Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Z moskimi si nimamo kaj pomagat

Z moskimi si nimamo kaj pomagat

Tri cetrt jih je na minimalcu, vecinoma so opravilno ne sposobni, cakajo, da bo zena popedenala njih in se njegove starse, ki so ze v letih.

Otroke bi sicer delali, skrbeli za njih raje ne, je spet zenska tista, ki je za to pristojna.
Za raznorazna tehnicna popravila, vcasih so bili, zdaj malo kateri, da kaj zna, se klice itak servis.

Na splosno so egoisti, ki skrbijo vec ali manj za svoje lagodje, ce najdejo neko naivno zensko, ji celo za osmi marec kupijo cokolatine, zato, da jim ona celo leto rit odnasa… In to je to.

V oglasu namenjem seveda zenskam, ce kdo s prvimi besedami omenja pohod, morje ipd. Je takoj naslednja beseda ze o sexsu.

Oni naceloma nimajo nic proti feminizmu, samo motijo jih zenske na visjih polozajih kot so oni, enostavno so vse kure za njih. ipd. Bog ne daj, da ima zenska visjo placo kot oni, se bo ze svet podrl.

Bentijo cez migrante kaksni da so, ceprav so oni isti ali pa celo slabsi…

No, itak ni nic res kar sem napisala, mar ne!? 😉

Odgovor na vprašanje, kakšni so moški, je odvisen od ženske do ženske, določa ga namreč zgodnji odnos z očetom. Če je negativen ali izjemno pozitiven (idealiziran), je takšna ženska z očetovskim kompleksom, kar pomeni “nesrečo v ljubezni”, ker ne more (z)graditi odnosa z moškimi, bodisi zaradi nerealnih pričakovanj od moških (noben ne dosega njenega očeta, vsi so slabši) bodisi naleti na same izkoriščevalce, ker jo njen “podzavesten moški”, ki je ostal na otroški ali najstniški zrelostni ravni, torej naivni in neodrasli stopnji, na vsakem koraku minira oz. zapleta z “nepravimi” moškimi, ki potrdijo njeno podzavestno prepričanje, ki izhaja iz slabe ženske sampodobe, da so moški slabi in da si ne zasluži sreče z njimi. Podzavesten napad na moške, je posreden napad tudi na sebe, saj v vsaki ženski je živ tudi “podzavestni moški”, kakor v vsakem moškem “nezavedna ženska”, Carl Jung ju je imenoval Anima in Animus.

Torej, avtorica. Ne išči odgovora v moških, ampak v sebi. Ampak odgovore pa lahko dobiš le tako, da živiš in ustvarjaš odnose z moškimi, ki prinašajo učenje in izkušnje (pozitivne in negativne) – zrelost. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Malo se zamisli nad seboj, če se giblješ v krogih samih nesposobnežev in se nate lepijo le takšni na minimalcih. Verjetno tudi ti nisi kaj prida.

Nehaj pizdit pa zgin na pir.

Potemtakem ste tu sami ne sposobnezi in ni vas malo, zal. Osnutek napisanega je s tega foruma, nekaj pa tudi z reale.
In ne nisem na minimalcu, niti na sociali. Ne skrbi zame.

V kaksnih krogih se pa po tvojem gibljejo tisti pacienti, ki tu vsakodnevno odpirajo teme za pljuvanje po zenskah?


Ne, ne samo vsak dobi tisto, kar si zasluži!

Potemtakem ste tu sami ne sposobnezi in ni vas malo, zal. Osnutek napisanega je s tega foruma, nekaj pa tudi z reale.
In ne nisem na minimalcu, niti na sociali. Ne skrbi zame.

V kaksnih krogih se pa po tvojem gibljejo tisti pacienti, ki tu vsakodnevno odpirajo teme za pljuvanje po zenskah?
[/quote]
Vprašaj sebe v kakšnih krogih se giblješ, da odpiraš teme za pljuvanje po moških.
Si popolnoma ista.

Res je, da so najboljši moški že zaobljubljeni Bogu. Ampak kljub temu so ti lahko v uteho, veliko koristnega naredijo, tako kot naš gospod župnik.

