Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hrvaska – Anglija

Hrvaska – Anglija

Danes pa le navijajte za Vatrene. Kdo mislite, da bo zmagal tekmo.

Težko, da bodo Hrvati zmagali, ampak privoščim pa jim.

Ne vem:) Anglija;)

nova
Uredništvo priporoča

Enako 😉
Majhna država je med 4.najboljšimi na svetu. Nekak cilj, ki so ga imel pred začetkom SP so dosegl, tako da kakšnga velikega pritiska več nimajo, čeprav se ne bodo predal. Šli bodo do konca, pa kud puklo da puklo 😉 res jim pa iz srca privoščm vsaj eno od medalj, ker si jo zaslužjo.
Idemo VATRENI :))
U BOJ U BOJ ZA NAROD SVOJ :))

Karizmatični Gareth bo svoje leve popeljal v zmago.
It’s coming home. Football is coming home.
Go, Gary, go!
[img]https://www.telegraph.co.uk/content/dam/world-cup/2018/06/24/TELEMMGLPICT000167424821_trans_NvBQzQNjv4BqH8oGYaaASnJZUiuddQ1p_w4wRx7k9ixzqw8pl8JMpsM.jpeg?imwidth=450[/img]

Možnosti so 50 : 50. Osebno bi raje videl Angleže, ker se mi je zasral tale.
[img]https://images.performgroup.com/di/library/GOAL/1b/52/domagoj-vida-croatia-2018-world-cup_1p0yo7184azro1nfsjyfaw6sfn.jpg?t=2045999980&quality=90&h=300[/img]

Pa si moral nalimat to grdobino, povzroča mi estetski šok, to bi moralo bit z zakonom prepovedano 😉

Tudi meni so se zasrali, tudi zaradi mlahave reakcije. Če so že onega drugega najurili, zakaj niso tudi tega? Oziroma zakaj so potem onega najurili? Nenačelno.

Upam, da Hrvaška zmaga zaradi nevoščljivosti nekaterih Slovencev. Drugače me pa nogomet kaj dosti ne zanima. Domagoja Vide pa hrvaška reprezentanca niti ne bi preveč pogrešala, ker je nezanesljiv in včasih tudi štorast.

Enako 😉
Majhna država je med 4.najboljšimi na svetu. Nekak cilj, ki so ga imel pred začetkom SP so dosegl, tako da kakšnga velikega pritiska več nimajo, čeprav se ne bodo predal. Šli bodo do konca, pa kud puklo da puklo 😉 res jim pa iz srca privoščm vsaj eno od medalj, ker si jo zaslužjo.
Idemo VATRENI :))
U BOJ U BOJ ZA NAROD SVOJ :))
[/quote]

Ne bo držalo, pritisk hrvaške javnosti nanje je nepredstavljiv, ljudje so prepričani, da bodo postali prvaki. Razmišljajo točno tako, kot si napisala sama: U BOJ U BOJ ZA NAROD SVOJ, kar pomeni da so izgubili kompas in športne zmage primerjajo oz. enačijo z vojnimi zmagami, nacionalizmom, kar je v bistvu žalostno. Je pa res, da je to vse, kar jim je še preostalo, glede na to, da so jih politiki pripeljali na mesto druge najbolj revne države v EU.

Bom pa navijala zanje.

Ne bo držalo, pritisk hrvaške javnosti nanje je nepredstavljiv, ljudje so prepričani, da bodo postali prvaki. Razmišljajo točno tako, kot si napisala sama: U BOJ U BOJ ZA NAROD SVOJ, kar pomeni da so izgubili kompas in športne zmage primerjajo oz. enačijo z vojnimi zmagami, nacionalizmom, kar je v bistvu žalostno. Je pa res, da je to vse, kar jim je še preostalo, glede na to, da so jih politiki pripeljali na mesto druge najbolj revne države v EU.

Bom pa navijala zanje.
[/quote]

Kolikor se spomnim, smo mi finančno pomagali Grčiji, ki naj bi bila bogatejša od Hrvaške. Te stvari so dokaj relativne. Mi naj ne bi bili revni, pa še vlade ne zmoremo formirat. Stavk ni samo zato, ker se nimajo s kom pogajat.

