Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek VROČE POLETJE

VROČE POLETJE

A ni ta vročina prav ubijajoča? Saj še ven iz hiše ne moreš, ker imaš občutek, da zunaj gori.
Kako se ubranite pred to neznosno vročino ?

Ven grem, ko moram. Drugače se hladim doma. Še sreča, da v teh dneh nimam dopusta. Bi ga bilo škoda.

Cez dva meseca se bomo ze pogovarjalj kdo je zakuril in kdo ne. :))) Ali pa morda se celo prej. :))


pretiravaš in to močno.
se strinjam, da obstaja neznosna vročina in da je taka lahko tudi ubijajoča.
Ampak pri 32 stopinjah oz. 33 kolikor jih trenutno kaže na meteu na primorskem (in to je največ glede na celo državo trenutno). pač ni tako grozno neznosno.
Se da čisto lepo preživeti. jaz zdajle pojem nekaj in se odpravim ven 🙂
neznosno in ubijajoče je pa od 35 naprej pa zagotovo ja, da ne govorimo o onih revežih, ki se ubadajo s 40+ .


pretiravaš in to močno.
se strinjam, da obstaja neznosna vročina in da je taka lahko tudi ubijajoča.
Ampak pri 32 stopinjah oz. 33 kolikor jih trenutno kaže na meteu na primorskem (in to je največ glede na celo državo trenutno). pač ni tako grozno neznosno.
Se da čisto lepo preživeti. jaz zdajle pojem nekaj in se odpravim ven 🙂
neznosno in ubijajoče je pa od 35 naprej pa zagotovo ja, da ne govorimo o onih revežih, ki se ubadajo s 40+ .
[/quote]

In se teh 35 ni ubijajoce en dan ali dva, ampak ko traja en teden ali vec in ko je noc kratka, zdaj so pa noci ze kar daljse in se ponoci cisto fajn ohladi.
Sem ravno psa peljala ven in nic ne zge sonce, ceprav sem hodila po betonu in plocniku po soncu.

In se teh 35 ni ubijajoce en dan ali dva, ampak ko traja en teden ali vec in ko je noc kratka, zdaj so pa noci ze kar daljse in se ponoci cisto fajn ohladi.
Sem ravno psa peljala ven in nic ne zge sonce, ceprav sem hodila po betonu in plocniku po soncu.
[/quote]
res je.
sploh mi ni razumljivo,da nekdo v letošnjem poletju, ki ga vse skupaj ni bilo vročega niti za vzorec, tako jamra po dveh, treh pravih normalno vročih poletnih dneh.

In se teh 35 ni ubijajoce en dan ali dva, ampak ko traja en teden ali vec in ko je noc kratka, zdaj so pa noci ze kar daljse in se ponoci cisto fajn ohladi.
Sem ravno psa peljala ven in nic ne zge sonce, ceprav sem hodila po betonu in plocniku po soncu.
[/quote]

Pozabila si omeniti,da imaš klimo doma,zato pa tako pišeš kot da vročina ti nič ne more.
Meni ste tisti,ki se vam zdi 30 ali 35 stopinj normalno posebni.

Ja meni nasmejite tisti ,ki pišete tu,da poletje s stopinjami čez 30 je super…
Verjetno vam doma in v službi lepo klime laufajo in se vam zdi nič posebnega.
Za mene je poletje fajn tam do 25 stopinj vse ostalo je že prevroče vsaj za mene.

Pozabila si omeniti,da imaš klimo doma,zato pa tako pišeš kot da vročina ti nič ne more.
Meni ste tisti,ki se vam zdi 30 ali 35 stopinj normalno posebni.
[/quote]

Klimo imamo, a je jaz ne prizigam. Ce so ostali clani slucajno popoldan doma in prizgejo klimo, se zaprem v sobo, ki je na JZ in v visjem nadstropju.

