Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Res sem vesel da je Mura spet v prvi ligi.

Res sem vesel da je Mura spet v prvi ligi.

Ravno polčas je med tekmo Mura-Triglav in dobra tekma je dejansko. Gledam po tv-ju in vzdušje je super. Hvalabogu, da ni več Ankarana v prvi ligi. Prekmurje si zasluži prvoligaša. Prav fajn je. Res. Upam, da si mura zagotovi obstanek in da bo Olimpija prvak. Potem bo vse super.

ne vem, kaj naj rečem na to, ne gledam odbojke

🙂

kaj imaš pa proti ankaranu?

muraši greste pa letos nazaj dol, pa potem v tretjo, pa v četrto, kamor spadate 🙂

Olimpija bo letos pušnila na veliko, ker takšne oslarije kot so naredili zdaj na koncu, porušili celo ekipo in nagnali dobrega trenerja (sicer ne prvič). Sem iz Maribora, lani sem navijal za Olimpijo, letos navijam za Domžale in Rudar.

Ajde, pa Mura naj obstane, se strinjam.

Kaj imam proti Ankranu? 50 gledalcev na tekmo, nimajo svojega doma zdaj so Ankaran Postojna. Nimajo svojih mlajših selekcij, privlačli so same tujce iz afrike in Kitajske. Niso plačali najemnine občini Dravograd, ker so lansko sezono tam igrali, na eni tekmi ni bilo pobiralcev žog. Prišli so v prvo ligo samo zato ker je šel Koper v stečaj, kar pomeni da sploh niso bili pripravljeni za prvo ligo a so vseeno sprejeli povabilo in še in še….mislim da so tehtni razlogi. In vsak ki spremlja našo ligo se strinja.

Olimpija bo letos pušnila na veliko, ker takšne oslarije kot so naredili zdaj na koncu, porušili celo ekipo in nagnali dobrega trenerja (sicer ne prvič). Sem iz Maribora, lani sem navijal za Olimpijo, letos navijam za Domžale in Rudar.
[/quote]

Potem nisi navijač. Menjaš klube kot gate…si res iz Maribora? Malo dvomim.

Potem nisi navijač. Menjaš klube kot gate…si res iz Maribora? Malo dvomim.
[/quote]

Ja, v osnovi nisem nek navijač, samo vedno navijam za tisto ekipo, ki igra dober fuzbal, tako da je liga zanimiva. Olimpija se mi je zagravžala s takimi potezami, Maribor se mi je pa že davno.

Ja, v osnovi nisem nek navijač, samo vedno navijam za tisto ekipo, ki igra dober fuzbal, tako da je liga zanimiva. Olimpija se mi je zagravžala s takimi potezami, Maribor se mi je pa že davno.
[/quote]

Zakaj se ti je pa Maribor zagravžal?

Ker so 3x za brezveze menjali dobrega trenerja, da je lahko zahotov kolega prišel. Pušnika (ene 10 let nazaj – takrat so zaradi tega celo z izpadom iz lige spogledovali, če ne bi Zahota takrat ustavili, bi bila katastrofa), Čačića in Jurčića.

New Report

Close