Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moski, kaj vas najbolj odbija pri zenski, ki jo prvic vidite?

Moski, kaj vas najbolj odbija pri zenski, ki jo prvic vidite?

Je ze tema, kaj vas najbolj privlaci.
Ja tezko odgovorim, ker sem zenska.

Hinavščina, samovšečnost, zahrbtnost, izdajalstvo…redke so ženske, ki so vredne, da se jih omoži, bi rekel, da jih je okoli 3 na 1000 zensk, ceprav sem bil verjetno prevec optimisticen.

Hinavščina, samovšečnost, zahrbtnost, izdajalstvo…redke so ženske, ki so vredne, da se jih omoži, bi rekel, da jih je okoli 3 na 1000 zensk, ceprav sem bil verjetno prevec optimisticen.
[/quote]
Kaj pa vizualno?

nova
Uredništvo priporoča


Kaj pa vizualno?
[/quote]

Pretirana oz. nepravilna naličenost, zobje (krivi, rumeni- slaba ustna higiena), visek kilogramov (predvsen zato, ker sam zelo skrbim za svojo postavo- veliko športam).


Kaj pa vizualno?
[/quote]
Ce me je ze kaj pri kateri res odbijalo so bli to zame grdi zobje. S tem mislim crne obrobe, rumene rjave od cikov in kave, skrbine, krivi zobje. Al pa cudne zabuhle oci, kot da ima napihnjene blazince pod in nad ocmi. Ne znam tocno razlozit. Sicer sem take oci vidu samo 2x v lajfu grdih zob pa kar precej.
V celem lajfu pa mislim da mi je bla samo ena zenska grda. Kljukast nos gor zavita brada. Pac skor kot risejo vcasih ta grde carovnice. Ampak pri njej me je odbil medel karakter in cuden smisel za humor. Ne vem, pogovor z njo je bil dokaj nezanimiv, je bila zelo zadrzana in v glavnem je postavljala vprasanja na svoje sale pa se je smejala sama. Nic ni povedala o sebi. Zobe je imela pa ocitno ok in ce bi mela dodelan karakter sploh ne bi bla slaba.
Tko da hm… Men je ocitno najbolj vazen karakter poleg zob. Pa ne rabjo bit snezno beli v ravni crti. To sm tut vidu sam dvakrat v lajfu. Ampak res so bli popolni zobje.

Meni osebno so ženske, ki so močno naličene in po možnosti še napudrane povsem nezanimive. Take ženske se mi dobesedno gnusijo.

Ko sem bila mlajša, sem mislila, da je višek uspeha imeti nekega tipa. Zdaj ko sem že 50, pa izgledam super in me obletavajo tudi dvajsetletniki, sem spremenila mnenje. Z dedci je samo delo in nič drugega.

imela sem eno resno zvezo desetletja, zdaj si pod razno ne obesim nobenega na grbo. Malokdo bi ti kaj nudil, večinoma iščejo služkinje. in tista teza, ko boš stara… ja, ko bom stara, me bo lih dedec pedenal, hahaha. zbežal bo kot od kuge, ko bo videl staro in bolno babo in si iskal mlajšo ljubico.

Ne, ženske se lahko zanesemo samo nase. Dedce moti že en kriv zob, pomisli si to. jaz vse življenje skrbim za zobe, pa spet imajo rok trajanja. Implantati so dragi, tako da ne bi človeka sodila po zobeh, bolj postaja to stanje njegove denarnice.

Tukaj je vse odvisno od človeka, tako ženske kakor tudi moškega…če se res cenita, sta v zvegi kot ekipa, potem ni nobenih težav in zapletov. Res je najpomembnejsi karakter pri ženski, njeno razmišljanje, smisel za humor, odprtost in jaz osebno zelo cenim tudi to, da je bolj zbirčna in se ne meče za vsakim, da se zna ceniti in se primerno tudi oblači, vede. Glede videza, sem imel marsikaj izdelano v glavi ampak potem je prišla ona, ki je imela za moje pojme popoln karakter in vse drugo in sem potem vzljubil tudi njen izgled, od prvega dne se ni spremenilo moje mnenje se in se zmeraj mislim, da sm najsrecnejsi moski na tem svetu, ker je izbrala mene, ker jo res zelo cenim pa ji seveda tudi pomagam, kjer le lahko in ji tudi svetujem pri tezavah, ce hocete imeti kaj od zveze morate tudi nekaj truda vloziti vanjo, ceprav pri res super ženskah to ni moskemu v breme ampak v veselje. ((:
Zelim si, da bi tudi drugi spoznali take partnerje.


