Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek šolske potrebščine

šolske potrebščine

zanima me kje kupujete šolske potrebščine. šola je dala seznam kaj vse potrebujemo, dz smo naročili v Office, sedaj pa moramo še ostalo drobnarijo nakupiti…. ker se pa tega kar nekaj nabere bi rada privarčevala kakšen evro, da ne plačam isto dražje…. v officu smo dobili 3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popust, kar ni ravno neki glede na to da mislim da so kar ena izmed dražjih papirnic. kaj pa kakšen spar ali tuš????
in še eno vprašanje…. kakšno nalivno pero potrebuje drugošolček???????? a tisto za levičarje ali tisto z ozko postrani konico?????

hvala vsem 🙂

Saj so vseskozi neke akcije…..če boš letala po vsak zvezek in radirko posebej boš mogoče za enega prišparala 5 eur…..

ne vem no….jaz običajko kupim v DZS, vse v kompletu in dobim še M pike.

dz kupim tam, kjer dobim 3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popusta, ostale potrebščine v LeClercu – sem preverila in so najugodnejši (na zvezke imajo 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in tudi vse ostalo se dobi po precej nižjih cenah kot pri ostalih ponudnikih).

Šolske potrebščine so res postale predrage. Predlagam, da svoje nakupe nekoliko pokombinirate in le za najpomembnejše stvari pristavite kakšen kovanec več. Moji otroci so imeli v prvih razredih (do četrtega razreda) velike težave s pisanjem z navadnim penkalom. Nato smo obema kupili levičarska penkala, ki sta jih imela nekaj let. Je pa res, da nekateri otroci že prej začnejo pisati z desničarskimi penkali, verjetno je potrebno poskusiti ali otroku paše nalivnik ali ne. Bi pa omenila, da imajo v Mladinski knjigi ponovno znamko Schneider, ki je nekaj časa ni bilo v Sloveniji, ko se je Leondardo zaprl. Oni imajo za moje pojme odlična pisala oziroma nalivnike. Drugače pa vso srečo z nabavo in podelite kakšne informacije o cenah in novostih. 🙂 Takšne informacije vedno pridejo prav.

Mi smo lani ugotovili, da DZS sicer ponuja res veliko popustov, ampak imajo ostale papirnice že same po sebi nižje redne cene, tako da na koncu se ne splača kupovati tam, ker preplačaš šolske potrebščine, za katere že tako ali tako odštejemo veliko. Kvaliteta pa se dobi tudi drugod, v Kopiji Novi ali Mladinski knjigi.

New Report

Close