od mene, pa sem že jaz res mala. Imel pa tako kačo, fa sem sem prestrašla.
Pol pa čisto nasprotje, 190cm…spodaj pa 6cm tiček.
[/quote]

6cm v iztegnjenem stanju?

😉 samozavest pa taka 🙂
[/quote]

Želim si, da bi bil črnec, da bi osrečil Monovke z velikostjo majhnega ponija. :)))
Ne odgovarjam za možne notranje krvavitve, ampak Tulipanka, ti se mi zdiš zelo trpežna, z lahkoto preneseš vse. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Želim si, da bi bil črnec, da bi osrečil Monovke z velikostjo majhnega ponija. :)))
Ne odgovarjam za možne notranje krvavitve, ampak Tulipanka, ti se mi zdiš zelo trpežna, z lahkoto preneseš vse. 😀
[/quote]Tebi je pa res vročina udarila v obe glavi.


To pa ne bo držalo.
Kaj je prvi znak da ima majhnega. V družbi je najbolj glasen in vedno ima neke pripombe ali komentarje, ki so povezani s sexom. So tudi zelo samozavestni in samovšečni in ponavadi sado/mazo usmerjeni. Ja. Takšni imajo preverjeno male.
[/quote]jaz sem zelo samozavesten, povem vse kar imam na jeziku, sem seveda realen in zelo pameten, čeden, vitek 30 let in na tvojo začuda, imam velikega, trdega debelega, ti pa kar še naprej klobasaj tiste prazne

6cm v iztegnjenem stanju?
[/quote]

Yes. Edino kar je pa bilo pri njem zanimivo. V 10.minutah mu je po 4xprišlo. Čudna zadevica.

jaz sem zelo samozavesten, povem vse kar imam na jeziku, sem seveda realen in zelo pameten, čeden, vitek 30 let in na tvojo začuda, imam velikega, trdega debelega, ti pa kar še naprej klobasaj tiste prazne
[/quote]
Daj malo bolje preberi moj zapis.
Torej si poleg svojega zapisa tudi vulgaren in vsaka tema nanese na sex in spolne organe? Vidiš dobro kelnarco in ji flancaš o tem kako je dobra in kako bi …sediš pri mizi z družbo in na glas komentiraš kako bi katero položil?
Se mi zdiš prepameten za to. Zato pa imaš lepo debelega in dolgega.

New Report

Close