Sem na Hrvaškem. Tule po medijih vlada taka evforija, da si ne znam predstavljati kaj bo, če izgubijo. Dejansko ni več niti reklame za bilo kaj, da nebi zraven napopali fuzbala in zmage. Neka trgovska veriga ponuja -10 procentov na celoten nakup, če prideš tja s kockastim navijaškim rekvizitom. Res so obsedeni. Vse oddaje posvečene Hrvaški in dogodkom v Rusiji. Vsi po vrsti nekritični do Vide. Zgroženi so zaradi Angleških medijev, ki so po njihovo preveč “bahati” in podcenjevalni do Hrvaških nogometašev. V isti sapi, pa sami zelo pritlehno komentirajo Angleže. Istočasno pa so kar malo pozabili na rekorde v turizmu, o katerih so prejšnja leta non stop nabijali. Skratka, Hrvaška vsako leto rabi nek superlativ, da z njim okupira javnost.

Pozabina Vatrene. Poln kurac imam tega zanosa Hrčkov. Obnašajo se kot, da Zemljo tlačijo samo oni.
Prav bibilo, da jim Angleži dajo po pički.
Navijam za Angleže.

Kolikor se spomnim, smo mi finančno pomagali Grčiji, ki naj bi bila bogatejša od Hrvaške. Te stvari so dokaj relativne. Mi naj ne bi bili revni, pa še vlade ne zmoremo formirat. Stavk ni samo zato, ker se nimajo s kom pogajat.
[/quote]

Pisda ti materna.Ne jest govna.
Kaj smo pomagali? Mi kasiramo in dobili smo do sedaj ze
22.000.000 € obresti.

Ne bo držalo, pritisk hrvaške javnosti nanje je nepredstavljiv, ljudje so prepričani, da bodo postali prvaki. Razmišljajo točno tako, kot si napisala sama: U BOJ U BOJ ZA NAROD SVOJ, kar pomeni da so izgubili kompas in športne zmage primerjajo oz. enačijo z vojnimi zmagami, nacionalizmom, kar je v bistvu žalostno. Je pa res, da je to vse, kar jim je še preostalo, glede na to, da so jih politiki pripeljali na mesto druge najbolj revne države v EU.

Bom pa navijala zanje.
[/quote]

Jaoooo dej nehi, kakšn pritisk. Že zdej se ve, da ko se vrnejo nazaj domov, da jih bo na letališču pričakala množica ljudi in da bo velik doček vatrenih v Zg, pa osvojijo medaljo al pa ne.
Je pa čist normaln če so pršli že do sm, da se pričakuje vsaj potihm tud ena od medalj. A sposobni so jo dobit. Vsi pa vemo kakšne tekme so to. Zadost je 1 majhna nspakca da kdo dobi gol in je tekma lahk že odločena.
Bila v Zg, zdej sm v Puli, dnevno poslušam tud radio, zato lahk kr vrjameš temu kar pišm. Itak se skor o ničemer drugem te dneve ne govori kot o fuzbalu. Enako kot cela Hr, sm tud sama fullll vesela že zdej, ker so med 4 najboljšimi na SVETU, valda pa sm tud v pričakovanju medalje, če so že tuki, jap, tud zlate, ker so sposobni. Tud Francozi nardijo lahk napako, al jim nasprotnik ne pusti igrat svoje igre…in eto, lahk “popušijo”. Jbg, žoga je okrogla.
AJMO HRVATSKAAAA

Jaoooo dej nehi, kakšn pritisk. Že zdej se ve, da ko se vrnejo nazaj domov, da jih bo na letališču pričakala množica ljudi in da bo velik doček vatrenih v Zg, pa osvojijo medaljo al pa ne.
Je pa čist normaln če so pršli že do sm, da se pričakuje vsaj potihm tud ena od medalj. A sposobni so jo dobit. Vsi pa vemo kakšne tekme so to. Zadost je 1 majhna nspakca da kdo dobi gol in je tekma lahk že odločena.
Bila v Zg, zdej sm v Puli, dnevno poslušam tud radio, zato lahk kr vrjameš temu kar pišm. Itak se skor o ničemer drugem te dneve ne govori kot o fuzbalu. Enako kot cela Hr, sm tud sama fullll vesela že zdej, ker so med 4 najboljšimi na SVETU, valda pa sm tud v pričakovanju medalje, če so že tuki, jap, tud zlate, ker so sposobni. Tud Francozi nardijo lahk napako, al jim nasprotnik ne pusti igrat svoje igre…in eto, lahk “popušijo”. Jbg, žoga je okrogla.
AJMO HRVATSKAAAA
[/quote]

Medalje si ne zaslužijo, so se preveč šlepali čez pinale. Usraneti.

