Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zadnje dni imam res čudne sanje. In to me moti.

Zadnje dni imam res čudne sanje. In to me moti.

Sanje nimajo neke logike za sabo. Saj večina sanj jih nima. Ampak že ene 5 dni sanjam o najbolj absurdnih stvareh. npr. o mrtvecih na savi, potem poznanstva z enimi osebami, ki jih sploh ne poznam….nevem. Wtf se dogaja o mojih možagnih, da pridejo te asosiacije na čist zjebane stvari na dan? A vi kdaj sanjate? Meni se ni niti enkrat zgodilo, da bi vedel da sanjam. Eni pravijo da vejo da sanjajo in potem spremenijo potek sanj, ali se zbudiji ker vedo, da to ni res. No meni se ni nikoli kaj takega zgodilo. In tisti ki rečete, da je to pravkoacija……neumni ste. Zelo. In ste bogi.

Polna luna:)

Skoraj vedno sanjam v barvah:) In če imam moraste sanje, se včasih zavem, da sanjam in se “prisilno” zbudim, da se mora neha, zelo redko sicer.

Pravijo, da če sanjaš in se zbudiš, da če ne odpreš takoj oči, imaš več možnosti, da se spomniš sanj:) Ne priporočam pri morastih sanjah:):)

Jaz vedno ko se zbudim, se spomnim kaj sem sanjal. Pa to čist nehote, takoj vem kaj sem sanjal. In ene stvari so res…..grozne.

Menda živo sanjanje pomeni, da si v stiku sam s sabo, s podzavestjo. Kar je dobro.
Jaz sem sanjala že take traparije, da sem se sredi noči zbudila in se zaćela na glas smejat.

No potem je pa moja podzavest res v dreku če sanjam mrtva trupla. Da ne bom naslednji Silvo Plut postal haha.

No potem je pa moja podzavest res v dreku če sanjam mrtva trupla. Da ne bom naslednji Silvo Plut postal haha.
[/quote]

Ne. Jemlji to kot rano, ki se zagnoji in ta slabo iztisne ven.

To so lucidne sanje in to se da natrenirati.

Meni se hecne sanje dogajajo takrat, kadar preveč spim.

Menda je tak energetski čas, tudi položaj planetov. Tudi jaz že cel teden sanjam nelogične sanje. Zanimivo, da se tudi v mojih sanjah pojavljajo ljudje, ki jih sploh ne poznam, v vlogi prijateljev in celo nekakšnih partnerjev, ljubimcev, čeprav sanje nimajo erotične vsebine in se jih ne spomnim dobro. Takih sanj običajno nimam.
Te dni sem bila tudi kljub počitku in sproščanju bila psihično in fizično napeta.
Kot že nekajkrat doslej, mi je prijateljica v takem času ali potem poslala linke, da gre za energetsko težke dni. V začetku sem bila skeptična, a v zadnjem času vidim, da se kar ujema.

Snorki
Ti si se registriral in vec sodelujes ,no drugac kot prej ko si bil anoninmc.
Tuki so teme o mrtvih k jih najdejo v rekah o vseh zadevah.
Zato tud sanjas.
Men ce si zvecer recem da bi kej sanjala nikol ne.
Ce ne mislim na to se pa zgodi.
Mon je poln info in jih v sanjah razclenjujrmo.nic tazga.


Pijača, droga, psiha, česar seveda ne priznaš!


Pijača, droga, psiha, česar seveda ne priznaš!
[/quote]
P.s.: Loti se kakšnega pametnega dela! Mirno spanje zagotovljeno!

nehajte sanjat in pejte raje delat. imate pa res čas, da si privoščite sanje!

Ravno v obdobju, ko sem bila močno obremenjena z delom, sem imela najbolj pogoste sanje.

New Report

Close