Forum.Over.Net

Starševski čvek

Recaptcha - kakovostni izdelki?

Default avatar

tole je res neumno

Uredniki MON-a, se vam, zdi smešno, ko kljukci kljukajo "never heard of" kakovostne izdelke??
No, meni gre to na živce.
Že z avtobusi, prometnimi znaki in izložbami trgovin je bila zadeva bedna do konca, ampak tole zdajle je pa 2mač!
Dentoluxmilbonaenvita pa kaj jest vem še sucks!
Default avatar

Gverila marketing

tole je res neumno je napisal/a:
Ali agresivno oglasevanje diskontnih izdelkov. Danes Lidl, jutri Hofer itn
Default avatar

itisme

Važn, da dobr plačajo;) Sicer pa tud jaz tega sranja večinoma ne poznam.
Default avatar

tole je res neumno

Gverila marketing je napisal/a:
Oho, a ti izdelki so Lidlovi? Hm, da ni imela kakšna mona preveč dobrega poslovnega dne?
Default avatar

Gverila marketing

Zakaj neumno? V bistvu brilijantna poteza prodajnikov glede na to, da klikamo v vsakem primeru.
Default avatar

brezvezno ampak lažje

Tudi jaz ne poznam teh izdelkov, vem samo, da moram klikniti neke prodajne izdelke določene trgovine - me niti na zanima, katere.

Pač poklikam tiste tri zadeve, ki so najbrž prodajni artikli neke trgovine. Mi je pa bolj všeč, kot prejšnje slike, kjer nisi vedel, koliko okvirčkov moraš klikniti pri avtomobilih in znakih.....
Default avatar

Cockpit

Jaz v tem ne vidim nic slabega. Saj ima Lidl dobre stvari. Pa naj promovirajo, ce jim pase.
Je pa to vsekakor bolje kot prej. :) Je tudi manj dela.
Default avatar

itisme

Cockpit je napisal/a:
Kako naj vem, kaj je lidlovo, če ne kupujem ravno vsega tega sranja?
Default avatar

meni gre na živce

Gverila marketing je napisal/a:
in v bistvu me zdaj to odvrne od nakupa :)
Default avatar

Cockpit

itisme je napisal/a:
Pa tudi ce ne kupujes njihovih izdelkov, vsekakor je manj dela, ko preden oddas tekst. :)
Default avatar

ehjanooo

itisme je napisal/a:

Moraš biti res kratek/ka, da se ubadaš s tem, čigave artikle je treba označiti...

Čisto enostavno je, klikneš pač salame, sire, zobno pasto, meso, kruh, čistila...namesto opičje face, rok, hribov, cest, dreves, srčkov, oblakov, živali....
Default avatar

itisme

ehjanooo je napisal/a:
Bom hitr usvojila. Saj tudi z avtomobili, znaki, semaforji, čolni, izložbami... nisem imela problemov;)
Aja, pa hvala za kompliment.
Default avatar

THIS IS WAR no more

Bodite hvaležni, da so vsaj upoštevali in dali enostavnejšo kepčo.
Koga briga kaj je na slikcah, itak veš katere 3 kliknit, to tudi storiš in že lahko oddaš post.
Ne pa prej, ko bi lahko fasal musklfibr in znucane členke na prstu zaradi maratonskega klikanja izložb idr neumnosti.