Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali bi dali svoje stanovanje/apartma v najem gejevskemu paru?

Ali bi dali svoje stanovanje/apartma v najem gejevskemu paru?

Kaj bi pa vi storili, če bi vedeli, da boste svoje stanovanje/apartma/sobo … dali v najem gejevskemu paru? Ali bi dopustili, da se na vaši postelji prakticirajo izpirjene spolne prakse? Ali bi vam bilo vseeno?

kake izprijene spolne prakse imaš v mislih? analni sex? oralno zadovoljevanje? božanje, poljubljanje? si ti normalno bitje? da ti sploh pride na misel tako debilno vprašanje. v prvi vrsti do to ljudje, v drugi bi bili gostje ali turisti, v tretji pa tebe in nikogar drugega ne briga spolno življenje gostov oz. turistov.

Bi prej oddala gejevskemu paru, kot pa kaksni familiji s kakšnimi vreščečimi, nevzgojenimi sončki. So bolj pedantni in čisti.
Kar se tiče izprijenih spolnih praks pa obstajajo tudi med hetero pari.


He he – pri vas seksate pri ugasnjeni luči in z dolgo kiklo čez glavo?


He he – pri vas seksate pri ugasnjeni luči in z dolgo kiklo čez glavo?
[/quote]

Ja pa ne sam to, še spodnje gate majo gor.

Na moji postelji ne bo noben spal, kaj šele seksal!
Ampak mojo posteljo imam jaz doma, oddajam pa posteljo za oddajanje, na kateri jaz ne spim in mi je vseeno, kaj kdo počne na njej 😛

Zakaj pa ne bi? In zakaj bi me sploh moralo zanimati, da gre za geje?

:-S

Glede na to, da so večinoma bolj zadržani in umirjeni kot večina ljudi, bi ga ob vsaki uri prej njim kot pa familiji s podivjanimi topotajočimi konji. Pardon, sončki.

A lahko eno podvprašanje? Ali bi oddali svoje stanovanje v najem prostitutki, ki se ukvarja z registrirano dejavnostjo prostitucije? Ali jo je dovoljeno diskriminirati zaradi njenega poklica?

Če bi imela stanovanje, hišo, blok, blokovsko naselje (haha), ki bi ga oddajala…..vem, da bi ga oddajala zaradi dobička, ne zato, da na nepremičnini in potencialnih podnajemnikih sproščam svoje preference oziroma frustracije.
Tema je zastavljena za istospolne partnerje, kar mene niti malo ne bi zanimalo ali zadevalo. Še Majdi1948 bi oddala stanovanje, če bi ga rabila 😀 😉

Ne, ne bi oddala. In verjetno večina ne.

Hm….ali je v Sloveniji možno zakonito oziroma registrirano opravljati dejavnost prostitucije?

Pred kratkim sem nekje v tujini videla dva moška, ki sta se držala za roke (prvič videla). Sem bila zelo vesela, da geji dejansko obstajajo (in niso samo mit, s katerimi temačne sile strašijo otroke). In da se imajo ljudje radi. 🙂

Bi, takoj. Zelo verjetno ne bi imela težav s plačevanjem najemnine in stroškov, ne bi zganjala divjih žurk, nobenih popisanih zidov, glede na poklic (delo ponoči, spanje podnevi) bi bilo verjetno zelo malo pohištva uničenega, tisto posteljo že zamenjaš.
Pa še zabavno bi bilo zaradi zgražanja sosed. 🙂

Hm….ali je v Sloveniji možno zakonito oziroma registrirano opravljati dejavnost prostitucije?
[/quote]

Da. Prostitucija ni prepovedana ali kazniva.

Da. Prostitucija ni prepovedana ali kazniva.
[/quote]

Tako je, minilo je že kar nekaj let od takrat, ko je bila dekriminalizirana. Ampak, pustimo podrobnosti (legalizacija zakonsko ni izpeljana). Predstavljajte si primer, da je vse legalno, da ima oseba registrirano dejavnost. Ali bi ji svoje stanovanje dali v najem.

Tako je, minilo je že kar nekaj let od takrat, ko je bila dekriminalizirana. Ampak, pustimo podrobnosti (legalizacija zakonsko ni izpeljana). Predstavljajte si primer, da je vse legalno, da ima oseba registrirano dejavnost. Ali bi ji svoje stanovanje dali v najem.
[/quote]
Če bi bila skrbna najemnica, takoj.

Svoje stanovanje ne bi dala v najem gejevskemu paru. Kaj se pa dogaja v hotelskih sobah, na kar nimam vpliva, pa seveda ne morem vedeti in ne razmišljam o tem, ko se prijavim v nek hotel.


Takoj bi oddala, ker so vsi takšni pari, ki jih poznam, urejeni in celo dobro situirani. Večina ljudi, ki jih poznam, bi naredila enako.

Bi, takoj. Zelo verjetno ne bi imela težav s plačevanjem najemnine in stroškov, ne bi zganjala divjih žurk, nobenih popisanih zidov, glede na poklic (delo ponoči, spanje podnevi) bi bilo verjetno zelo malo pohištva uničenega, tisto posteljo že zamenjaš.
Pa še zabavno bi bilo zaradi zgražanja sosed. 🙂
[/quote]

prostitutke praviloma delajo podnevi, ponoči spijo ali pa imajo kako stranko za čez noč oziroma grejo one h kateri v hotel za čez noč. mislim, da bi to že moralo biti zdavnaj jasno, da vaši možje hodijo na te seanse med šihtom, malico, službenim potovanjem, ipd.

Zakaj pa misliš, da to podvprašanje spada v to rubriko ali bi oddali svoje stanovanje/apartma v najem gejevskemu paru? Gre za gejevski par in ne za registrirano dejavnost prostitucije. Od kdaj je spolna usmerjenost enaka ali primerjava z registrirano dejavnostjo prostitucije?
Katolibanska glava ne razlikuje osnovne razlike? Zato se ji zdi fajn da lahko naredi primerjavo kot prikaz diskriminacije.

Prostitutki takoj oddam. Seveda tuji državljanki. To so najbolj neproblematicne najemnice, redne plačnice, urejene, v glavnem idealni najemniki.
Gejem raje ne, ker je med njimi, ker jih je majhen procent, prevelika verjetnost, da so kaki blažici, lgbt aktivisti, kaki primerki, ki na paradah nagi skačejo naokoli, teh pa ne matam v svoji blizini, to odkrito povem.

Ali mi s svojimi tekočinami posteljo zapacka en par moški-ženska, ali en gejevski ali en lezbični par, je čisto vseeno. Prej bi oddala njim kot nekomu, ki bi mi posteljo in celo stanovanje zapackal s kakim psom.

Tako je, minilo je že kar nekaj let od takrat, ko je bila dekriminalizirana. Ampak, pustimo podrobnosti (legalizacija zakonsko ni izpeljana). Predstavljajte si primer, da je vse legalno, da ima oseba registrirano dejavnost. Ali bi ji svoje stanovanje dali v najem.
[/quote]

Bojim se, antilopa, da tvoje vprašanje pomeni mešanje hruš in jabolk. Eno je biznis, drugo je preprosto biti človek.

Bojim se, antilopa, da tvoje vprašanje pomeni mešanje hruš in jabolk. Eno je biznis, drugo je preprosto biti človek.
[/quote]

Aha, vidim, da je nekdo pred mano (Peklenska pomaranča) že ugotovil, da gre za nezdružljivi vprašanji.

New Report

Close