Medalje si ne zaslužijo, so se preveč šlepali čez pinale. Usraneti.
[/quote]

Seveda, ker enajstmetrovke je pa tako lahko braniti. Ti imaš izkušnje s piknikov. :)))

Medalje si ne zaslužijo, so se preveč šlepali čez pinale. Usraneti.
[/quote]

Vatreni imajo same zmage na letošnjem SP, pa magar dosežene z 11m. Tud to spada v nogomet 😉 npr Španci niso uspel z 11m, pa so spadal med favorite tega SP 😉 Messi, Ronaldo…sami mojstri fuzbsla, pa jim ni uspel dat gola iz 11m 😉
Angleži imajo 1 poraz že na tem SP, si potem oni prej ne zaslužjo medalje 😉
Mislm res kakšne strelate :))

Vatreni imajo same zmage na letošnjem SP, pa magar dosežene z 11m. Tud to spada v nogomet 😉 npr Španci niso uspel z 11m, pa so spadal med favorite tega SP 😉 Messi, Ronaldo…sami mojstri fuzbsla, pa jim ni uspel dat gola iz 11m 😉
Angleži imajo 1 poraz že na tem SP, si potem oni prej ne zaslužjo medalje 😉
Mislm res kakšne strelate :))
[/quote]

Zopet sereš. A mi da jedemo tvoje govno?

Ne bom gleda, ker ne bom imel časa, če pa bi bi pa vsekakor navijal za hrvaško izbrano vrsto, čeprav sem v dilemi, ker so mi Angleži z Brexitom zelo prirastli k srcu.

Vatreni imajo same zmage na letošnjem SP, pa magar dosežene z 11m. Tud to spada v nogomet 😉 npr Španci niso uspel z 11m, pa so spadal med favorite tega SP 😉 Messi, Ronaldo…sami mojstri fuzbsla, pa jim ni uspel dat gola iz 11m 😉
Angleži imajo 1 poraz že na tem SP, si potem oni prej ne zaslužjo medalje 😉
Mislm res kakšne strelate :))
[/quote]

On še ročnega nogometa ne zna igrati. ;)))

Jaoooo dej nehi, kakšn pritisk. Že zdej se ve, da ko se vrnejo nazaj domov, da jih bo na letališču pričakala množica ljudi in da bo velik doček vatrenih v Zg, pa osvojijo medaljo al pa ne.
Je pa čist normaln če so pršli že do sm, da se pričakuje vsaj potihm tud ena od medalj. A sposobni so jo dobit. Vsi pa vemo kakšne tekme so to. Zadost je 1 majhna nspakca da kdo dobi gol in je tekma lahk že odločena.
Bila v Zg, zdej sm v Puli, dnevno poslušam tud radio, zato lahk kr vrjameš temu kar pišm. Itak se skor o ničemer drugem te dneve ne govori kot o fuzbalu. Enako kot cela Hr, sm tud sama fullll vesela že zdej, ker so med 4 najboljšimi na SVETU, valda pa sm tud v pričakovanju medalje, če so že tuki, jap, tud zlate, ker so sposobni. Tud Francozi nardijo lahk napako, al jim nasprotnik ne pusti igrat svoje igre…in eto, lahk “popušijo”. Jbg, žoga je okrogla.
AJMO HRVATSKAAAA
[/quote]

V Dalmaciji je stanje pač takšno, da ima 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pijanih domačinov pištole pri sebi, hodijo po lokalih, ustaške pesmi… očitno so besedo “boj” vzeli zares. Zanje je to dejansko vojna.

BTW-par let nazaj so Modriča zaradi fuzbala nagnali iz najete vile v Dalmaciji…. Ponoči prišli, zmetali kamenje v šipe in ga pregnali. Tam je bil z družino. Nič ne veš o tem? Skratka, tam se zadeve hitro “obračajo”. So nevarni tile navijači.

Ne bi vedela, kdo bo zmagal, a za Hrvate ne bom navijala, ker so skrajno antipatična reprezentanca! Pa se je že zdelo, da so se malo počlovečili, vsaj v košarki in rokometu, vaterpolu recimo, odbojki tudi, v fuzbalu so pa odpuljeni, primitivni in grozno antipatična ekipa.
Naj zmagajo Angleži!
Bomo vsaj gledali pravi rivalski finale Fr – Ang :))

Seveda, ker enajstmetrovke je pa tako lahko braniti. Ti imaš izkušnje s piknikov. :)))
[/quote]

se vidi koliko si spremljala, kako je Subašič branil. Vedno je prehiteval strelca s prestopi.

On še ročnega nogometa ne zna igrati. ;)))
[/quote]

Igram raje biljard – žepni.

New Report

Close