Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kroksi z visoko peto, bi jih nosile?

Kroksi z visoko peto, bi jih nosile?

[img]https://www.scarymommy.com/wp-content/uploads/2018/07/1531487993-71m5In716HL._UX500_.jpg[/img]

Mogoče za na plažo. Drugače so mi preveč plastični.

men so vsi kroksi za odrasle grdi. Za majhne otroke edino še osnovni model… vse ostalo mi je grdo,da ni za nikamor, vključno z japonkami njihovimi, kaj šele taki z visoko peto. No way.

Sem si jih mislila letos kupit na morju, ker so se mi ene japonke uničile, saj so jih na enem izmed stantov prodajali. Pa sem si potem premislila. No sama bi si jih morda se kupila, a je bila moja hcerka odlocno proti, ker se ji zdijo zelo grdi, no pa si jih potem nisem. Drugače zelo rada nosim petke (predvsem zato,ker sem precej majhna). Tudi japonke imam prakticno vse z dvignjeno peto.
Če bi jih imela pa bi jih nosila samo na morju do plaze, trgovine drugače pa ne.

Blejk, tega ne bi nosla.

Ja, bi jih nosila.
Ali jih kje pri nas prodajajo?

Če se enačiš ob bok romunskim, ukrajinskim, bolgarskim ženskam nižjega dlavskega sloja, 30+, go for it….

Pa nekoč so tak papučarski s peto stil furale Čehule, danes pa očitno tudi Slovenke 🙂

Pri nas so ene in edine Crocs-ice pri hiši v velikosti 46 samo za košnjo trave. Edino za to so dobre in primerne. So pa vsem na komot, ker imamo v družini velikost noge 41×2, 46, in 47 🙂

Krokse nosim se pa se, doma namesto copat, zunaj za psa sprehodit, za v trgovino, skoraj tudi za v mesto, meni je to noro udobna obutev, mehka, lahka in siroka…
Zakaj bi vtikala noge v petke? To ni poanta kroksov, poanta je, da so udobni, kar petke niso. Ne bi jih nosila.

Meni niso všeč. Klasični kroksi so kvečjemu za okrog hiše, ne pa da bi šel kam dlje in celo od doma.

Krokse nosim se pa se, doma namesto copat, zunaj za psa sprehodit, za v trgovino, skoraj tudi za v mesto, meni je to noro udobna obutev, mehka, lahka in siroka…
Zakaj bi vtikala noge v petke? To ni poanta kroksov, poanta je, da so udobni, kar petke niso. Ne bi jih nosila.
[/quote]

Poanta je, da se Crocksarji želijo širit na drug segment, morda e prodaja upada pri klasiki -torej iz papučarske na žensko petkarsko obutev. Pa jim ne uspeva ravno preveč.

Kdo bi zelel nositi nekaj tako odvratno grdega?

Resno?

Ne nizke, ne visoke, ena izmed najgrsih obutev. Moja mama jih ima za na vrt.

Nikoli, so naravnost odvratni.

OMFG! Ne.

Jaz jih pa imam, noro udobni! In vsecni….

https://www.google.si/search?q=crocs+leigh+beige&client=ms-android-huawei&prmd=ivmn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiZ4MKVkZ_cAhUDCuwKHa5VDrIQ_AUIESgB&biw=360&bih=511#imgrc=v2ZrFL4aigzhZM:

Krokse nosim se pa se, doma namesto copat, zunaj za psa sprehodit, za v trgovino, skoraj tudi za v mesto, meni je to noro udobna obutev, mehka, lahka in siroka…
Zakaj bi vtikala noge v petke? To ni poanta kroksov, poanta je, da so udobni, kar petke niso. Ne bi jih nosila.
[/quote]

Jaz enako. Doma kot copati, za hitre pasje sprehode so zakon, tud v domačo trgovino grem v njih. Ker imam težave z bolečo peto in s hallux valgus, so mi tudi zato ok, ker so mi edina res udobna obutev za hojo brez bolečin.

Tehle na sliki pa sigurno ne bi imela. Zame obstaja en sam crocs – klasika.

Ko se vprašaš, če je lahko še kakšno obuvalo tako grdo, kot so “kroksi”, se pojavijo še grši “kroksi” s peto. :)))

New Report

Close