Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

MGTOW v sliki (občasno kakšna beseda)

Default avatar

Samo stokcanje

LEPO PROSIM MOŠKE, dajte za božjo voljo, spokajte kufre in se preselite na drug planet! Pri vseh nabildanih feministkah bomo že opravile težja in umazana opravila, ne mislit, da ste nenadomestljivi! Samo ne iščite butastih kokošk, ki bi vam mimogrede dale vagino za namočit, uporabite svoje isto misleče geje, ki se skrivajo med vami, da vam dajo tisto sklistrirano naoljeno ritko!
Default avatar

-Q-

Marko je napisal/a:
-Q- je napisal/a:

Ves kaj je hinavsko?

V zahodnem feminiziranem svetu obstaja na tisoce institucij, financiranih iz drzavnega proracuna, ki se borijo striktno za korist zensk, brez ene same za moske. Zakonodaja in sodna praksa je na strani zensk. Policija je na strani zensk. Vzgojni in izobrazevalni sistem je skrajno feminiziran. Vse to je enostranska hinavscina.

Najbolj hinavsko pa je redkemu moskemu, ki si drzne izpostaviti primer skrajne nepravicnosti (da se pa se moskih zenskam placuje prezivnino za otroke, ki ne le da niso njihovi, z njimi nikoli niso seksali niso) ocitati, da je hipokrit, ker si kaj takega drzne izreci. Toliko vecji, ker je to tvoj standardni modus operandi.

Skratka, si ekstremno pozensceni hipokrit. Hkrati pa tipicen feminist pozenscene soyboy generacije. Niso zenske krive za to, da je sistem postal popolnoma feminiziran. Da na tisoce institucij namenjenih koristi zensk ne obstaja ena sama za moske. Krive ste picke kot si sam. In tu tici razlog, da vas vse vec MGTOW prezira. Ne zaradi tega ker zivite tako ali drugace. Skratka, navadna pic.ka si.
Ne vem, zakaj ti meni pišeš, kaj vse se moškim dogaja. Jaz nisem nikjer in nikoli tega zanikal. Če se najdeta dva nezreleža skupaj, ju pač noben zakon ne obvaruje pred bolečino in razočaranjem.
Nesrelez si sam. Ker ne vec, da ni stvar v trudu ali zrelosti, ampak cloveski naravi in okolju v katerem se izraza.
Default avatar

-Q-

Marko je napisal/a:
-Q- je napisal/a:
women derive diminishing marginal utility from their relationships with men after acquiring the desired benefits.

In tu tici razlog zakaj z leti zensko mine veselje do resne zveze z izbrancem pa ce se le ta se tako trudi okoli nje. Zakaj izgubi veselje do seksa, ki je predvsem njeno orodje, da tipa motivira k nadaljnem razdajanju v njeno korist. In zakaj se njena "ljubezen" do moza z leti izvodeni.
Definiraj (opiši) ta trud okoli nje, da vidim, kaj je zate trud.
Kaj od tega, da ni odvisno od tebe, ne razumes?
Default avatar

Xrobe

Samo stokcanje je napisal/a:
LEPO PROSIM MOŠKE, dajte za božjo voljo, spokajte kufre in se preselite na drug planet! Pri vseh nabildanih feministkah bomo že opravile težja in umazana opravila, ne mislit, da ste nenadomestljivi! Samo ne iščite butastih kokošk, ki bi vam mimogrede dale vagino za namočit, uporabite svoje isto misleče geje, ki se skrivajo med vami, da vam dajo tisto sklistrirano naoljeno ritko!
:)
Default avatar

Marko

-Q- je napisal/a:
Marko je napisal/a:

Definiraj (opiši) ta trud okoli nje, da vidim, kaj je zate trud.
Kaj od tega, da ni odvisno od tebe, ne razumes?
A ti moje vprašanje razumeš?
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

Xrobe

Jaz bi se opravičil, ker debata se mora nadaljevati.
Default avatar

Xrobe

Samo stokcanje je napisal/a:
...vse je animacija...
Default avatar

Marko

Stepni_Volk je napisal/a:
Slika
Rad bi videl tistega, ki je to napisal, da še na levo stran zapiše svoj seznam želja, ki ga od ženske nikoli ni dobil.

Potem pa bi rad spoznal njegovo mamo. :)
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

Stepni_Volk

Marko je napisal/a:
Stepni_Volk je napisal/a:
Slika
Rad bi videl tistega, ki je to napisal, da še na levo stran zapiše svoj seznam želja, ki ga od ženske nikoli ni dobil.

Potem pa bi rad spoznal njegovo mamo. :)
Imajo “Odogovor na vse”:
Default avatar

R10

Edino, kar imam skupno z MGTOW je to, da se tudi meni vec ne da ukvarjat z zenskami,vezami
Default avatar

Replika

R10 je napisal/a:
Edino, kar imam skupno z MGTOW je to, da se tudi meni vec ne da ukvarjat z zenskami,vezami
Ti si v redu, poveš kot je, ne pa da si izmišljuješ neko komunajzarsko/femisnistično/sionistično zaroto, zaradi katere si samski.
Za nekatere preprost stavek "ne da se mi" ni dovolj fensi :)))
Default avatar

Marko

Replika je napisal/a:
R10 je napisal/a:
Ti si v redu, poveš kot je, ne pa da si izmišljuješ neko komunajzarsko/femisnistično/sionistično zaroto, zaradi katere si samski.
Zato, ker še vedno ukvarjajo z ženskami, se tudi njihovi problemi nadaljujejo. In seveda krivec so ženske, ker se oni pač ne morejo nehat ukvarjati z njimi. Paradoks. :)
Default avatar

Replika

Marko je napisal/a:
Replika je napisal/a:

Zato, ker še vedno ukvarjajo z ženskami, se tudi njihovi problemi nadaljujejo. In seveda krivec so ženske, ker se oni pač ne morejo nehat ukvarjati z njimi. Paradoks. :)
Ma vsaka druga tema tukaj je o tem, kaj vse smo ženske krive, da oni ne dobijo ženske :)))
Reč lepo "ne da se mi", pa je stvar opravljena, to je edino pošteno in realno.