Ma kje najdete take bisere… Zamisli se mali kje jih spoznavaš in se obrni kam drugam. Jaz jih malo takih poznam, to je verjetno zato, ker takih moških ne spoštujem, niti se s takimi luzerji ne morem družit, ker nimamo nič skupnega in ne boš verjela, zaradi tega jih dejansko zelo malo poznam, morebiti na videz par, vidim jih pa velik, ki se potrudijo za otroke, familijo in delajo veliko, da ni pomanjkanja.

V resnici smo še hujši… ampak samo če iščeš negativnosti. Tako da je v resnici vse odvisno od tega kar iščeš. :-))
Torej, če iščeš negativnosti, jih definitivno najdeš kolikor hočeš. Na drugi strani seveda, če iščeš pozitivnosti, jih boš prav tako veliko našla.
Zaključek: Vse je odvisno od tebe in tvojih pogledov. :-))

Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Si pa res negativno razpoložena, morda pa potrebuješ očala in malo razmisleka, če si sama sebi čisto zadosti, ni to nič narobe, si le ena izmed mnogih tako mislečih, ker bo vsak moški, če bosta vsaj malo skupaj, vedno tretiran od tebe kot nesposobnež, imaš pač splošno mnenje , ker si bila do zdaj vedno razočarana, pa vseeno ne obupaj, lep dan ti želim

Večinoma je res , kar si napisala .Seveda so vmes tudi svetle izjeme.
Je pa dejstvo, da večina moških počne par stvari : služba, hobi … potem se pa že kar neha.So še nekateri, ki kdaj pokosijo okrog hiše ali malce popazijo otroka.
Ostale stvari pa naj naredi ženska . Seveda mora biti dobra kuharica – če ne, je lena , kot hudič.
Zrihta naj tudi otroke, saj to je žensko delo.
Tudi vrt je njen.
Pa pranje in likanje.
Pa govorilne ure in roditeljski sestanki.
Najlažje je vleči svojo službo, kariero in hobi.
Ampak kot sem rekla, so vmes tudi kakšne svetle izjeme.Ki pa imajo večinoma take žene, ki
so resnično in totalno lene in ne delajo nič. Sedijo, pijejo kavico, čikajo in – “goflajo”.
Tako da – vse se najde na tem svetu.

Odgovor na vprašanje, kakšni so moški, je odvisen od ženske do ženske, določa ga namreč zgodnji odnos z očetom. Če je negativen ali izjemno pozitiven (idealiziran), je takšna ženska z očetovskim kompleksom, kar pomeni “nesrečo v ljubezni”, ker ne more (z)graditi odnosa z moškimi, bodisi zaradi nerealnih pričakovanj od moških (noben ne dosega njenega očeta, vsi so slabši) bodisi naleti na same izkoriščevalce, ker jo njen “podzavesten moški”, ki je ostal na otroški ali najstniški zrelostni ravni, torej naivni in neodrasli stopnji, na vsakem koraku minira oz. zapleta z “nepravimi” moškimi, ki potrdijo njeno podzavestno prepričanje, ki izhaja iz slabe ženske sampodobe, da so moški slabi in da si ne zasluži sreče z njimi. Podzavesten napad na moške, je posreden napad tudi na sebe, saj v vsaki ženski je živ tudi “podzavestni moški”, kakor v vsakem moškem “nezavedna ženska”, Carl Jung ju je imenoval Anima in Animus.

Torej, avtorica. Ne išči odgovora v moških, ampak v sebi. Ampak odgovore pa lahko dobiš le tako, da živiš in ustvarjaš odnose z moškimi, ki prinašajo učenje in izkušnje (pozitivne in negativne) – zrelost. 😉
[/quote]

Matjazko, ti bi bil v redu, če ne bi ob čisto vsaki priliki vlekel ven “očetovskega kompleksa”, a je to edina finta, ki jo premoreš?

pa sej, avtorica je čist prijazno opisala moške. No jst bom povedal o men kot moškem v svojem imenu, vedno sem tri vogale podpiral v hiši, en vogal sem pa ponavadi pustil ženski, za njeno veselje, da se je uprla na njega, ko sem jo od zadej prijel in stisnil v kot, moški in ženska morata znat živet in uživat, ko sta skup…

Iz moje izkušnje – treba je imeti realna pričakovanja, potem pa urediti tako, da oba prispevata svoj del, sorazmeren glede na tip – enak ne more biti.

