Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj je ti MGTOW ?

kaj je ti MGTOW ?

sem pač malo za časom in ne vem, kaj to pomeni. Prosim, naj me nekdo razsvetli

ah, sem šla pogledat, je na monu že lepo opisano.
To so male pi…ce v navidezno moški obliki:):):)

Feministke = sovražijo moške

MGTOW = sovražijo ženske

nova
Uredništvo priporoča

🙂

drug drugega programiramo

🙂

Jaz jim pravim “migetavčki” ;))))

Več ali manj razvajeni moški, ki ne dojamejo, da se svet ne vrti okoli njih, kot so jih to učile mamice. Posledično jih nobena ženska ne mara, oni pa hočejo prepričati sebe in nas, da so se sami tako odločili :))

A ni MGTOW = “ženskoskeptiki”, ki sovražijo FEMINISTKE.

To so uni ki se poročijo s Tajko 😀

To smo mi, ki ne postavljamo debilnih vprašanje tipa:

– kaj je seks
– kaj je dober seks
– kako razumeti ženske
– kaj pomeni ljubiti
– kaj je privlačnost
– kaj je odnos
– kaj je dober odnos..

Naj nadaljujem? Tisti, ki sami sebi pravite normalni, se vprašajte, kje ste s ev lajfu zakvačkali, da pri 40+ letih razglabljate, kako razumeti babe??? WTF.

Ženska in moški se morata razumeti in med sabo morata znati pravilno komunicirati.

drug drugega programiramo

MGTOW:

Men Go Towards Oriental Wives.

V ameriki je veliko črncev migetavčkov in tam je slogan “pripelji si žensko iz Afrike” :))))

V ameriki je veliko črncev migetavčkov in tam je slogan “pripelji si žensko iz Afrike” :))))
[/quote]

Ar ju serčing d her in di eg ??? :))))

Ar ju serčing d her in di eg ??? :))))
[/quote]

:))) samo pristavim mal diverzitete 😉

Ar ju serčing d her in di eg ??? :))))
[/quote]
For fok sejk! Spik jor madr lengvuič…


For fok sejk! Spik jor madr lengvuič…
[/quote]

Ju nou vot?!
Aj spik maj madr lenguiđ, onli spik.
Bat Aj vrajt maj fadr laenguiđ.

:))) samo pristavim mal diverzitete 😉
[/quote]

Malo zabave moramo imeti, ane.

drug drugega programiramo

Nadaljuj, ker zaenkrat sem še v mgtow.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Feministke NE sovražijo moških, temveč se zavzemajo za ENAKOST med obema spoloma. Ne prevlado, enakost.

končno razlaga.
Jaz sem tudi že parkrat na monu zasledila to kratico pa nimam pojma kaj pomeni.
Tako, da hvala za razlago.

Če prav razumem gre potem to za dedce, ki ne morejo dobiti ženske v svojem okolju, jo pa hočejo imet, zato si gredo kupit žensko recimo na Tajsko? Oz. pač nekam na V, kjer so ženske pripravljene priti v Slovenijo oz. pač tja, kjer ta tip živi, če ji seveda plača za seks.

končno razlaga.
Jaz sem tudi že parkrat na monu zasledila to kratico pa nimam pojma kaj pomeni.
Tako, da hvala za razlago.

Če prav razumem gre potem to za dedce, ki ne morejo dobiti ženske v svojem okolju, jo pa hočejo imet, zato si gredo kupit žensko recimo na Tajsko? Oz. pač nekam na V, kjer so ženske pripravljene priti v Slovenijo oz. pač tja, kjer ta tip živi, če ji seveda plača za seks.
[/quote]

Ma ne čisto tako. Imaš več “stopenj”. Glavna teza je ta, da ne rabijo žensk :)))
Najbolj strogi migetavčki se gredo “monk” (menih) varianto, popolnoma brez žensk.
Ostali ženske sicer bi, pa jih ne dobijo, pa se potem delajo, da je to zanalašč :)))
Okrog pa govorijo, da so ženske itak samo za poseksat in odvreči – mokre sanje itak 🙂
Pol so pa še taki, ki si pripeljejo kakšno sirotico iz tretjega sveta, da se počutijo moški.

Težko bi bolj napačno napisala.

MGTOW: Vrgli puško v koruzo in se ne grejo več. Živijo po svoje in zase, vsekakor pa ne pomeni, da se zaradi tega izogibajo ženskam ali jih sovražijo, nočejo pa se z njimi dolgoročno vezati.
En primer takega je Leonardo DiCaprio…

še dobro, da obstaja MON. Ker drugače bi hodila po svetu nevedoč, da obstaja nekaj, čemur se reče MGTOW.

He, he, to je še ena beseda, ki sem jo samo na MON zasledila pa nikjer drugje.

He, he, to je še ena beseda, ki sem jo samo na MON zasledila pa nikjer drugje.
[/quote]

Aha, torej nas je več takih nevednežev. 🙂

New Report

Close