25 cez dan pomeni max 15 ponoci in to ni nobeno poletje, ce ti zvecer in zjutraj ne mores sedeti zunaj v majcki in da ti je prijetno toplo, to ni P od poletja. Poletje mora pregret in razgret!

Pozabila si omeniti,da imaš klimo doma,zato pa tako pišeš kot da vročina ti nič ne more.
Meni ste tisti,ki se vam zdi 30 ali 35 stopinj normalno posebni.
[/quote]
nimam klime doma – sem v bloku.

Meni ustrezajo temperature do 25, takrat brez problema hodim naokrog, planinarim, bicikliram.
Pri 30+ pa se mi niti do trgovine ne da in je vsak premik zunaj strateško načrtovan.
Je pa seveda odvisno, ali si sredi betonske džungle ali nekje na deželi, ob gozdu in reki.
Jaz sem v Ljubljani.
Še dobro, da tole ne traja dlje.
En mesec potrpim, potem mi gre pa že na jetra.

Pozabila si omeniti,da imaš klimo doma,zato pa tako pišeš kot da vročina ti nič ne more.
Meni ste tisti,ki se vam zdi 30 ali 35 stopinj normalno posebni.
[/quote]

Tudi zame posebni;). Zame je toplo poletje od 27- 30. Kar je več, je grozno,upliva na kvaliteto življenja. Poletja mi je škoda presedet zaprta v hiši (na klimi). Rada grem ven, v naravo, hodim, kolesarim. Tega absolutno ne morem počet pri 30+.

Meni je grozno vroče, sem športnica, ampak te dni komaj pridem iz službe po razgretih ljubljanskih ulicah. Dopust in morje smo imeli na srečo že v juniju in juliju. Ta teden ima dopust mož in mu nič ne zavidam, ko otroke vozi na izlete, samo on nima težav z vročino. Za vikend smo bili v hribih na kratkem izletu, a sta dva od treh otrok kljub pokrivalu imela znake sončarice. Sem že mislila, da je z mano nekaj narobe, pa imajo tudi otroci te težave.

Nisem športnica, sem debela, vsaj 20kg preveč in mene vročina nič ne moti.
Otroke pa kljub hribom umakni s sonca, menda je v te hribih tudi kaka senca, ker klobuk te res zaščiti pred soncem direkt v glavo, se pa pod njim glava skuha. Raje nosite dežnike svetlih barv.

Tudi zame posebni;). Zame je toplo poletje od 27- 30. Kar je več, je grozno,upliva na kvaliteto življenja. Poletja mi je škoda presedet zaprta v hiši (na klimi). Rada grem ven, v naravo, hodim, kolesarim. Tega absolutno ne morem počet pri 30+.
[/quote]

Pozimi pa kolesariš, a ne? Od decembra do marca je super sezona kolesarjenja, a ne?

Mislim, pismo vam rosno, da padate v nezavest in v take travme zaradi nekaj dni poletja na leto, pa saj niste čisto gladki! Ker 2 tedna ne moreš na kolo ob treh popoldan! Retardi!

Pozimi pa kolesariš, a ne? Od decembra do marca je super sezona kolesarjenja, a ne?

Mislim, pismo vam rosno, da padate v nezavest in v take travme zaradi nekaj dni poletja na leto, pa saj niste čisto gladki! Ker 2 tedna ne moreš na kolo ob treh popoldan! Retardi!
[/quote]

Eni pa res kolesarijo po zimi, ne boš verjela.

Jaz tudi ne po tej vročini. Nimam nič od tega, mi je kar slabo. Jaz kolesarim jeseni, spomladi. A veš, pa nisem nič čudna. Opažam, da takrat kolesari ogromno ljudi.
Eni znate biti res zajedljivi.((

Eni pa res kolesarijo po zimi, ne boš verjela.

