Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Se odpravljate na morje ali smučišče? Ali pa ste se od tam že vrnili in bi radi delili svoje vtise?

morje dopust ideje za drugo leto

Default avatar

na dopust

Pozdravljeni,
zanima me,kje ste bili letos na dopustu (kvarner,dalmacija) v kakšnik privat nastanitvah,hiška,apartma,ki je bil blizu plaže,ugodna cena in ste bili res zadovoljni?
Letos smo dopust že izkoristili, drugo leto pa si bomo lahko privoščili malo več za dlje časa in bi res radi dobro nastanitev,ki ne stane celo premoženje.
Hvala vsem za odgovore in izkušnje.
Default avatar

Butl TM

naj te firbec še naprej matra
Default avatar

butelka

Butl TM je napisal/a:
Zakaj si tak, jaz bi šla pa s tabo....................
Default avatar

Otočan

Apartma za 4 osebe 5m od morja. 30 evrov na dan, v ceno je vključen čoln s 5km motorjem.
Kje? Ne povem, ker ne prenesem Slovencljev brez domišlije v bližini.
Default avatar

Butl TM

butelka je napisal/a:
Butl TM je napisal/a:
Zakaj si tak, jaz bi šla pa s tabo....................
a naj to vzamem kot šele kompliment ... ali me že na veliko kuriš ♥
Default avatar

zakajzakaj

Vidim pametno vprašanje, z veseljem odprem da bi tudi sama dobila kakšno idejo, nakar - nč od nč. Res nevem zakaj je tako težko odgovoriti, dati nek predlog, ali pa enostavno spregledat objavo in it dalje?
Default avatar

zatoker

zakajzakaj je napisal/a:
Vidim pametno vprašanje, z veseljem odprem da bi tudi sama dobila kakšno idejo, nakar - nč od nč. Res nevem zakaj je tako težko odgovoriti, dati nek predlog, ali pa enostavno spregledat objavo in it dalje?
Glede na to, da so začeli dopust planirat eno leto prej imajo ogromno časa, da pregledajo na kupe ponudnikov apartmajev, ki so na spletu, vse opremljeno s slikcami, opisi, cenami, na google maps lahko preveriš točno lokacijo, če vključiš satelitski pogled, še okolico apartmaja.
Konec koncev, če ji jaz napišem, v tem in tem apartmaju nam je bilo pa super, kako se lahko zanese na moje mnenje in na to, da bo njim tudi? Saj ne ve, kakšni so moji kriteriji za dober apartma, dobro lokacijo. Tudi ugodna cena je zelo relativen pojem. Sama ne bi nikoli izbrala namestitve za dopust na podlagi mnenj nekih neznancev. Seveda si ob rezervaciji na bookingu zmeraj preberem čimveč ocen, preverim pa tudi sama, kako zgleda okolica, kaj se da tam videt in počet ... Tule bi pa en kup ljudi kar direkten link do apartmaja "tle je super", pa najbolje zraven še podrobna navodila, kako prit tja, kaj vzet s sabo in koliko stane kava in pir ...