Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Danes zelo velika verjetnost neurij!!!!

Danes zelo velika verjetnost neurij!!!!

Pogoji za nastanek neurij so več kot idealni! Možni so močnejši nalivi, močan nevihtni piš ter toča, ki bo lokalno lahko tudi debelejša!

Pripravite se! Pestro bo! Zaščitite svoje imetje. Kmetje poljščine, sadovnjake, vinograde.


Malo prej sem videl kmeta, ki je njivo pod kozolec nesel!☺☺


Malo prej sem videl kmeta, ki je njivo pod kozolec nesel!☺☺
[/quote]
Ha ha ha 🙂

Te obsedenosti nekaterih z vremenom pa res ne morem razumeti. ali nimajo nobene druge teme, o kateri bi se pogovarjali, d aje vsako vremensko apoved treba spremeniti v senzacionalistično objavo, kjer se seveda veselo pretirava in ne skopari z neumnimi nasveti.
Tega pa res ne razumem.
Vreme je, kakršno je, dobro je vedeti malo vnaprej, kaj se obeta, da bi pa teme odpirali: “Vroče bo! Pazite!”, “Neurja se obetajo, pozor!” in podobne kozlarije pa res ni treba.

Seveda so takšna opozorila popolnoma neustrezna.
Zaradi njih imajo mehaniki manj dela s popravljanjem pločevine in krovci s prekrivanjem streh, reševalci in zdravniki manj s poškodbami ljudi, cenilci škod postanejo popolnoma nepotrebni, pridelovanje hrane pa je tako ali čisto zgrešena zadeva.

Seveda so takšna opozorila popolnoma neustrezna.
Zaradi njih imajo mehaniki manj dela s popravljanjem pločevine in krovci s prekrivanjem streh, reševalci in zdravniki manj s poškodbami ljudi, cenilci škod postanejo popolnoma nepotrebni, pridelovanje hrane pa je tako ali čisto zgrešena zadeva.
[/quote]

Tale tvoj poizkus sarkazma je klavrno propadel, ker nisi dojela, butara neumna. Če ne razumeš prebranega, ne komentiraj! Ššššccccccccc!


Malo prej sem videl kmeta, ki je njivo pod kozolec nesel!☺☺
[/quote]
je pa zaostal ta tvoj kmet ☺
jaz vrt zvijem v rolo (kot pregrinjalo za bazen), postavim pokonci in dam na vrhu stožec

Tale tvoj poizkus sarkazma je klavrno propadel, ker nisi dojela, butara neumna. Če ne razumeš prebranega, ne komentiraj! Ššššccccccccc!
[/quote]

Glede na vedno več ekstremnih vremenskih pojavov in pogosto nezaželjenih posledic, je zelo dobrodošlo, da obstajajo takšna opozorila oz. da se pogovarjamo o tem! Pa naj bo to v medijih, forumih ali kje drugje.

Neumni pa so tisti, ki te razmere ignorirajo in imajo potem nepotrebne težave.

Glede na vedno več ekstremnih vremenskih pojavov in pogosto nezaželjenih posledic, je zelo dobrodošlo, da obstajajo takšna opozorila oz. da se pogovarjamo o tem! Pa naj bo to v medijih, forumih ali kje drugje.

Neumni pa so tisti, ki te razmere ignorirajo in imajo potem nepotrebne težave.
[/quote]

No, jaz težav nimam, ker se pozanimam – ampak ne pri histeričnih babnicah na nekem blesavem forumu.
Ali ti potem slediš vsem nasvetom s tega foruma? Verjetno res, tako deluješ.

No, jaz težav nimam, ker se pozanimam – ampak ne pri histeričnih babnicah na nekem blesavem forumu.
Ali ti potem slediš vsem nasvetom s tega foruma? Verjetno res, tako deluješ.
[/quote]

Glede na to, da ne upoštevam tvojega nasveta – kaj misliš, da res upoštevam vse druge?

😀

Šaljiv MON opomnik pa je lahko dobrodošel, ko med dnevnimi opravki morda že pozabimo na takšno pomembno stvar.


je pa zaostal ta tvoj kmet ☺
jaz vrt zvijem v rolo (kot pregrinjalo za bazen), postavim pokonci in dam na vrhu stožec
[/quote]
Ti si pač stadts kind, on pa samo vaško otroče!


Malo prej sem videl kmeta, ki je njivo pod kozolec nesel!☺☺
[/quote]

😂😂

Gost TM in žblj, polepšala sta mi dan. že dolgo se nisem tako nasmejala.
Hvala vama


With pleasure!

New Report

Close