Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nogometna komedija

Nogometna komedija

Boj za prvaka poteka po dveh kanalih.

Na enem kanalu grejo skozi Belgija, Francija, Mehika, Brazilija, Urugvaj, Portugalska….,

na drugem pa Danska, Rusija, Svica, Svedska, Hrvaska.

Glede na pokazano v uvodnem delu je tko kot da bi potekala dva razlicna prvenstva. En za kategorijo A in en za kategorijo B.

Kaj hocem rect. Hrvati se kujejo za prvaka, brez obcutka za realnost, da grejo skozi izlocilne boje preko drugorazrednih reprezentanc in se vsako tekmo zakljucijo z enajstmetrovkami. Kao simbol “prevlade”.

Kdor je vceri gledal ruse bo razumel, da je bilo naravnost smesno kako so igrali rusi. Nobenih napadov, sama obramba. Izvedba zakljuckov katastrofa. Tip strelja enajsmetrovko in ustrelja kar mimo gola. Človek zgrozen ko ne more verjet kje so taki amaterji prisli tok dalec. Hrvat nebi bil hrvat, ce se nebi po igri z drugorazrednimi reprezentancami stel za prvaka. Na drugi strani pa zalost. Belgija, Francija…pokazali da sta ubijalski stroj pa morta med sabo igrat v polfinalu, na drugi strani pa zajebancija drugorazrednih ekip. Ce Anglija ne zmaga tekme s hrvati, bo finale 5:0.

Ampak hrvati ej. Premagat dance pa ruse po 11metrovkah pa se imet za prvake, to pa je narcizem.

Vsi ki so prišli do SP so dobri. Hrvati se pa lahko upravičeno veselijo, ti lahko nabijaš kar želiš in pa požri se, od zavisti 🙂


Požrl si šesterčka in dve skledi kokic in si nogometni strokovnjak!

te drugorazredne reprezentance so zbrcale nemčijo, španijo, argentino, pa italijo, njim se pritoži

Avtor je drugorazredni gledalec nogometa 🙂

[img]https://i1.wp.com/fukki-e36-m3.coolblog.jp/youtube-sports-videos/wp-content/uploads/2018/07/Croatia-vs-Russia-Funny-Memes-World-Cup-Memes-2018.jpg?resize=320{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2C180[/img]

Kdor je gledu nogomet je videl da so ta velika imena “Nemcija, Argentina, Spanija”samo bleda senca nekdanjih uspehov, kar ni merilo.
Steje prikazano na prvenstvu. Belgija ni bila prej nikol velika sila v nogometu pa bi lahk letos premagal vse tri.

Slovenceljska zavist. Mimogrede, Rusi bodo baje navijali za Hrvasko, kljub temu, da so jih izlocili. To je dokaz velikega naroda, ne samo po stevilu.


Požrl si šesterčka in dve skledi kokic in si nogometni strokovnjak!
[/quote]

In takega poslat na igrišče, a? :))
Bi sopihal kot vlak, ne bi bil sposoben teči gor pa dol… od kokic in piva…

11 metrovka, pa res ni nič, se strinjam

Itak ja. Pa če smo že pri tem, smo potem imel 2017 tud rokometno komedijo da je Slo uspel prit do 3.mesta 😉
Pa vrjetn še marskatero komedijo drugih reprezentanc 😉
Jao kakšna fovšija vas je. Sej vas bo od zavisti še pobral 😉 zarad tega jim še tolk bolj prvoščm da dobijo medaljo 😉 in jo tud bodo, ker bodo premagal Angleže :))

Itak ja. Pa če smo že pri tem, smo potem imel 2017 tud rokometno komedijo da je Slo uspel prit do 3.mesta 😉
Pa vrjetn še marskatero komedijo drugih reprezentanc 😉
Jao kakšna fovšija vas je. Sej vas bo od zavisti še pobral 😉 zarad tega jim še tolk bolj prvoščm da dobijo medaljo 😉 in jo tud bodo, ker bodo premagal Angleže :))
[/quote]

Pojdi nazaj na Hrvaško! Kaj še sploh tukaj delaš??!!

Itak ja. Pa če smo že pri tem, smo potem imel 2017 tud rokometno komedijo da je Slo uspel prit do 3.mesta 😉
Pa vrjetn še marskatero komedijo drugih reprezentanc 😉
Jao kakšna fovšija vas je. Sej vas bo od zavisti še pobral 😉 zarad tega jim še tolk bolj prvoščm da dobijo medaljo 😉 in jo tud bodo, ker bodo premagal Angleže :))
[/quote]

Kolinda vtihni!

Sistem je, kakrsen pac je. Se strinjam, da so bile (in so se vedno) na eni strani veliko kvalitetnejse ekipe, ampak tako pac je.

Mogoce bi bilo bolje, da bi po skupinskem delu uvedli zreb, katera prvouvrscena ekipa v skupini bo igrala s katero drugouvrsceno ekipo. Tako bi se tudi izognili tekmam kot je bil Anglija:Belgija, ko so si dejansko oboji zeleli izgubiti.

