Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj tudi slovenska policija ne uvede kontrole na avstrijsko – slovenski meji?

Zakaj tudi slovenska policija ne uvede kontrole na avstrijsko – slovenski meji?

Zakaj? A lahko samo Avstrijci nas v glavo je*ejo, mi pa njih ne smemo nazaj? Z naše strani v Avstrijo kolone, z njihove v Slovenijo pa vse gladko?
Ma zaprimo jim mejo in natančno preglejmo vsak avto, kombi in kamion – kaj veš, mogoče je pa kakšen migrant notri. bomo videli, kaj bodo rekli turisti, ki tranzitirajo preko Slovenije do Lepe Njihove.

Sem slišala neke blazne cifre – da letos so nam jih vrnili celih 13.
Zganjanje cirkusa na meji je krepko zganjanje cirkusa nad sosedno državo, tako pač je.
Nisem maščevalna, ampak jaz bi jim tudi dala vedeti, da je čudno, kar se grejo.

se strinjam..
bi bilo pred tem da mi postavljamo neke pogoje..
imet SVOJ gnar u prštoflnu..
pa kake svoje fime in AC odseke..idr..
hvalabogu, tele naši veljaki..tanapredni in nartabulš ..vemo kdo to so.. krepko držijo bika za jajca..

Ce pa gospodje stavkajo.

Krivi smo sami. Je bilo lepo povedano, da med postopkom pridobivanja azila izgine 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} migrantov, torej gredo preko Avstrije in Italije. Ker naše meje niso nadzorovane, bodo nadzor začeli oni.

Če bi prosilce za azil dali za ograjo in jih po zavrnitvi vrnili na Hrvaško, bi bila zgodba drugačna.

Ali če bi otem vsaj molčali!

Jaz ne vem od kod po vaši logiki naj država vzame toliko policajev???

Ti jaz povem. Ker smo Slovenci že stoletja uboge piz*e, ki Avstriji in Avstrijcem v rit lezemo.
Naša politika take poteze NE UPA povleči.

Ti jaz povem. Ker smo Slovenci že stoletja uboge piz*e, ki Avstriji in Avstrijcem v rit lezemo.
Naša politika take poteze NE UPA povleči.
[/quote]

in kaj konkretno bi imela slovenija od tega, razen enormnih stroškov varovanja meje, ki ne rabi varovanja????

če že, pol bi bilo treba varovat mejo s hrvaško, od tega bi bil hasek, ne pa mejo z avstrijo!!

idiöti krëtëni pa ne vem kaj še vse, ki bi pognali milijarde skozi okno, samo zato, da bi svoj ego zadovoljili

in kaj konkretno bi imela slovenija od tega, razen enormnih stroškov varovanja meje, ki ne rabi varovanja????

če že, pol bi bilo treba varovat mejo s hrvaško, od tega bi bil hasek, ne pa mejo z avstrijo!!

idiöti krëtëni pa ne vem kaj še vse, ki bi pognali milijarde skozi okno, samo zato, da bi svoj ego zadovoljili
[/quote]

Vajo recimo? Saj se strinjamo, da se je treba pripravljati?
Torej se izvede vajo na avstrijski meji, pa je.


Zakaj že?? Saj nam ne silijo migranti s severa proti jugu?
Jaz počnem doma, na mojem kar hočem in zakaj bi Avstrijcu to odrekal?


Zakaj že?? Saj nam ne silijo migranti s severa proti jugu?
Jaz počnem doma, na mojem kar hočem in zakaj bi Avstrijcu to odrekal?
[/quote]

Kaj pa veš, kaj lahko pride.

Kaj pa veš, kaj lahko pride.
[/quote]
Pa jim še vedno ne bom oporekal tistega, kar počnejo doma!
In ne biti v strahu, Jodlarji ne bodo drli na jug, razen na morje!

Vajo recimo? Saj se strinjamo, da se je treba pripravljati?
Torej se izvede vajo na avstrijski meji, pa je.
[/quote]

metanje denarja skozi okno

avstrijci delajo to vajo zaradi svojih volilcev, ker je treba ustreči volilnemu telesu, ki bi najraje na južno mejo postavili bodečo žico. tako kot mi hrvatom.

metanje denarja skozi okno

avstrijci delajo to vajo zaradi svojih volilcev, ker je treba ustreči volilnemu telesu, ki bi najraje na južno mejo postavili bodečo žico. tako kot mi hrvatom.
[/quote]

Pol naj jo delajo na madžarski meji, realno je skozi Madžarsko (pred Orbanovo ograjo) prešlo veliko več migranotv, kot čez Slovenijo. Letos so nam jih vrnili menda 13?
Se pa strinjam ja, volilci so hudič.

