Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sostanovalka

Sostanovalka

Zdravo.Ker se imam namen preseliti sčasoma v Celje,bi vprašal,če ima kdo isti namen.Imam trenutno 2sobno v Velenju že 20 let,vendar bi rad šel v Celje.
Imam redno službo,lasten prevoz..u bistvu,bi rad vprašal,ali je tu gor kakšna ženska,ki bi si želela isto.Seveda se ne gre zaradi razmerja,ampak delitev stroškov.
Lp,Denis

A z moškim si pa ne bi mogel deliti stroškov?
Hinavc…
Po tihem iščeš eno, ki ti bo prala, včasih še kaj dobrega skuhala, pa vse popucala,…..
Ker moški bo to red in disciplino težko držal a ne?
Povej da iščeš gospodinjo, s katero si bosta delila stroške. A je to tako težko?

A z moškim si pa ne bi mogel deliti stroškov?
Hinavc…
Po tihem iščeš eno, ki ti bo prala, včasih še kaj dobrega skuhala, pa vse popucala,…..
Ker moški bo to red in disciplino težko držal a ne?
Povej da iščeš gospodinjo, s katero si bosta delila stroške. A je to tako težko?

Razumem tvojo jezo in metanja vseh moških v isti koš.
Odkar sta mi umrla starša,skrbim sam zase.Dodobra sem se priučil gospodinjskih del ter končal šolo za kuharja.U bistvu bi raje imel ženski spol poleg kot pa moški.
Lahko bi si tudi razdelila pranje in kuhanje.Tu se gre bolj za položnice.

Mici; Ti po eni stran dam prav,ker poznam kar nekaj primerov.
Sem se pa res danes odločil,da napišem post.
Ta stran ni za zmenkarije Mici,če bi hotel žensko,bi pisal na druge portale.
Pa verjemi da znam marsikaj več,kot tvoj spol.Mi je pa všeč da si spregovorila.
Lp

Ok. u redu. Zdaj si me pa sezul ker si prijazno odgovoril, oz. pojasnil.
Nisem mislila tako na ho_ruk z odgovorom. Upam da boš našel prijetno sostanovalko. kaj veš, lahko pa se mogoče kasneje razvije v lepo prijateljstvo. Srečno!

Mici…prehitr si se stopila haha…
Sigurno si se mlada, tale mladec ve kaj pocne in ve, da ne sme vn padt…
P.s .se odg…res poznam eno ki isce sostanovalca..ji bom povedala zate…oz pust meil ti bo pisala…ce ji bo.

Se mi sicer ne mudi tko zelo,je pa prav da že mal predčasno povprašam.
Hvala Mici za želje.Prijateljstvo je pa vedno dobrodošlo.

Mal premišljujem,kaj vse bi moral moški napisat,da ga ženske ne bi obsojale.
Mogoče to,da ne rabi bit lepa,po možnosti edino to,da ima redno službo.


Moral bi napisat, da si gay 😉

Kolegica oddaja dve garsonjeri. Pravi da večjih pack od žensk ni videla in da ji noben moški ni pustil tako usranega stanovanja, kot ženska ali par.

..In zakaj ne rabi bit lepa??
Kaka fora je to?
Iščeš sostanovalko, ki ne rabi bit lepa, znaš pa kuhat pa prat, pa peglat, pa,……….
Da ne iščeš ti v resnici fanta za sostanovalca a? Pa ti je mal nerodno?

Micibici.Dobro preberi oz razumi moje vprašanje.Sej vem,da smo taki moški lahek primer oz. plen za skritizirat in totalno ponižat.
Ženske,tisto sovražtvo ki ga nosite,stresite name, na nekoga ki ga ne poznate in vas nikoli ne bo spoznal prek foruma.Dejte si duška.Imam čisto vest,in dokler se ne preselim v Celje,vam bom vedno odgovarjal.
Sej ni svet tako črn kot je za nekatere prikazan.

