Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

kakovost življenja-

Default avatar

hura5

Kaj vam predstavlja kakovostno življenje in od česa je odvisno
Default avatar

noh ja

zadnje čase imam priložnost gledati, kako se dodaja leta življenju, žal pa ne tudi življenja letom. Fajn se mi zdi, da si vsaj pokreten in kolikor toliko pri zdravi pameti, pa sit in imaš streho nad glavo.
Default avatar

Npr

hura5 je napisal/a:
Kaj vam predstavlja kakovostno življenje in od česa je odvisno
Mir in toplota mi predstavlja kakovost življenja in nič drugega. Delo mi je več ali manj v napoto.
Default avatar

Ama de casa

Možnost izbire!
Default avatar

Lepi odnosi

Razumevanje in lepi odnosi mi pomenijo največ. Tudi zdravje, ampak za oboje se je teba potruditi.
Default avatar

Replika

Kakovost življenja je:
čista voda, čist zrak, čisto okolje, zdrava hrana brez kemikalij , urejeno zdravstvo, infrastruktura, šolstvo, veliko narave za gibanje, odsotnost vojn in spopadov, odsotnost revščine, odsotnost politične ali verske diktature.
Default avatar

mentalna_sirota

Replika je napisal/a:
Kakovost življenja je:
čista voda, čist zrak, čisto okolje, zdrava hrana brez kemikalij , urejeno zdravstvo, infrastruktura, šolstvo, veliko narave za gibanje, odsotnost vojn in spopadov, odsotnost revščine, odsotnost politične ali verske diktature.
A kaj, ko so nekateri prepričani, da živijo v revni državi z komunistično diktaturo :-( !
Je pa res, da revščine in komunizma še od daleč niso videli v življenju.
Kot tista šala, ko so v angleški elitni šoli pisali prosti spis o revščini in je dekle napisalo tako.
"Nekoč je živela zelo revna družina. Oče in mati sta bila revna. Tudi vsi otroci so bili zelo revni. Pa tudi vrtnar, butler, kuharica, šofer in vse tri sobarice, vsi so bili revni!"
Default avatar

Replika

mentalna_sirota je napisal/a:
Replika je napisal/a:
Kakovost življenja je:
A kaj, ko so nekateri prepričani, da živijo v revni državi z komunistično diktaturo :-( !
Je pa res, da revščine in komunizma še od daleč niso videli v življenju.
Kot tista šala, ko so v angleški elitni šoli pisali prosti spis o revščini in je dekle napisalo tako.
"Nekoč je živela zelo revna družina. Oče in mati sta bila revna. Tudi vsi otroci so bili zelo revni. Pa tudi vrtnar, butler, kuharica, šofer in vse tri sobarice, vsi so bili revni!"
Dejansko ne vemo, kaj imamo.
Default avatar

Desiderius_da_Pietri

Seks, droge in rokenrol.

________________________________________________________________________________________________________
» Vztrajaj! « (Kdo sem?)