Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jožko ali Casanova?:)

Jožko ali Casanova?:)

https://www.slovenskenovice.si/bulvar/domaci-traci/clanek/jozko-ali-casanova-kar-3-punce-naenkrat-ena-celo-noseca-67184

Me ne preseneča!:)

Pravi vaški jebach 🙂

Zdaj so si ga mediji malo privoščili…
Mah, pri njem sem imela ves čas občutek, da se je s kolegi stavil za gajbo pira, da lahko zmaga.

Meni se pa zdi, da si je sam izmislil vse te zgodbe, ki so jih zdaj lansirali rumeni mediji. Kar sem ga gledala bi rekla, da je še nedolžen.

nova
Uredništvo priporoča

Tip je mal čuden na pogled… le kakšne ženske privlači?

Kakšne podobne vesni že lahko zapeca.. kaj več pa težko.


To ni nic nenavadnega. Tako kot atraktivne “samske” mladenke okoli mezinca vrtijo po 5 tipov. Se tudi atraktivni tipi vzporedno zabavajo z vecimi puncami. Tudi jaz sem se. Samo sem prevec prebrisan, da bi me odkrili.


To ni nic nenavadnega. Tako kot atraktivne “samske” mladenke okoli mezinca vrtijo po 5 tipov. Se tudi atraktivni tipi vzporedno zabavajo z vecimi puncami. Tudi jaz sem se. Samo sem prevec prebrisan, da bi me odkrili.
[/quote]

Z lepim se hvališ 🙂

take, ki že dolgo niso…..

Z lepim se hvališ 🙂
[/quote]

Dandanes je to tak hazard… ko marsikdo namerno širi spolno prenosljive bolezni – ko ve, da ima, pa ne uporablja zaščite. Velja tako za okužene ženske, kot moške. IN s tem se pa res ni za hvalit ali bit ponosen.

Z lepim se hvališ 🙂
[/quote]
Kaj pa, ce se z nicemer ne hvalim? Ampak preprosto le napisem resnico? Ki jo potem nekateri dozivljajo kot hvala?


Kaj pa, ce se z nicemer ne hvalim? Ampak preprosto le napisem resnico? Ki jo potem nekateri dozivljajo kot hvala?
[/quote]

Kaj pa je potem zate hvala? V vsaki debati o ženskah moraš to napisat, čeprav te nihče ne vpraša o tem. To je definicija hvale. Iščeš teme, kjer se lahko pohvališ. Pa tudi, če je resnica, še vedno je hvala.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tudi meni se je tako zdelo. Da je šel stavit, da lahko eno preprosto kmečko punco fajn zmeša in to na TV-ju, pred vso Slovenijo!!
Naivna Vesna je padla kot požagana smrečica…

Tudi meni se je tako zdelo. Da je šel stavit, da lahko eno preprosto kmečko punco fajn zmeša in to na TV-ju, pred vso Slovenijo!!
Naivna Vesna je padla kot požagana smrečica…
[/quote]

Tip je preprosto odvraten. Bljak!

Mi je pa všeč, da je (vsaj trenutno), vsak dobil, kar si zasluži: Joško razkritje in obsojanje, Vesna pa Miho. 🙂

Pa kaj me briga en Jožko, en butasti resničnostni šov.:)). Jožkotov je polno vsepovsod.

Ljubosumnost ni lepa čednost. 😉

Vsi, ki smo vsaj malce spremljali to čudo od šova (res je hecen), smo navijali za Vesnino srečo. In punca nabaše točno na enega preračunljivega sluzavca. Zato je prav, da so ga razkrinkali.

Ljubosumnost ni lepa čednost. 😉

Vsi, ki smo vsaj malce spremljali to čudo od šova (res je hecen), smo navijali za Vesnino srečo. In punca nabaše točno na enega preračunljivega sluzavca. Zato je prav, da so ga razkrinkali.
[/quote]

Ljubosumnost?? Na ta show, na bolano dogajanje ? ;). Saj se hecaš?! )))))

Pa kaj so tuki za eni ljudje?! Če kaj skritiziraš (poveš SVOJE mnenje), si že ljubosumen, fouš.))::)….groza od foruma in forumašev…

Ljubosumnost?? Na ta show, na bolano dogajanje ? ;). Saj se hecaš?! )))))

