Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sin želi postati ženska

Sin želi postati ženska

Pozdravljeni!

Kot obupana mati prosim za nasvet. Med poletnimi počitnicami se je sin zelo čudno obnašal. Sprva sem bila vesela da se druži s samimi dekleti kasneje pa si je začel puščati lase in si lakirati nohte. Opažam tudi da se je na veliko začel zanimati za modo pred kratkim pa mi je priznal da želi poskusiti nekaj novega in da zbira za plastično operacijo in želi da ga z možem pri tem podpreva. Oktobra bo dopolni 18 let in zavedam se da takrat za kaj takrga ne bo več potreboval najinega soglasja zato resno prosim da mi svetujete kako naj ga prepričam? Ne želim izgubiti sina, prosim

Predlagam dobršnje informiranje, poglejte si par tehle dokumentarcev:
https://www.youtube.com/results?search_query=transgender+documentary+bbc

Je kar je. Bo pač ženska. Sprijaznite se.

nova
Uredništvo priporoča

imela zeta namesto snahe. pa kaj pol. razen če ne bo postal še lezbijka

Že spet izmišljena tema, namenjena provociranju in zbiranju ogledov.

Pri prejšnji so mi komentar zbrisali, ko sem to izpostavil. Cenzura jebana! Verjetno imata ta “obupana/zgrožena” mama in Polarni vezi, da nju se nikoli ne dotaknejo.

Kakšna pa so njegova spolovila?

Zapri ga v klet, dokler si to misel ne izbije iz glave.


Meni se zdi kar real(istič)na.

Psihoterapija, da sam s sabo razčisti. Izid ni nujno zate pozitiven. V vsakem primeru, pa je pozitiven zanj. Srečno.
Odkrit pogovor, naj obišče psihoterapevta, da ne bi česa obžaloval kasneje v življenju. To je tvoj otrok in zanj narediš največ, če mu dovoliš biti kar je.

Pa ti veš, da se že iz aviona vidi tvoj način izmišljevanja zgodbic? Vedno eno in isto. Priporočam psihiatra, ker imaš očitno en hud problem na točno določen področju.

Izgubila boš sina, a boš dobila hčerko. Meni se ne zdi tako švoh.

Glede na to, da si tako obupana, bi mogoče pa to res pomagalo. Probaj s kakšnim urokom. Mal pogolaj, al pa najdi kakšnega dobrega coprnika, v srbohrvaščini obstajajo tudi knjige. Nisem vedela, da je magija tako vsakdanja v Bosni. Mi ne verjamemo, njim pa uspeva vse, nam pa nič. Nekaj že mora biti na tem podzavestnem umu. Da se. Vse se da.


Ja itak. Me pa res zanima, kako in od kod ter na kakšni osnovi sedemnajstletnik zbira denar za spremembo spola.

Glede na to, da si tako obupana, bi mogoče pa to res pomagalo. Probaj s kakšnim urokom. Mal pogolaj, al pa najdi kakšnega dobrega coprnika, v srbohrvaščini obstajajo tudi knjige. Nisem vedela, da je magija tako vsakdanja v Bosni. Mi ne verjamemo, njim pa uspeva vse, nam pa nič. Nekaj že mora biti na tem podzavestnem umu. Da se. Vse se da.
[/quote]

Pa še ena stvar je, kar pride otrokom v glavo v teh letih, nekje srednja šola, gre zelo težko ven (nekako so najboblj dovzeti in to ostaja v njih – seveda ne pri vseh). Zato je treba ravno v teh letih najbolj paziti pri butaskih in kretenskih idejah, ker po svetu hodi čedalje več zlobnih in hudobnih ljudi – zelo, zelo razvejan je satanizem, ki to dela načtno, take in podobne stvari. In uživajo v razdorih in uničevanju vsega, kar je tradicionalno.

V razmislek sinu tudi to:

Vaš link

A mati sprašuje za podporo, ker bo potrebno celotno garderobo in posteljnino zamenjat?

Aja, pa totalno ga zaposli, da ne bo imel časa mislilt na traparije. Pa navajaj na samostojnost.

Glede na to, da poletnih počitnic sploh še ni konec, se je to vse skupaj zgodilo strašno hitro. Kako dolge pa že ima lase zdaj?

Ne, urok ni dobra stvar, raje prosi angele za pomoč. Npr. knjiga Angeli v mojih laseh je super, za vse, ki so obupani, zaradi česar koli že.

Angeli so hermafroditi – dvospolniki. Ja, verjetno imajo izkušnje s tega področja in bodo znali kaj svetovati. Če ne, vprašaj gospoda župnika kako in kaj.. mogoče pozna kakšnega eksorcista pa to.

Če želiš ustvariti res dobro provokacijo, se bo treba precej bolj potruditi.

Kako pa je potem sine dobil menstruacijo?

Torej je vse skupaj en trollung.

sprememba spola je “urbani” mit.
Niti ženska v moškega ne dobi prostate in adamovega jabolka
niti moški v žensko ne dobi rodil, jajčnikov … PMS ☺

New Report

Close