Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako pripravit mesni doručak, da ne kozlam

Kako pripravit mesni doručak, da ne kozlam

Imam v shrambi konzervo nekega mesnega doručka, pa ga nimam ravno najraje, bi ga pa vseeno rada porabila. Imate kakšne recepte, da se hudiča naredi bolj užitnega (predvsem tisti, ki ga ne marate). Več ljudi več ve. Hvala vsem.

Razreżi ga v cm debele rezine in ga pripravi kot dunajske zrezke.

Narezi na kocke, poprazi na cebuli, dodaj kocke sira in jajca. Tako ga jaz se prebavim, ostalo ni sans.

nova
Uredništvo priporoča

Mačku ga daj. Zakaj bi se silila z nečim, kar ti ni?

Mačku ga daj. Zakaj bi se silila z nečim, kar ti ni?
[/quote]

Po mojem ga ne bo jedel. Mački so ponavadi izbirčni. Psi pa so manj izbirčni.
Drugače pa: se strinjam, zakaj se silit z nečem, kar ne maraš? Pač ga daš nekomu, ki ga je in to je to.

Razreżi ga v cm debele rezine in ga pripravi kot dunajske zrezke.
[/quote]

To je edini in najboljši način:) To smo jedli kot otroci, zraven pa krompirjevo solato.

Vstran ga vrži, v tem je več strupa kot koristi.

Vstran ga vrži, v tem je več strupa kot koristi.

Sploh ne razumem, zakaj nekdo kupi in valja po shrambi nekaj, kar mu ni všeč. Še manj pa, da potem celo išče načine, kako to konzumirat.
p.s. Drugače pa jaz tega niti psu ne bi dala.

Drugače sem dokaj neizbrična jedka, to mi ni všeč tako direkt iz konzerve, ampak verjamem, da se naekako da pripravit, da je kolikor toliko užitno. Kupil je bivši, pa je ostalo 🙂

pa hvala vsem za ideje, se priporočam za še več njih.

Si mogoče Gorenjka ?
Mater za tistega 2,3€ bi si lukno v kolen zvrtala.
Stran daj ,nekomu daj,skuhaj kaj,v kako jed ki jo skuhaš not vrzi…..to je to.


Pojdi na rdeči križ po paket, ker ti gre očitno tako slabo, da si pripravljena na silo pojesti en evro vredno konzervo.

Ja potem pa tako reči. Pošlji mu mo pošti, naj ima za zadnjo večerjo. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close