Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

LEA SIRK

Default avatar

velika zmagovalka

No, pa smo Primorci spet zmagali. Da se ve kje je doma lepo petje, kje so doma dobri pevci in kje je narava pustila glasbene muze.
Default avatar

a na evroviziji

Na Emi? Na Euroviziji ni bilo preveč dobro. Se je pa uvrstila v finale.
Default avatar

ženska je

obupna, obupno izgleda. Tudi njeno petje ni bilo nič posebnega, pesem pa še manj.
pač lokalci glasujete za svoje, četudi je drugih dosti boljših. na žalost je zmagala slaba pesem med veliko boljšimi drugimi.
Zmagovalka telefonskega glasovanja gledalcev po celo slo je Manca Špik in ne Lea. je pa obupno to kar je Lea naredila s svojim izgledom. Je kot klovn, še slabše.
Default avatar

kje je bilo to

ženska je je napisal/a:
obupna, obupno izgleda. Tudi njeno petje ni bilo nič posebnega, pesem pa še manj.
pač lokalci glasujete za svoje, četudi je drugih dosti boljših. na žalost je zmagala slaba pesem med veliko boljšimi drugimi.
Zmagovalka telefonskega glasovanja gledalcev po celo slo je Manca Špik in ne Lea. je pa obupno to kar je Lea naredila s svojim izgledom. Je kot klovn, še slabše.
Kje? Kakšen izgled?
Default avatar

ženska je

kje je bilo to je napisal/a:
ženska je je napisal/a:
Kje? Kakšen izgled?
Festival melodij morja in sonca - včeraj je bil v Portorožu.
Default avatar

hhm

ženska je je napisal/a:
ženska.si

očitno...
Default avatar

lepa dekleta lepo pojejo

Obe sta lepo peli, tudi Manca Špik, vendar izid glasovanja je bil v prid Lei Sirk.
Večno mlade Melodije morja in sonca.
Default avatar

kaj je bila to za

Katera pesem je bila to?? Lea Sirk spet z na pol pobrito glavo;((
Default avatar

Tako tako

Meni je prav simpatična, dobro zgleda in tudi poje dobro. Kar tako naprej.
Default avatar

sarkazem on

kaj je bila to za je napisal/a:
Bolje, kot s kosmatimi nogami in gozdičevjem med nogami.. kot morda ti.....
Default avatar

ženska je

hhm je napisal/a:
ženska je je napisal/a:
ženska.si

očitno...
sem ja - pač mi niso všeč zabriti lasje, pobarvani na temno sivo vijoličasto roza in belo. al kaj vse ona nosi na tej svoji glavi. In potem še temne obrvi ob zabriti glavi... obup. Pa je bila zelo luštna, mi celo simpatična. to kar je naredila iz sebe po izgledu je pa obup. vsaj za moj okus.
Default avatar

hhm

ženska je je napisal/a:
hhm je napisal/a:

ženska.si

očitno...
sem ja - pač mi niso všeč zabriti lasje, pobarvani na temno sivo vijoličasto roza in belo. al kaj vse ona nosi na tej svoji glavi. In potem še temne obrvi ob zabriti glavi... obup. Pa je bila zelo luštna, mi celo simpatična. to kar je naredila iz sebe po izgledu je pa obup. vsaj za moj okus.
nekateri ljudje izžarevate toliko negativne energije, da sploh ni čudno, če včasih strela udari skoraj z jasnega neba..
Default avatar

imaš prav

hhm je napisal/a:
ženska je je napisal/a:

nekateri ljudje izžarevate toliko negativne energije, da sploh ni čudno, če včasih strela udari skoraj z jasnega neba..
Joooj, LOL - kruta, resnična in najboljša danes......
Default avatar