Mene en kriv zob ne moti pri ženskah, če ima ženska normalno higijeno.

Večkrat se mi v kotiček očesa ujame kakšna bejba. Pogledam in kar me v hipu odbije je čik v njeni roki ali pa kakšen večji tatu. To mi je zelo neokusno in grdo. Obhod. Ravno tako me odbije kilogram pirsingov po telesu in obrazu. Všeč mi je naravna lepota brez dodatnega perja v ta zadni.

1. Cigareti
2. Pretiran make up (sploh na mladih puncah)
3. Zelo očitne tetovaze
4. Prebodene obrvi, ustnice, …
5. Ocitna slaba higiena
6. (Pre) kratke minice in kratke hlace
7. Pa da ko hodi mece noge navzven

Tukaj je vse odvisno od človeka, tako ženske kakor tudi moškega…če se res cenita, sta v zvegi kot ekipa, potem ni nobenih težav in zapletov. Res je najpomembnejsi karakter pri ženski, njeno razmišljanje, smisel za humor, odprtost in jaz osebno zelo cenim tudi to, da je bolj zbirčna in se ne meče za vsakim, da se zna ceniti in se primerno tudi oblači, vede. Glede videza, sem imel marsikaj izdelano v glavi ampak potem je prišla ona, ki je imela za moje pojme popoln karakter in vse drugo in sem potem vzljubil tudi njen izgled, od prvega dne se ni spremenilo moje mnenje se in se zmeraj mislim, da sm najsrecnejsi moski na tem svetu, ker je izbrala mene, ker jo res zelo cenim pa ji seveda tudi pomagam, kjer le lahko in ji tudi svetujem pri tezavah, ce hocete imeti kaj od zveze morate tudi nekaj truda vloziti vanjo, ceprav pri res super ženskah to ni moskemu v breme ampak v veselje. ((:
Zelim si, da bi tudi drugi spoznali take partnerje.
[/quote]

vse je relativno in večinoma vse temelji na interesih. Jaz imam dovolj let in dovolj sem videla, da sem prepričana, da vse drži, kar sem napisala. So pa starejše generacije bile bolj plemenite, bolj častne. Mlajši so še bolj sebični.

Kajenje in višek kilogramov, odvratno necenjenje same sebe.


Ni tema kaj moti ampak kaj te odbije pr zenski ki jo vidis prvic. Moti me se marskej druzga ampak ker dajem prednost karakterju to kar moti zbledi. Ce pa bi recimo vidu zensko z rumenimi crnimi al kruvimi zobje bi me odbilo. Ampak ato kj pomen. Ce bi imela zame perfect karakter in jst njej in bi pristala skup bi ji placu obisk zobarja ce si ga sama ne bi mogla prvost. Sploh pa kot vem zobar na koncesijo je pokrit iz zdravstva in ta krive zobe krijejo tut zobni aparat… Crnirumenorjavi zobje pa mi prej povejo da ga zenska prevec poha in kofetka.
En sam kriv zob me pa res ne odbije no. Zgleda si tko kt jst. Nate so se limal sami zatezeni deci name oa same zatezene babe. Grozno ane. Tut jst sm rajs dam kt oa da poslusam eno kuko majo sosedje vse spedenan in po zadni modi in skrbim da ji ni dolgcas in organiziram zabavne vikend izletke medtem ko madam slila gospo opravlha s prijateljicami in se prtozuje da ni nic tko kt si je ona zamislla. Jezus, le kaj me je vleklo k takim…ocitno le ne znam prebrat dobrga karakterja… :S

meče noge navzven?Jaz mam hojo npr.tako mal čudno kr priznam.Pa mi pravjo da mam manekensko postavo in vse.Hodim pa res mal čudn in sm se zato ob to noge navzven mal spogledala,ko sem vidla napisan heh 🙂 Jaz hodim preveč na široko.In tud na slikah pozabm dat noge mal bolj skupi,ups.A si to mislu?Me zanima odgovor.Vse ostalo napisano pa ne velja zame. Vas je zanimivo brat 🙂

Najbolj me odbija cigaret v roki ženske. Odvratno. In posebej zdaj, ko morajo kaditi zunaj, so kot kakšne prostitutke, ki čakajo na stranko.