S takim pristopom je vseeno, če dildota iz omare potegneš.

Jaz si zaslužim višjo plačo kot ženske.

Matjazko, ti bi bil v redu, če ne bi ob čisto vsaki priliki vlekel ven “očetovskega kompleksa”, a je to edina finta, ki jo premoreš?
[/quote]

Popolnoma se strinjam z Matjažkom! Prvi moški vzor v družini je oče.sami pa smo ogledalo svojih staršev.Neštetokrat videno in potrjeno: enak glas, enake kretnje, enaka ali podobna ravnanja.Pa še geni prinesejo svoje.Jabolko res ne pade daleč od drevesa!

Popolnoma se strinjam z Matjažkom! Prvi moški vzor v družini je oče.sami pa smo ogledalo svojih staršev.Neštetokrat videno in potrjeno: enak glas, enake kretnje, enaka ali podobna ravnanja.Pa še geni prinesejo svoje.Jabolko res ne pade daleč od drevesa!
[/quote]

Lepo, da si to povedala.

Najdi si žensko in uživaj.

Moj mož ni neuporaben. Zasluži 3× več od mene, zna skuhat, kaj popravit, zna z otroki, imava dober odnos…
Sva pa 40+.
Če bi pa sedaj iskala ( torej pri mojih 40+ letih), bi pa težko našla primernega partnerja. Tisti, ki so pri teh letih vredu so v zdravih partnerskih odnosih, zapriseženi samci tako ali taki ne iščejo partnerke. Ker me trojčkek ne zanima, tudi mamini sinčki odpadejo ( ti že imajo partnerko, rabijo samo eno za sex), negativno nastrojenih moških bi se tudi izzognila.

Sem pricakovala take odgovore.

Zanima me, kje moski najdete take zenske, ker vsako dnevno odpirate teme proti zenskam.
V bistvu sem vam samo postavila ogledalo, da se lahko odpirajo teme tudi proti moskim.
Vem, da niso vsi moski taki kot sem napisala v prvem postu, prav tako niso vse zenske take kot pisete eni tu gor.

Matjazko,
po tvoji teoriji imas ti mamin kompleks, ce imam jaz ocetovega…

ext,
najdite si vi moske in uzivajte, ce se z zenskami ne najdete…

Majda,
ima prav, zupniki nimajo nobenih problemov z zenskami, ker so zavezani bogu, torej taki tudi ne odpirajo sovraznih tem proti zenskam :)))

Ne vem kaj vam rect, pejte za zupnike!!! 😀
Pa se takrat vam bo kaksna mamca trkala na vrata, da bi sla v cerkev…

Si se kdaj vprašala, zakaj srečuješ le zgube? Kako pa je kaj s teboj? Kvalitetne ženske so zelo zaželene pri urejenih, kvalitetnih moških, tudi takšnih s plačo nad 2000 eur. Torej ne bi smel biti problem zate, ali pač?

Preberi se enkrat, napisano je, da niso vsi taki, nekateri pa imajo eno ali vec postavk napisanega. Vsaj eno in to je, da ste skoraj vsi proti feminizmu, kar dejansko pomeni, da se ne strinjate, da je zenska enakopravna vam. Zal je tako, kar se lepo vidi tudi na tem forumu, reala pa ni dost dalec od foruma.
Prosim napisi mi moske tu gor, ki podpirajo feminizem, koliko jih je? En ali dva od sto komadov, pa se to je verjetno zenska za moskim nickom.

In se to, ne rabim moskega, da bi me prezivljal, tako, da me niti ne zanima koliko place imajo, zaradi mene lahko tudi 5000€

Šele sedaj vidim, koliko je vreden, ko sem sama nebogljena! Hvala Bogu, da ga imam!

New Report

Close