ženska je

hhm je napisal/a:
ženska je je napisal/a:

zanimivo jaz sem napisala da meni ni všeč to kar je naredila iz sebe - po tvoje tega ne smem izraziti, ker je to negativna energija, in bi morala se udinjati vsem okoli tudi tebi, da bom tebi všečna al kako. oprosti edini z negativno energijo si ti, kar si dokazal s svojim komentarjem, kjer grozljivo izkušnjo nekoga privoščljivo izrabljaš za ljudi, ki so utrpeli grozo in očitno to privoščiš tudi drugim - glede na zapis tvoj tudi meni.
Predno projeciraš svoj negativizem in privoščljivost grozot sočloveku in se iz tuje nesreče norčuješ privoščljivo, res se raje zamisli nad svojim hudim negativizmom, ki veje iz tvojega zapisa in je vsega obsojanja vreden.
Sram te je lahko.
za razliko od tebe, ki se privoščljivo norčuješ iz grozljive nesreče noseče mamice in njene hčerke, sta onidve vseskozi v mojih mislih (čeprav ju ne poznam) in srčno želim,da bi vsi trije skupaj z nerojenim otrokom okrevali brez vsakršnih posledic. In verjamem,da sta ra razliko od tebe, zelooo pozitivni in srčni, dobri osebi.
O tebi in tvoji srčnosti pač govorijo tvoji tovrstni grozljivi zapisi.
Default avatar

hhm

ženska je je napisal/a:
hhm je napisal/a:

zanimivo jaz sem napisala da meni ni všeč to kar je naredila iz sebe - po tvoje tega ne smem izraziti, ker je to negativna energija, in bi morala se udinjati vsem okoli tudi tebi, da bom tebi všečna al kako. oprosti edini z negativno energijo si ti, kar si dokazal s svojim komentarjem, kjer grozljivo izkušnjo nekoga privoščljivo izrabljaš za ljudi, ki so utrpeli grozo in očitno to privoščiš tudi drugim - glede na zapis tvoj tudi meni.
Predno projeciraš svoj negativizem in privoščljivost grozot sočloveku in se iz tuje nesreče norčuješ privoščljivo, res se raje zamisli nad svojim hudim negativizmom, ki veje iz tvojega zapisa in je vsega obsojanja vreden.
Sram te je lahko.
za razliko od tebe, ki se privoščljivo norčuješ iz grozljive nesreče noseče mamice in njene hčerke, sta onidve vseskozi v mojih mislih (čeprav ju ne poznam) in srčno želim,da bi vsi trije skupaj z nerojenim otrokom okrevali brez vsakršnih posledic. In verjamem,da sta ra razliko od tebe, zelooo pozitivni in srčni, dobri osebi.
O tebi in tvoji srčnosti pač govorijo tvoji tovrstni grozljivi zapisi.
me je sram, ker očitno nisi dojela kaj sem napisal:-(
Default avatar

no-ja

sarkazem on je napisal/a:
kaj je bila to za je napisal/a:
Bolje, kot s kosmatimi nogami in gozdičevjem med nogami.. kot morda ti.....

Mimo osnovne teme, ampak, kaj je narobe z godičevjem?
Default avatar

Mandolina

Lepotica.In dokler ni bila zabrita, sploh ni prišla njena lepota do izraza.Meni je zelo simpatična.

Default avatar

ženska je

Mandolina je napisal/a:
Lepotica.In dokler ni bila zabrita, sploh ni prišla njena lepota do izraza.Meni je zelo simpatična.

meni je bila pa ravno pred tem, predno se je zabrila, izjemno lepa, tudi s temnimi lasmi veliko bolj kot sedaj.
Tvoj drugi video. Lepotica ja.
na trenutke zdaj se mi zdi da se tudi obnaša tako haudrasto, nič ženstveno - že ko sem jo gledala v Znan obraz ima svoj glas.
Se mi zdi, da je to čisto mimo te njene podobe v drugem videu, ki mi je veliko bolj simpatična.
Default avatar

Lea je top

Kot ženska, ki ljubi ženske, lahko rečem, da je Lea top. Huda, taka karakterno močna ženska, seksi, neustrašna. Zelo mi je všeč in tak stil, kot ga ima zdaj, je ubijalsko dober. Kar tako naprej.