Pa kaj so tuki za eni ljudje?! Če kaj skritiziraš (poveš SVOJE mnenje), si že ljubosumen, fouš.))::)….groza od foruma in forumašev…
[/quote]

:-)))

Ljubosumnost ni lepa čednost. 😉

Vsi, ki smo vsaj malce spremljali to čudo od šova (res je hecen), smo navijali za Vesnino srečo. In punca nabaše točno na enega preračunljivega sluzavca. Zato je prav, da so ga razkrinkali.
[/quote]

Prosim, govori zase. Bolj butasto žensko od Vesne pač težko srečaš. S tistim svojim posiljevanjem z “romantiko”, rinjenjem v fante… bljak. Ves čas sem imela občutek, da samo išče nekoga, ki jo bo nabrisal.
No, in se je izkazalo, da je res :))

Daj no, prosim te! Nekoga odsloviš, javno razlagaš, da ti ni všeč, da ni zate, si “zaljubljena do neba” v drugega, ko te ta pusti, je pa v trenutku dober prvi in z njim doživljaš veliko ljubezen in pravljico?

Prosim, govori zase. Bolj butasto žensko od Vesne pač težko srečaš. S tistim svojim posiljevanjem z “romantiko”, rinjenjem v fante… bljak. Ves čas sem imela občutek, da samo išče nekoga, ki jo bo nabrisal.
No, in se je izkazalo, da je res :))

Daj no, prosim te! Nekoga odsloviš, javno razlagaš, da ti ni všeč, da ni zate, si “zaljubljena do neba” v drugega, ko te ta pusti, je pa v trenutku dober prvi in z njim doživljaš veliko ljubezen in pravljico?
[/quote]

Vesna ni jedrska fizičarka. Si pa srečo zasluži kljub temu.

Ljubosumnost ni lepa čednost. 😉

Vsi, ki smo vsaj malce spremljali to čudo od šova (res je hecen), smo navijali za Vesnino srečo. In punca nabaše točno na enega preračunljivega sluzavca. Zato je prav, da so ga razkrinkali.
[/quote]

tudi slaba pismenost ne, razumem pa, da so tudi nekateri forumaši na Vesninem nivoju.
Vsekakor se je potrdila domneva, da res čisto vsaka ženska z lahkoto najde sebi primernega moškega. Samo kriterije mora spustiti do ustreznega nivoja.
Sedaj pa moški del foruma v jok in na drevo.

Vesna ni jedrska fizičarka. Si pa srečo zasluži kljub temu.
[/quote]

Pa vi resno spremljate to bedarijo?! Sem mislila, da se malo hecate.

Pa vi resno spremljate to bedarijo?! Sem mislila, da se malo hecate.
[/quote]

Jap, jo spremjamo. No ja..morda ne povsem resno. 😉

Nikoli mi ni bil všeč. Nekaj na njem me je odbijalo. Ampak, ko zdaj dobro pomislim za nazaj, bi tudi jaz rekla, da je fantič še nedolžen. Kako bi on kateri naredil otroka, ko pa verjetno sploh ne ve kako bi se k stvari spravil.
Ne vem, dajal je občutek, da je sramežljiv, zadržan, redkobeseden, neroden…..bi skoraj rekla, da je vse to razpredanje o tem kakšen mačo je on s koliko puncami….iz trte izvito, da ne bi prišla prava resnica na plano :-)))

Se vam resno zdi glavni problem v tem, kako bi on kateri naredil otroka? Se nobeni ne zdi nenormalno, da ženska (Vesna) tipa prvič vidi na nekem hitrem zmenku v Mozirskem gaju, ga povabi k sebi domov za tri dni in že razpreda o otrocih??? Da ne omenjamo, da se vede naravnost agresivno, “napada” te fante, se jim vsiljuje?
Meni je pa pri vsej stvari pravzaprav on izpadel še najbolj normalen in razumem, da je zbežal od babure, ki hoče po enem tednu že otroka.

Zanimivo, kako vsakdo po svoje vidi tega Jožkota.

Meni pa se je zdel “neroden” zaradi tega, ker je vse skupaj glumil. Če bi bilo to res pristno, kar je govoril (všeč si mi), bi se čisto drugače obnašal, tako pa ga je ves čas izdajala telesna govorica.

New Report

Close