Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Zakaj ločene mamice sploh še iščejo tipa

Default avatar

slovenc79

čist odvisno. sem spoznal eno ločenko, ženska ima pošlihtano v glavi in ima tako osebnost, da me pri svojih 40+ privlači neprimerljivo bolj kot razne 20+ letnice, ki so v večini neke čustvene razvaline, obsedene s telefoni.
Default avatar

-Q-

milaa je napisal/a:
-Q- je napisal/a:

Uradni statisticni podatki iz ZDA kazejo, da da povod za locitev 80% zensk. Neuradne akademske raziskave pa kazejo, da je za vse veze ta stevilka okoli 50:50. Zase lahko recem, da sem nacevljal 90% zensk.
To pomeni, da se ne gibljeva v istih krogih:-)
Kot sem rekla, jaz poznam samo en tak primer.
Mogoče imam pa srečo, da imam samo tako super prijateljice in znanke, da moškim na kraj pameti ne pade, da bi jih zapustili. Vidiš, to bo!
Resno, seveda obstajajo izjeme, ampak se mi zdi, da se moški res težje odločate bit sami.
90% tipov najbrz res ne nacevlja nobene zenske. Zato pa vse to nadoknadi preostala manjsina, lol.
Default avatar

antilopa

Ločene mamice so prave profesionalke, ko je treba dobiti kakšnega neizkušenega ali slabo izkušenega samskega moškega, ki mu je do nedavnega še mami prala gate. Poznam kar nekaj primerov, ko so ločenke z otrokom (morda tudi kakšen več) dobile takega. Ločenke se znajo kar zagrebsti. Brez skrbi.
Default avatar

Neumne monzlje

antilopa je napisal/a:
Ločene mamice so prave profesionalke, ko je treba dobiti kakšnega neizkušenega ali slabo izkušenega samskega moškega, ki mu je do nedavnega še mami prala gate. Poznam kar nekaj primerov, ko so ločenke z otrokom (morda tudi kakšen več) dobile takega. Ločenke se znajo kar zagrebsti. Brez skrbi.
Kako tebi to ne uspe?
Default avatar

Resnica je

da pametne in samostojne ločenke niti v najbolj divjih sanjah ne želijo nove zveze. Posvečajo se sebi, otrokom, če so, občasno si privoščijo seks.
Default avatar

antilopa

Neumne monzlje je napisal/a:
antilopa je napisal/a:
Kako tebi to ne uspe?
Za take mamine sinkote, ki potrebujejo nadomestno mamo se nobena pametna samska ne bo grebla. Saj od teh ločenk z otrokom nobena ni dobila fejst samskega frajerja.
Default avatar

Povej mi

antilopa je napisal/a:

Kako tebi to ne uspe?
Za take mamine sinkote, ki potrebujejo nadomestno mamo se nobena pametna samska ne bo grebla. Saj od teh ločenk z otrokom nobena ni dobila fejst samskega frajerja.
s kom se družiš in povem ti, kdo si
Default avatar

Neumne monzlje

Resnica je je napisal/a:
da pametne in samostojne ločenke niti v najbolj divjih sanjah ne želijo nove zveze. Posvečajo se sebi, otrokom, če so, občasno si privoščijo seks.

Nobenega seksa si ne privoščijo, ker si ne upajo v bližino descev. Tisti, ki so jih napumpali, so bili največkrat prvi moški v življenju. In edini. Kakšen seks neki, pajčevine po krtačah.
Default avatar

Neumna vprašanja neumnih

Zakaj ločeni moški in očetje sploh še iščejo novo žensko?
V dvoje je lepše, zato!
Default avatar

po svoje kar prav

Po svoje se kar strinjam. Veliko je žensk, ki z nerazčiščeno bučo rinejo iz ene v drugo zvezo, vsak mesec pripeljejo domov k otrokom novega strička, pa vsakič se zgodba enako zaključi. Seveda potem udrihajo čez moške, da so vsi enaki. Ker imajo v sebi vzorce, da vedno padajo na enake. Namesto da mrzlično iščejo dedce, naj se rajši posvetijo otrokom in si vzamejo čas za generalko v svoji glavi. Šele potem, ko bodo popucale, bodo sposobne kvalitetne zveze. Takrat jim bo tudi jasno, da ni problem v moških, ampak v njej.
Default avatar

Stepni_Volk

Pire je napisal/a:
Ful ni logike. Normalen tip že ne bo hotu se vpletat v en zafuran predhoden odnos kjer se ona in njen bivši bockata zarad otrok(stikov).

A nebi bilo za vse, posebej ženske, lažje, če bi na tej točki -ločitev, razveza, odnehale. Vašr poslanstvo, če mate otroke, je izpolnjeno. Ne rabite zdaj enga tipa da se vpleta od zunaj v vaše odnose.

Vse kar vam ostane so beta moški ki že cel življenje čakajo na eno, da jih vzame, ali pa ločenci. Iz prve roke lahk povem da samski tipsoni ne bojo hotl mamice, razen za seks. Za seks je itak dobro vse kar leze hehe.

