Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubezen po domače – Vesna ni več z Joškotom, ampak je z Mihom

Ljubezen po domače – Vesna ni več z Joškotom, ampak je z Mihom

https://www.zurnal24.si/magazin/vip/vesna-sosteric-boli-jo-da-ji-josko-ni-povedal-zakaj-je-odsel-311743

Ubogi Miha, on se je resnično zaljubil vanjo, Joško jo je pa samo izkoristil za lastno prepoznavnost. Samo tega ni tako jasno pokazal kot je npr. to pokazala Ana od tistega Milana, ki se ji je prav na faci videl odpor do starega dedca. Joško se je pa Vesni prilizoval, jo ljubčkal, mečkal… no, potem pa spi.zdil.
In zdaj je pa Miha dober, ane. Kako žalostno. Vesna se z Mihom samo tolaži, Joško ji je vzel srce, za Miha je pa Vesna uresničitev njegovih sanj!!!

Ja, Josko se je ustrasil dela na kmetiji, pa tudi Vesna je bolj taka groba zenska, kako se je kusvala…brez neznosti, samo opa…valda da se moski ustrasi….nisem vidla nobenih lepih, neznih dotikov.

Meni se je pa kar zdelo, da bi le Miha bil pravi zanjo. Upam, da jima uspe.

A zdaj je pa dober, ko je Joško spizdil….
Vedno bo viselo nad njim, da ga je vzela k sebi, ker ji je prvi ušel!

Ja in ?
Koliko je takih primerov. Veliko!
Ženska izbere enega ,on se noče vezat in potem je dober naslednji,ki ji prekriža pot. Samo,da pač tisti tega ne ve.
Če jo ima rad bo že še ona ga vzljubila. Nič hudega. Samo naj se le še malce spoznata preden bo otrok pri hiši.
Se mi pa zdi on tak štorast da bogpomagaj ob taki ženski, ki je sposobna vsega !
Ona je meni zelo simpatična srčna ženska.

Ja in ?
Koliko je takih primerov. Veliko!
Ženska izbere enega ,on se noče vezat in potem je dober naslednji,ki ji prekriža pot. Samo,da pač tisti tega ne ve.
Če jo ima rad bo že še ona ga vzljubila. Nič hudega. Samo naj se le še malce spoznata preden bo otrok pri hiši.
Se mi pa zdi on tak štorast da bogpomagaj ob taki ženski, ki je sposobna vsega !
Ona je meni zelo simpatična srčna ženska.
[/quote]

In potem se bo ponovno oglasil Jožko, ona pa bo na vrat na nos letela njemu v objem….
Miha, zelo malo se ceniš!

Ampak, kaj pa naj bi tale Joško imel od take vrste prepoznavnosti sploh?

Ce pa vesna ni pokazala kaj isce, pol pa tud ne vem.
Kateri se boljs poljublja, kdo jo bolj zagrabi, pa k seb potegne..
Tok kokr sem jaz gledala, ji je bilo to zlo vazn…
Fantje pa tega niso vedel, so se obnasal tako, kot se spodobi. Da ne skocis ko mlado tele v zensko..ampak evo..pri njej bi to palil.
Ce bi clovek bil vedez…hehe

Meni je bil ta Miha ves čas super dečko, čez leto dni bodo že vsi pozabili na to, pa upam, da jima uspe.

Me pa zanima, kaj se je zgodilo z Milanom in Sonjo.

Kul ze kul
Sam iz cela nos,skoda

Kaj, a Sonja je bila tudi dobra potem, ko ga je tista naduvana blontna prekla odje*bala???!!!
Sonja, lahko bi bila pametnejša. Po Milanovem mnenju si predebela in ne boš mogla iti z njim jahat…

Vesna bi tudi hudiča vzela, če bi jo le bil pripravljen naskočiti.

Sicer pa mi deluje zapita, ves čas se je tresla.

če golob odleti s strehe, je pa vrabec v roki dober. samo da je

Sahara..a se ni tresla od pricakovanja hahaha..
Takih ne bojo vec dobil…

Človek ne ve ali bi se jokal ali smejal. Tako primitivni in prostaški komentarji, ki največ povedo o vas samih.
Najbolj žalostno je to, da prav vi Vesni niti do gležnjev ne sežete.
Ni vse frizurca na glavi pa dolgi lakirani nohti, za Človeka je potrebno dosti več. Žal ve trape tega nikoli ne boste razumele.

Podpis pod tole !
Kolk pa ona stoji trdno na tleh je pa kar zastrašujoče. Punca in pol.
Želi si ljubezni kakor vsi mi.Zivljenje je to

Noben ji nic noce.
Se sam pogovarjamo..

Želim jima vso srečo!

Jaz sem nekje pod enimi komentarji prebrala, da je Joško biu pr njej pa je pobegnu, ker ga je baje tepla.. neka soseda njena je to nekam napisala samo se ne spomnim kam …
Jz bi rekla d je cist mozn, ka ni hotu delat jih je pa dobu 🙂

Pogovarjamo? Z žalitvami in poniževanjem?

NEKJE si prebrala, da ga je BAJE tepla, NEKA soseda je to NEKAM napisala, samo se NE SPOMNIŠ kam??

Pa kako te ni sram napisati nekaj takega? Si ena navadna stara obrekljivka!

Res tako ven izpade. Miha nima nobenega ponosa in samozavesti. Čisto se je ponižal pred Vesno.

Res tako ven izpade. Miha nima nobenega ponosa in samozavesti. Čisto se je ponižal pred Vesno.
[/quote]

Če imaš nekoga rad, pretiran ponos glede kakšnih stvari ni dober.

Res tako ven izpade. Miha nima nobenega ponosa in samozavesti. Čisto se je ponižal pred Vesno.
[/quote]

Miha je zaljubljen v Vesno. Vztrajnost ga je daleč pripeljala. Dobil bo kar si želi in hoče. Enak primer je Anamari iz Dolenje vasi. Ponos, samozavest?! V vojni in ljubezni je vse dovoljeno.
Poznam kar nekaj takšnih primerov, pa so z drugo žensko ali drugim moškim srečni že desetletja … Tisti, ki pa hodite čez življenje z egom kilometer pred nosom, pa tudi prav … Vsak po svoje …
Vesni želim srečo v ljubezni, dolgo jo je iskala … Tudi Jožetu Mastnaku.

Če imaš nekoga rad, pretiran ponos glede kakšnih stvari ni dober.
[/quote]

Ampak je pa razlika med imeti nekoga rad in preprosto biti neumen. Kako bi se ti počutila, če bi dobro vedela, da si druga izbira? Da se tvoj moški samo tolaži s tabo? Če bi prišla nazaj tista njegova prva izbira, ne bi premišljeval niti 5 minut, preden bi se te znebil?
Vesna se je tako zatrapala v Joškota, da je to cela Slovenija gledala. On pa vanjo ne. Miha, ki pa se je tako, kot se je ona zaljubila v Joškota, zaljubil vanjo, je zanjo le tolažba in “vsaj da imam približno enega dedca”. Žalostno mi je to. Miha je očitno dober, čuteč in iskren fant, zaslužil si je kaj boljšega.

New Report

Close