Hrvaska s tako igro nima moznosti proti ostalim trem ekipam. Je pa res, da imajo kar nekaj kvalitetnih igralcev, ki se niso pokazali vsega kar znajo.

Moja napoved je zmaga Anglije in Francije v polfinalu. Navijam sicer za Belgijo, ampak me malo skrbi njihova obramba. Kompany zaradi poskodb ni v sanjski formi, tudi druga dva sta ze imela boljse predstave. Napad zaenkrat deluje, ampak Lukaku Umtitija in Varana ne bo mogel odrivati kot je Japonce in Brazilce. Skrbi me pa tudi dolga klop Francije in na drugi strani malo kvalitetnih menjav pri Belgiji.
Anglija bi pa morala iti mimo Hrvaske, vsaj glede na dosedaj videno.

V finalu pa potem Francija zmaga. So imeli lepo priloznost za zmago na EP16 pa so jo zapravili. Sklepam, da letos ne bodo ponovili napake.

Upam pa, da se motim, pa da Belgija zmaga:) so mi vsec:)

Aja zato Ena južna vedno kritizira Slovenke in Slovence.
Zato je tako arogantno nastopa tu vedno.
Sedaj mi je vse jasno.

Na mojo veselje upam, da zmagajo Angleži.
Hrvati niso pokazali nič posebnega. Rešujejo jih 11- metrovke.
Bodo prej na žalost one Hrvatice tu prej svetovni prvaki ali Francozi, ali Belgijci.

[img]http://youthvillage.co.ke/wp-content/uploads/meme.png[/img]

[img]https://i.imgur.com/sSh8fk6.jpg[/img]

[img]http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2018/06/funny-football-memes-fifa-world-cup-2018-5b34960335a5f__700.jpg[/img]

Pojdi nazaj na Hrvaško! Kaj še sploh tukaj delaš??!!
[/quote]

Teb živce param :))

Mislm kakšni glupi komentarji. Ja kakšno pot do četrt al pa polfinala so imele pa ostale reprezentance? Pa se niso glih sprehodile mim, čeprav bi se po vaše morale z lahkoto. Npr Hr je Argentino nabila, Francija komi da se je rešila. Če je tako lahko Ruse premagat, čudn da jih Španci, ki so svetovna velesila niso.
Tud 11m so del nogometa, jih je treba znat strelat 😉

Kake neumnosti govoris. Kaka aregntina. Kaj pa je bla letos aregntina. Z nigerijo se je mucla k da so bivsi prvaki. Islandije ni premagala.

Ti sam nek ime primerjas ne pa dejnsko kar so pokazal na igriscu. Tkoj prva tekma na izpadanje ne aregntina sla papa.

Rusi so vcer tko igral kot da gre za ferske otoke. Amaterji. In hrvati so rabl 11metrovke da so zmagal.

Ne govorim iz zavisti ampak sem realen. Sm videl vecino tekem in letos stara slava nic ne steje.

Jaz sem se nasmejala,ko je Djomba rekel takrat lani na svetovnem prvenstvu v rokometu,kako nas bodo premagali,potem se je po koncu tekme imel tako kisli obraz. Tako mi je bilo fajn.
Ja verjamem,da se je ena Hrvatica po vzdevku Ena južna takrat jokala.

Ena južna in antilopa, glupi pički nepoznavalki, seveda popolnoma sfalili poanto teme, ker gledata fuzbal samo v čredi

OP, na vsakem turnirju je le enih par reprezentanc na res vrhunskem nivoju, tudi s spremembo strukture bi težko dosegli, da se vse srečajo v zaključnih fazah in ne bi bilo kalkuliranja, to je pa pač turnir in ne gre drugače

Ni se vredno prepirat s temi, ki so nogomet igrali samo na piknikih. :)))

Drzi kar si napisal in to potrjujejo tudi tuji nogometni strokovnjaki;argentina bi letis se slovenija porazila; pravo merilo za hrvate so anglezi in rezultat bo vsaj 3: 0 za angleze;hrvati to vedo in ze pripravljajo teren za poraz pred domaco javnostjo;na njihovih portaluh se ze pise kako so utruheni itd..da pa ne morejo skriti svojega ustaslika je dokaz vida ki je znago posvetil ukrajini in kijevskem dinamu,kreten na kubik;naslednjo zmago bi verjetno posvetil mamicevem zatociscu medugorju in mariji))

Ni se vredno prepirat s temi, ki so nogomet igrali samo na piknikih. :)))
[/quote]

Vem, sej zato se mi ne da vsakmu ki mi citira odgovarjat. Jaki poznavalci so ti to ;))) lahk se sam smejiš zravn kakšne imajo 😉
Ampak lej, važn da bova medve pa še kakšn normaln v sredo navijal za Hrvate. HRVATSKA, iznad svih 🙂

Skratka,zadnji dve tekmi bodo hrvati izgubili;proti anglezem 3:0; in za tretje mesto proti belgiji 4:1; finale bo anglija francija in svetovni prvaki letos bodo francozi

New Report

Close