Preveč naličene ali vedno “popedenane”, ker to priča o nizki ženski samozavesti, ker se skriva za masko. Ne predstavljam si tudi takšne ženske, da bi bila še “praktično uporabna”, npr. z ogromnimi nohti še krožnika ne bi bila sposobna umiti, še manj se udejstvovat recimo pri športnih aktivnostih.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Ni tema kaj moti ampak kaj te odbije pr zenski ki jo vidis prvic. Moti me se marskej druzga ampak ker dajem prednost karakterju to kar moti zbledi. Ce pa bi recimo vidu zensko z rumenimi crnimi al kruvimi zobje bi me odbilo. Ampak ato kj pomen. Ce bi imela zame perfect karakter in jst njej in bi pristala skup bi ji placu obisk zobarja ce si ga sama ne bi mogla prvost. Sploh pa kot vem zobar na koncesijo je pokrit iz zdravstva in ta krive zobe krijejo tut zobni aparat… Crnirumenorjavi zobje pa mi prej povejo da ga zenska prevec poha in kofetka.
En sam kriv zob me pa res ne odbije no. Zgleda si tko kt jst. Nate so se limal sami zatezeni deci name oa same zatezene babe. Grozno ane. Tut jst sm rajs dam kt oa da poslusam eno kuko majo sosedje vse spedenan in po zadni modi in skrbim da ji ni dolgcas in organiziram zabavne vikend izletke medtem ko madam slila gospo opravlha s prijateljicami in se prtozuje da ni nic tko kt si je ona zamislla. Jezus, le kaj me je vleklo k takim…ocitno le ne znam prebrat dobrga karakterja… :S
[/quote]

sej, mogoče je res vedno tako, da eden najeba, drugi pa izkorišča. Če si dober, pa sploh naletiš na same parazite- drugače bi pa mene najbolj motilo pri moškem umazanija. Takega s pinceto ne primem

Vecino napisanega je res!

vse je relativno in večinoma vse temelji na interesih. Jaz imam dovolj let in dovolj sem videla, da sem prepričana, da vse drži, kar sem napisala. So pa starejše generacije bile bolj plemenite, bolj častne. Mlajši so še bolj sebični.
[/quote]

Jaz sem potemtakem ze pripadnik mlajse generacije in nikakor nisem sebicen, vem, da ce hoces zeti sadove, moras prvo tudi nekaj dati in tudi najlepse je takrat, ko si v zvezi/zakonu, ampak to ne kar v vsakem, temvec takem, kjer je socutje, sodelovanje, podpiranje, zaupanje…partner je zato, da najdes pri njemu oporo, notranji mir in pomiritev, zabavo, sogovornika…odvisno je od pogleda na zvezo in od vsakega posameznika, nikar pa ne posplosuj in meci vseh v isti kos, ker to se zdalec ni resnica o cener ti govoris, vsaj pri parih, ki jih jaz poznam, so/smo pa vsi mlajsi pari.

Jaz sem potemtakem ze pripadnik mlajse generacije in nikakor nisem sebicen, vem, da ce hoces zeti sadove, moras prvo tudi nekaj dati in tudi najlepse je takrat, ko si v zvezi/zakonu, ampak to ne kar v vsakem, temvec takem, kjer je socutje, sodelovanje, podpiranje, zaupanje…partner je zato, da najdes pri njemu oporo, notranji mir in pomiritev, zabavo, sogovornika…odvisno je od pogleda na zvezo in od vsakega posameznika, nikar pa ne posplosuj in meci vseh v isti kos, ker to se zdalec ni resnica o cener ti govoris, vsaj pri parih, ki jih jaz poznam, so/smo pa vsi mlajsi pari.
[/quote]

saj pravim, ste še premladi, da bi razumeli modrost starejših.

saj pravim, ste še premladi, da bi razumeli modrost starejših.
[/quote]
Joj tale tvoj zadnji komentar. To se pa tok strinjam s tabo.

saj pravim, ste še premladi, da bi razumeli modrost starejših.
[/quote]

Ali pa ste vi preveč zreli, še iz “stare šole” in potemtakem niste dodobra seznanjeni z dinamiko v sodobnih odnosih, ki so se dosti izbiljšali, saj sta partnerja postala dosti bolj enakovredna, ni več delitve del glede na spol, partnerja sta postala ekipa. To se dobro vidi predvsem pri mlajših parih (do 35 let) in mislim, da gremo v pravo smer, saj se je tudi druzba že toliko spremenila, da takih moških ne zmerja več s “copatami”, marveč v njih prepozna prave može.

Pokroviteljska magdalenca…

saj pravim, ste še premladi, da bi razumeli modrost starejših.
[/quote]
pa me moti ta vzvišenost starejših do vseh mlajših, v tvojem stilu mi smo starejši mi vemo vse, mi smo vsevedi, samo zato, ker imamo leta –
nope ni res… marsikateri mlajši je pametnejši od vas, ki si domišljate da vse veste in vse znate in ste zato domišljavi in zaničljivi do ostalih.

New Report

Close