Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske na drogah

Ženske na drogah

Zanima me na kateri drogi mora biti ženska, da vzame takega tipa za bodočega moža/očeta?

[img]https://cdn.kme.si/public/images-cache/700xX/2018/07/26/425063ac7d3af50f8009c4aec442ebbb/5b6d63e853a48/425063ac7d3af50f8009c4aec442ebbb.jpeg[/img]

Kaj je z njim točno narobe? Ga poznaš osebno?


Samo “damaged” mora bit (kar njen pirsing baje tudi nakazuje), pa je… 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Psihološki defekti, ki se fizično odražajo navzven na telesu. Logično je, da vsakič ko je um lačen nečesa, greš v šoping, k frizerju, po nov tattoo. Različni ljudje različno. Pravkar samska ženska gre npr. k frizerju in si spremeni barvo in frizuro, nekdo si gre pol telesa potetovirat. Včasih bi bilo bolje da bi se ljudje s kom pogovorili preden si grejo škodo delat na seb 😀

Vprašanje pa je kaj “normalno izgledajočo” žensko privlač k takmu osebku. Verjetno kaka droga, za katere ne vem.

Psihološki defekti, ki se fizično odražajo navzven na telesu. Logično je, da vsakič ko je um lačen nečesa, greš v šoping, k frizerju, po nov tattoo. Različni ljudje različno. Pravkar samska ženska gre npr. k frizerju in si spremeni barvo in frizuro, nekdo si gre pol telesa potetovirat. Včasih bi bilo bolje da bi se ljudje s kom pogovorili preden si grejo škodo delat na seb 😀

Vprašanje pa je kaj “normalno izgledajočo” žensko privlač k takmu osebku. Verjetno kaka droga, za katere ne vem.
[/quote]
Te ženske ne vidiš v celotni sliki. Kaj če je sama enako “defektna”?
Res je, da vizualna podoba ustvarja določene pomisleke ali prijetne vibracije, ampak kljub vsemu človeka ne poznaš. V današnjem svetu je včasih večja verjetnost, da človek milega izgleda v sebi nosi celega hudiča.

Mogoče jo dobro napiči???


Mogoče ga je ona spreobrnila? 🙂


Te ženske ne vidiš v celotni sliki. Kaj če je sama enako “defektna”?
Res je, da vizualna podoba ustvarja določene pomisleke ali prijetne vibracije, ampak kljub vsemu človeka ne poznaš. V današnjem svetu je včasih večja verjetnost, da človek milega izgleda v sebi nosi celega hudiča.
[/quote]

Jaz sem mnenja, da se določene psihološke anomalije vselej pokažejo navzven na človeku. Tko kot godrnjav človek godrnja ker ga nekaj od znotraj žre, tko tudi ves potetoviran tip nekaj skriva v sebi, da je čutil potrebo da more to narediti.

Jaz sem mnenja, da se določene psihološke anomalije vselej pokažejo navzven na človeku. Tko kot godrnjav človek godrnja ker ga nekaj od znotraj žre, tko tudi ves potetoviran tip nekaj skriva v sebi, da je čutil potrebo da more to narediti.
[/quote]

Ja, se strinjam. Ampak obstajajo ljudje, ki so navzven čisto normalni, pa v sebi skrivajo črne misli. Morda nek potetoviranec daje iz sebe to, kar ga je nekoč bremenilo. Tisti drugi pa tišči v sebi, potem pa zapelje v množico ljudi in je vsega konec.

New Report

Close