Jaz tudi ne po tej vročini. Nimam nič od tega, mi je kar slabo. Jaz kolesarim jeseni, spomladi. A veš, pa nisem nič čudna. Opažam, da takrat kolesari ogromno ljudi.
Eni znate biti res zajedljivi.((
[/quote]

Itak da si cudna!
Najvecja sezona kolesarjenja je od 21.11. do 1.3., cim nizje temperature in sneg!
Kdo je se videl kje kakega kolesarja od marca do oktobra?!

Ce ne mores brez sedla med nogami, si nabavi sobno kolo!
Aja, sit, ne splaca se ga nabavljat za 2 tedna na leto!

Tko mi je vroče zuni, da grem zjutraj do 7h in zvečer po 21h. Jebeš tako poletje.

Jaz sem skoraj konec storila prejšnji teden na morju. Zvečer je bilo še ob devetih zunaj na travniku 30 stopinj, spati ni bilo mogoče, jutro je pa že startalo s 27 stopinjami. Morje je bilo mlakuža. Sem skrajšala dopust in zdaj prihajam k sebi doma s pomočjo klime. Zavidam tistim, ki z lahkoto prenašate visoke temperature.

Pazi, sedaj se bo usulo, da si mehkužna, da je poletje zato, da je vroooče (35+) in da to je edino pravo poletje itd.itd.

Jaz te 101{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} razumem. Sem tudi že bežala z morja, ker se ni dalo dihat ne podnevi, ne po noči.

Ma jebes zimo, ko gres ven od 13-14, pa se to vsakih 10 dni, ko je slucajno sonce! In vse skupaj se vlece cel november, pa do konca marca, ko se koncno premakne ura!
Preseli se na Aljasko, ce ti je dva tedna poletja taka mora!

Pazi, sedaj se bo usulo, da si mehkužna, da je poletje zato, da je vroooče (35+) in da to je edino pravo poletje itd.itd.

Jaz te 101{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} razumem. Sem tudi že bežala z morja, ker se ni dalo dihat ne podnevi, ne po noči.
[/quote]

Bežala z morja???
Mislim ene ste pa res hecne. Zanimivo, da samo ženske se pritožujete, moški, ki pa delajo fizična dela se pa ne? Sama sem ženska, da ne bo pomote.

Pa še to: kako da se pozimi po dveh dneh mraza ne pritožujemo tisti, ki imamo radi poletje?
Ker vsako poletje se ene in iste krače po dveh dneh pridušate, da vam ni za živet, ko je dva dni 30 stopinj.
Bajse debelajse lene.

Bežala z morja???
Mislim ene ste pa res hecne. Zanimivo, da samo ženske se pritožujete, moški, ki pa delajo fizična dela se pa ne? Sama sem ženska, da ne bo pomote.

Pa še to: kako da se pozimi po dveh dneh mraza ne pritožujemo tisti, ki imamo radi poletje?
Ker vsako poletje se ene in iste krače po dveh dneh pridušate, da vam ni za živet, ko je dva dni 30 stopinj.
Bajse debelajse lene.
[/quote]

Nekaj mi pravi, da nisi suha:). Pa ne vem, zakaj).
No jaz imam pri svojih 168cm 56 kg. Vročino že od nekdaj zelo slabo prenašam. Če je do 30 in ni soparno, ni nobenega problema. Nad 30 me pa ubija od nekdaj. Vidiš, ljudje smo si različni. Debeli, ali suhi.)

A ni to ubijajoče ? Prav v tem področju, kjer mi živimo, se pojavlja, da so zime mrzle, z žledom in snegom, poletja pa tako strašljivo vroča.
Vendar moj nono pravi, da v njegovi mladosti ni bilo tako. Zime so bile mrzle, pa ne tako zelo in poletja vroča, pa ne tako zelo.
On, ki ima častitljivih devetdeset let pravi, da je ozračje nasičeno s škropivi in hlapi iz asfalta in betona.
Se mi zdi, da je on bolj pameten kot strokovnjaki, ki so nam z vsemi študijami naredili tako ozračje.

New Report

Close