Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubezen po domače – 3. sezona, predstavitev kandidatov

Ljubezen po domače – 3. sezona, predstavitev kandidatov

https://www.slovenskenovice.si/suzy/clanek/foto-facuzi-bo-dobil-nadaljevanje-razkrivamo-nove-kandidate-66115

Klik na galerijo, tam so vsi kandidati za novo sezono.
Tudi ena ženska je vmes, ki pa mislim, da je čisto drugačen tip kot Vesna.

No ja, enih par dedov zglea normalnih, ostalim se že vidi, da si bolj omejeni. Je pa samo ena ženska, na žalost, in zgleda da je kar sposobna in delovna. Skoda da se ni še kaka ženska prijavila.

članek je pačljiv oz. za naročnike. js pa to nisem, tako da nič slikic zame.

Na glavni fotografiji imaš napis klikni galerijo (slabo se vidi), klikneš gor in potem listaš.

Lansko sezono bodo tezko presegli.
Ene par moskih prav vredu izgleda.

Na dnu strani so video predstavitve novih kandidatov. Zanimivo in pestro bo!

https://www.24ur.com/razkrivamo-10-novih-junakov-podezelja-in-eno-kraljico-kmeckih-src.html

Vsi po vrsti so zelo simpatični, nekateri mladi fantje sploh.

V videu en 42-letnik pove, da naj bodo punce stare od 25-35 let. Hja, saj bi rekla, da visoko leta, ampak po drugi strani, pa je tudi prav, da pove, da si želi tako, s katero bi si ustvaril družino. Da se ne bodo potem prijavljale take kot pri Jožetu, ki bi mu lahko bile mame.

So kar simpatični. Tudi to je način, da spoznaš sorodno dušo.

Kolika časa pa bo treba čakat na drugo oddajo nove sezone?


Itak ce bi rad otroke,da mora zbrat mlajso.
Samo on zgleda 50+ po fotkah,in 25letnica ni variante da bi ga mela,ker ni atraktiven te tako ne drugače.
Mladi bodo imeli pa precej velik naval.So lustni.

Letos so mi pa vsi simpaticni in lusni! Se mi zdijo vsi posreceni :)! Jim zelim, da najdejo ljubezen! Se Vesna je dobila svojega Miha. Mi je bilo pa smesno, ko sta se tako zalizala pred kamero :).

Jao vesna pa miha..kr pred starsi no…
Neokusno res…

Moram pogledati te videe. Včeraj v času oddaje je bil nogomet privlačnejši. 😉

Meni so kandidati zelo všeč. Bojim se pa, da se bodo spet prijavljale samo tiste ženske z umetnimi nohti, ki bi samo sebe promovirale.

Zanimivi, všečni, delovni ljudje. Njihove kmetije so urejene in lepe, težko pa je dobiti dekle, ki je pripravljeno zavihati rokave in kaj postoriti. Meni se zdi odlična priložnost (če se zgodi kemija, ljubezen ) priti na tako kmetijo in zavihati rokave, saj so tam temelji za nadaljne življenje, ker je nekdo drugi to ustvaril, kar je vsekakor boljše, kot se potikati po mestih v podnajemu, biti sicer prost in kofetkati po lokalih, a se boriti za vsak dan preživetja.

Ne vem, ali sem res tako jaz zbirčna.Meni ni noben tak simpatičen, no mogoče Miha in Gašper malo.

Izgledajo dokaj normalno vsi. Pa tudi kmetije imajo konkretne, par izmed njih jih se radi potujejo, kar pomeni, da niso tako tradicionalni kmetje.
Gašper je všečen.

Meni ni všeč tisti z očali, me spominja na enega igralca iz telenovel, ki je vedno zlobnež he he. Zelo me pa odbija tudi, da goji piščance in krave za zakol 🙁
To ne bi bilo zame…

Letos vsi izgledajo bolj “normalni” kot lani. Ženska bo imela kar gnečo, če jo je že Vesna imela. Mislim, da se bomo manj zgražali ob teh ljudeh.

Po dolgem času me je ta oddaja posedla pred TV (ostali resničnostni šovi so mi bili za nikamor). Odlična voditeljica, zanimivi, nekateri sicer posebni, drugačni ljudje, pa vseeno … Luštno narejeno vse skupaj.

Ženska je Darja, ki je bila v preteklem šovu Kmetija nov začetek. Ko so bili peki in mlinarji. Mislim da je bila pri Pekih in je bila zelo pridna. Je pa šla kar hitro ven. Bila je tudi “Gospodar” in to pošten. Pri mlinarjih sta bila oče in hči iz Prekmurja. Se spomnite zdaj?

New Report

Close