Starševski čvek

Izdelki, ki jih pogresate na policah slovenskih trgovin

Default avatar
Zivijo,

zanima me, ali pogresate mogoce kaksen izdelek, katerega ne dobite v slo? Se posebno tehniske zadeve.
Default avatar
Ja, pogrešam.
Playtex ultra tampone. Pa ni panike, jih pač naročim zunaj.
Default avatar
babalu s tatuji in big babool
Default avatar
Banana Boat, Marmite/Vegemite za omake, granadilla, cherimoya, tapioca balls, pandan leaves (listi) ali extract, rizeva moka (izgleda kot psenicna moka in ne tista, ki so na grobo, kot je v Sloveniji precej na razpolago) ...
Default avatar
antilopa je napisal/a:
mammoo je napisal/a:
Kake 14 dni nazaj je niso imeli ne Mercator ne Spar. Dorina je povsod.
Če povesta točno trgovino (po možnosti LJ) grem jutri v nabavo:):):)
Default avatar
Ti bogca, pa je res nekaj, kar fali.
Aji-shio sol in kakšne originalne omake za Buffalo wingse.
Za prvo sicer pravijo, da je škodljivo. Ampak v sveža zelenjava posipana z njo v tem času je pa bila njami.
Itak od nečesa moraš enkrat stegnat papke... pa naj bo vsaj od dobih stvari :-))))
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
There are only five things we need in life:
- good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK
(whatever you thinking is right)

Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.
Default avatar
Faking KINDERLADO !!!
Default avatar
MsOlivija je napisal/a:

jaz sem Mikado čokolado danes po dolgem času videla v Mercatorju in jo tudi kupila.
Default avatar
To cokolado je delala ena firma iz Pozege, ki je sla kake pol leta nazaj v stecaj....ce se ne motim. Tako da vprasanje kolk se bo dal se Mikado dobit.
Default avatar
Mandolina je napisal/a:
Nobl! Nisem vedela, da so bili prvi:) Bravo!

Vidim, da jo lahko tud prek Amazona kupim:):):)
https://www.amazon.com/Milk-Chocolate-R ... B000LQNB90
me je pa nasmejal stavek:
Please do not order if Temperatures are above 65 degrees
Default avatar
Vsega je samo denarja ni.
Default avatar
Ajka88 je napisal/a:
A Zvečevo? :-(

Upam, da ohranijo recepturo in jo delajo naprej ali pa kupi kdo recept, ker enostavno druga z rižem ni tako dobra kot Mikado. Poleg seveda tega, da je bila to čokolada naše mladosti.
Default avatar
Cockpit je napisal/a:
To sem si v avstralskem outbacku mazal na kruh. Kot bi jedel naftne derivate... baje pa so ta zelišča zdrava, ja in so vsi Avstralci ponosni na to.
Default avatar
Normalne cene in ustrezno kvaliteto!
Default avatar
Brezdomec je napisal/a:
Točno. Ampak glavno da imamo kilometrske police z 30 sortami jogurta, kdo ve koliko sort kruha in nizozemsko florescentno zelenjavo.
In ....dulcis in fundum...še zaprte izdelke odvržene v zabojnike za bio odpadke.