Prej k obupate, lažje bo živet. Mene osebno bi ločenka odbijala že zaradi dejstva da je ločena. 100% je bila zoprna ali pa neve kaj hoče sploh in s takimi so sami problemi. Sam stran.
FukFehtarji nikoli ne obupajo.
Stereotipno so prepričani, da bo “samska”, toliko bolj še mamica lažji plen. Pri tem jih nič ne ovira, da so sami “srečno” poročeni.
Default avatar

Replika

Lušna knjigca na to temo : Nick Hornby "Vse o fantu" (About a Boy), duhovita, nazorna.
Default avatar

Stepni_Volk

-Q- je napisal/a:
milaa je napisal/a:

Se delno strinjam. Seveda je avanturo lahko dobit (za ženske seveda lažje), vidim pa, da so za redno servisiranje moški pripravljeni dnevno marsikaj potrpet.
Obstaja tudi čisto resna raziskava, da pb 98 % zvez končajo ženske. Lahko da si procentov nisem čisto točno zapomnila, me je pa cifra presenetila. Ampak ko razmišljam o primerih, ki jih poznam, to kar drži. Poznam samo en primer, ko je odšel moški, pa še to k dolgoletni ljubici.
Uradni statisticni podatki iz ZDA kazejo, da da povod za locitev 80% zensk. Neuradne akademske raziskave pa kazejo, da je za vse veze ta stevilka okoli 50:50. Zase lahko recem, da sem nacevljal 90% zensk.
Mr.Q in Dr.XY spet narobe bereta statisične podatke.. 80% vsej ločitev inicirajo ženske, ker niso več zadovoljne.
Moški niso nič opazili in so čisto OK.
https://www.cdc.gov/nchs/nvss/marriage-divorce.htm
Default avatar

Jaz poznam

antilopa je napisal/a:

Kako tebi to ne uspe?
Jaz pa poznam kar dve taki, ki sta dobili samskega, lepega, po karakterju fajn dedca in z dobro službo. Glede na to, da sta obe dve in tudi oba tipa stari okrog 30 bi fanta z lahkoto našla samsko punco. Enega od niju je prijatelj vprašal, kako bi izbral, če bi mu hkrati bile všeč ena samska in ena ločena z otrokom in je odgovoril, da bi izbral tisto, s katero se bi bolje razumel. In tako je tudi naredil.
Default avatar

spuži moj

Poln kompleksov je napisal/a:
Pet minut nazaj ti debele niso sedle, zdaj ločenke, jutri jezikave. Najbrž si gej, drži?
In kaj je narobe z geji? To je njegova odločitev. Saj človek ne postane drugačen ampak se tak rodi.
Default avatar

podpišem to

alfa beta gama delta je napisal/a:
Najnovejše raziskave s tega področja omenjajo novo kategorijo samcev.
Njihova značilnost je izrazita samovšečnost ter očitno nepoznavanje grške abecede.
Namreč imajo se za alfa , kar je njihov ideal.
Norčujejo se iz beta (podzavestna samoobramba), ker vedo, da jih to čaka.
Z leti nastopi obdobje gama, ko zgroženi ugotovijo, da celo pri ljubici niso alfa, ampak delta (ljubezenski trikotnik).
V celotni metamorfozi je najbolj pretresljivo to, da si za tolažbo, proti koncu življenja, večina kupi uro Omega.
Kar seveda v grščini pomeni konec.
Od nekdaj je obstajal rek: alfa, beta, gama... evo qur.c vama!
Default avatar

sam fprašam

The Truth je napisal/a:
Mislim, da je šlo vse po gobe. Razmerja so postala nesmisel. Ženske so dobile svojo enakopravnost, a se ji ne znajo prilagoditi. Čudijo pa se, zakaj toliko nesamozavestnih moških. Pred leti je pač bilo tako, da so one v vsakem primeru bile manj kot kakršenkoli moški. Dejansko je malo katera imela višjo samozavest kot najslabši moški. To pomeni, da bo v sedanjih časih pač treba sprejeti tudi odgovornosti, ki jih prinaša enakopravnost. No saj večina jih itak ne bo razumela, kaj hočem dopovedat. Pač treba bo tudi pamet začeti uporabljati...

Načeloma so pa razmerja postala tako zelo umetna tvorba, temelječa na tekmovalnosti, neprestanem pehanju po idealih, totalno brez prisotnosti čustev, ampak striktno načrtovana.

Moški v teh razmerjih mora zagotovo biti nesrečen, ne predstavljam si, da se mora neprestano dokazovati svoji partnerici. Niti sam nisem prepričan, da si želim žensko, pravzaprav ugotavljam, da sem zadovoljen s svojim umirjenim življenjem, ničesar več ne pogrešam, tiste "potrebe" opravim in se posvetim pomembnejšim stvarem v življenju, v bistvu mi je najvišja vrednota materializem oz. denar...
A ne razpade zaradi materializma veliko partnerstev? Ženske bi po eni strani želele enakopravnost, po drugi strani pa pričakujejo od moškega, da jo bo od spredaj in zadaj filal z dragimi darili, dopusti, nakitom, s sladkimi puhlicami...?
Default avatar

antilopa

Jaz poznam je napisal/a:
antilopa je napisal/a:

Jaz pa poznam kar dve taki, ki sta dobili samskega, lepega, po karakterju fajn dedca in z dobro službo. Glede na to, da sta obe dve in tudi oba tipa stari okrog 30 bi fanta z lahkoto našla samsko punco. Enega od niju je prijatelj vprašal, kako bi izbral, če bi mu hkrati bile všeč ena samska in ena ločena z otrokom in je odgovoril, da bi izbral tisto, s katero se bi bolje razumel. In tako je tudi naredil.
Mislim, da je vprašanje, koliko sta lepa in fajn po karakterju, ker jaz ravno veliko lepotcev v Sloveniji ne poznam. Samo toliko.
Default avatar

eabc

Če se že posplošuje kot da je konec sveta. Z ločenkami je preveč potencialnih problemov, zato večina na daleč naredi obvoz.
Default avatar

Neumne monzlje

antilopa je napisal/a:
Jaz poznam je napisal/a:

Mislim, da je vprašanje, koliko sta lepa in fajn po karakterju, ker jaz ravno veliko lepotcev v Sloveniji ne poznam. Samo toliko.
Ne poznamo niti lepih bab v Sloveniji. Estetiko občudujemo šele v tujini.