Lahko bi napisal, da isces M ali Z in problem resen. Te ne bi noben obsojal.
Tako pa si napisal tipicen zenitni oglas in usulo se je…
Taki oglasi so tak zeh, kot tisti na vseh FF portalih…

Priucil ze priucil, zdaj pa vidis kolk dela je s tem sranjem in isces eno za delitev gospodinjskih del, kasneje bo pa itak vse na njej kot vedno 😀

…….se bom, selil v Celje,…..
….Rabim eno čistačico. Naj bo grda. pa stara.
Ker ko bom pripeljal frenda na obisk, da bo vse popucano kot se šika.
Ponavljam. Sostanovalka ne rabi bit lepa.
Sam da bo popucano kot se zagre.
No gre se za delitev STROŠKOV,…da ne bo pomote,…:)))))

Hahaha.Svetovni ste. 🙂
Ja lej.Sem prvič dal takšne zvrsti oglas gor..Pa kolker gledam,je res mal čudn,podoben po ovinkih kot da rabim čistilko da bo pucala za mano,mi brisala rit in pekla bureke.
‘Pa donesi jedno pivo’ a’ne. 🙂
Zdej vem,da takšni oglasi oz. povpraševanje niso za takšne forume kot je ta,pač zaradi ljudi kot so tle gor.
Kot “nej sosedu krava crkne..”
Bi bilo skoraj bolje,če bi šel pisat na kakšen portal kot iskanje prijateljice za skupno življenje al pa kej podobnega.
Bi bilo bolj podobno temu kar iščem
.Ne pa sem gor,ko se te preko tipkovnice lahko privošči tudi 18letni otrok.
Ja..tak je lajf.Kaj čemo.
Pa nisem užaljen,da ne bo pomote.
Ziher bo dal en kontra. hahaha : )

Ti si tak simpatičen gay. :))

Mi smo ti samo dali nasvet kaksen naj ne bo oglas. Pa bilo kam ga bos sel pisat, bo po vsej verjetnosti enak odziv ali pa mocno podoben kot tu med Monami. 🙂 Srecno!

Samo res. Kako ste nekateri “zahojeni’. Človek je dal “oglas” , če katera rabi naj se mu javi in to je to. Še bo že sama potem znašla, če bodo problemi ne vem kaj imate ostali s tem.

Zdravo,
Stara 35, samska, imam psa. ( večjega mešanca). Načrtujem najeti stanovanje v Celju, blizu bolnice. Sem medicinska sestra. Plača je boga, staršev nimam, edinka za povrhu.
Poleg tega sem istospolno usmerjena. Ne nameravam imeti zveze z nikomer, torej nobeno žensko, niti z nobenim moškim. Občasno se videvam z neko punco, samo za se k s.
Preden grem v isto stanovanje z nekom, pa zahtevam pogovor pri moji psihoterapevtki.
Si se vedno za?
Aja, perem, likam, kuham itak ful, pa lahko tudi zate. Čiščenje kopalnice pa je tvoja tedenska zadolžitev. Vse ostalo je na meni. ( seveda za hrano dava vsak pol).

Zdravo Lejla.Če imaš taken namen kot pišeš,potem je super.Meni je všeč vse kar si napisala,razen tega,da bi še meni kaj naredila.
Če bova vsak za sebe kej postorila bo glih fajn.No.,razen ko se kuha pol je fajn za dva kej naredit.Ni problem za kopalnico.
Sem vsak dan v Celju in te vabim na kavo,če boš imela čas.Moj mail;[email protected]

Denks, ne razpravljaj, škoda tvoje energije.
Sama bi si tudi iskala sostanovalce, vseeno kaj so, samo na drugem koncu, žal.

Naj povem, sem imala kar dva, smo bili popolnoma brez problemov, tako, da moškega, ki rabi svoj intimni mir, vedno.
Pa eden je še kužita imel in mi je bil izredno hvaležen, ko sem ga peljala na sprehod, meni je bilo pa v veselje.
Išči si take sostanovalce, ki vedo kaj hočejo in na ljudi ne gledajo kot ljudi z drugih planetov, so vsa po duši svetovljani. Veselo sobivanje.

New Report

Close