Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Ste pomislili da sta Barca in Vagabund ena in ista oseba?

Default avatar

ste pomislili

Ste?
Default avatar

pablito

Nisem.
Priporočam pa tebi, da nehaš razmišljati, ker ti močno škoduje.
Default avatar

so al pa niso

men je vseen al barca je al pa je ni, isto za vagabunda
Default avatar

nfjfj

Joj joj. Eni se malo preveč ukvarjate s temle forumom in osebami tukaj gor. Tole je še vedno virtualni svet in za anomimnim imenom se lahko skriva kdorkoli. Neko zdravo mejo je pa treba imeti. Saj tudi jaz sem pa tja zaidem sem gor, sodelujem pri kakšnih debatah, tudi kaj pametnega sem se že naučila od drugih forumašev. Všeč so mi Vagabundovi zapisi in cenim Barcine nasvete. Da bi pa v svojem prostem času razmišljala o tem, ali je to ena in ista oseba in kakšen ima kdo način pisanja in ali lahko iz tega sklepam, da Barca sama sebi odgovarja na komentarje in ali je Vagabund zares zdravnik ali ne... tega pač ne počem. Ker me ne zanima in mi ni pomembno. Lepo te prosim no, najdi si službo in kakšen hobi, ukvarjaj se z otroci, doma posesaj, speglaj, skuhaj kosilo, pa ne boš imel časa takole filozorirat o osebah, ki morda niti ne obstajajo.
Default avatar

te se fukaj

nfjfj je napisal/a:
Joj joj. Eni se malo preveč ukvarjate s temle forumom in osebami tukaj gor. Tole je še vedno virtualni svet in za anomimnim imenom se lahko skriva kdorkoli. Neko zdravo mejo je pa treba imeti. Saj tudi jaz sem pa tja zaidem sem gor, sodelujem pri kakšnih debatah, tudi kaj pametnega sem se že naučila od drugih forumašev. Všeč so mi Vagabundovi zapisi in cenim Barcine nasvete. Da bi pa v svojem prostem času razmišljala o tem, ali je to ena in ista oseba in kakšen ima kdo način pisanja in ali lahko iz tega sklepam, da Barca sama sebi odgovarja na komentarje in ali je Vagabund zares zdravnik ali ne... tega pač ne počem. Ker me ne zanima in mi ni pomembno. Lepo te prosim no, najdi si službo in kakšen hobi, ukvarjaj se z otroci, doma posesaj, speglaj, skuhaj kosilo, pa ne boš imel časa takole filozorirat o osebah, ki morda niti ne obstajajo.
Aja in zato si se ustavila tu.
Naivno tele.
Default avatar

barceloona

nfjfj je napisal/a:
Bravo!!!
Default avatar

Marko

ste pomislili je napisal/a:
Ste?
Ja ljudje so tukaj zato, da tebe zavedejo. Za.jebi jih in pojdi na zrak.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

Rok-1

nfjfj je napisal/a:
Joj joj. Eni se malo preveč ukvarjate s temle forumom in osebami tukaj gor. Tole je še vedno virtualni svet in za anomimnim imenom se lahko skriva kdorkoli. Neko zdravo mejo je pa treba imeti. Saj tudi jaz sem pa tja zaidem sem gor, sodelujem pri kakšnih debatah, tudi kaj pametnega sem se že naučila od drugih forumašev. Všeč so mi Vagabundovi zapisi in cenim Barcine nasvete. Da bi pa v svojem prostem času razmišljala o tem, ali je to ena in ista oseba in kakšen ima kdo način pisanja in ali lahko iz tega sklepam, da Barca sama sebi odgovarja na komentarje in ali je Vagabund zares zdravnik ali ne... tega pač ne počem. Ker me ne zanima in mi ni pomembno.
Točno to.
Torej direkten odgovor na vprašanje v naslovu - nisem.
Default avatar

nisem ne

nista
sta si pa res zelo podobna
oba imata večvrednostni kompleks in bognedaj, da jima kdo hoče povedat, da nimata prav.
Default avatar

kot dan in noč

ste pomislili je napisal/a:
Ste?
Grozna zmota. Barca ni ravno najbolj razmišljujoča.. . ne razmišlja, le sledi, kar pa ne velja za drugega.
Default avatar

Robin Hood

V tej drzavi je vse mogoce.
Default avatar

niti pod razno

Ni šans, vagabund je samo trol, ki je odprl že malo morje profilov, obenem smeti tudi neprijavljen.