Ti jaz povem. Ker smo Slovenci že stoletja uboge piz*e, ki Avstriji in Avstrijcem v rit lezemo.
Naša politika take poteze NE UPA povleči.
[/quote]

Čista resnica!


Zakaj že?? Saj nam ne silijo migranti s severa proti jugu?
Jaz počnem doma, na mojem kar hočem in zakaj bi Avstrijcu to odrekal?
[/quote]

Točno tako. Tako kot mi ne želimo, da Hrvati spuščajo migrante k nam, tako Avstrijci ne želijo, da mi spuščamo migrante k njim.

Dokler pa bomo migrante nameščali v objekte s funkcijo “hotela” (prosti izhodi) in se potem še trkali po prsih češ, itak jih gre večina naprej, še preden končamo postopek za azil, bo pa tako, kot je.

Če ne bomo ukrepali mi, bodo pa tisti za nami. Ampak v tem primeru bomo posledice nosili mi.

in kaj konkretno bi imela slovenija od tega, razen enormnih stroškov varovanja meje, ki ne rabi varovanja????

če že, pol bi bilo treba varovat mejo s hrvaško, od tega bi bil hasek, ne pa mejo z avstrijo!!

idiöti krëtëni pa ne vem kaj še vse, ki bi pognali milijarde skozi okno, samo zato, da bi svoj ego zadovoljili
[/quote]

Kaj bi imeli od tega? Morda dokaz za same prebivalce in državljane Slovenije, da je tudi Slovenija suverena država, ki se ne pusti zajeba.vati! V diplomaciji in meddržavnih odnosih gre za načelo reciprocitete – če veš, kaj to pomeni. Če Avstrija nas zaje.bava s kontrolo na mejah, bi bilo edino prav, da jim recipročno to dejanje vrnemo. In pokažemo, da se iz nas ne more delati norca, čeprav smo majhna, zaplankana deželica!!!

Koliko migrantov so pa Avstrijci našli v avtih in kombijih, ki gredo iz Slovenije v Avstrijo? Uradno v vozilih, ki jih kontrolirajo? Grem stavit, da nič ali samo kakšnega posameznika. Če bi imeli oni čakalne vrste avtov, ki gredo na Hrvaško na dopust, tja do Beljaka ali Celovca, bi najbrž nehali s tem zaje.bavanjem!

Kaj bi imeli od tega? Morda dokaz za same prebivalce in državljane Slovenije, da je tudi Slovenija suverena država, ki se ne pusti zajeba.vati! V diplomaciji in meddržavnih odnosih gre za načelo reciprocitete – če veš, kaj to pomeni. Če Avstrija nas zaje.bava s kontrolo na mejah, bi bilo edino prav, da jim recipročno to dejanje vrnemo. In pokažemo, da se iz nas ne more delati norca, čeprav smo majhna, zaplankana deželica!!!

Koliko migrantov so pa Avstrijci našli v avtih in kombijih, ki gredo iz Slovenije v Avstrijo? Uradno v vozilih, ki jih kontrolirajo? Grem stavit, da nič ali samo kakšnega posameznika. Če bi imeli oni čakalne vrste avtov, ki gredo na Hrvaško na dopust, tja do Beljaka ali Celovca, bi najbrž nehali s tem zaje.bavanjem!
[/quote]
povprečnemu avstrijcu dol visi, kaka je gužva na meji, ki je ne uporablja.
samo mi bi spušili denar, ki g animamo, skozi okno


povprečnemu avstrijcu dol visi, kaka je gužva na meji, ki je ne uporablja.
samo mi bi spušili denar, ki g animamo, skozi okno
[/quote]

A pol se ne strinjaš, da je tudi Skloveniji potrebna vaja?

Kaj bi imeli od tega? Morda dokaz za same prebivalce in državljane Slovenije, da je tudi Slovenija suverena država, ki se ne pusti zajeba.vati! V diplomaciji in meddržavnih odnosih gre za načelo reciprocitete – če veš, kaj to pomeni. Če Avstrija nas zaje.bava s kontrolo na mejah, bi bilo edino prav, da jim recipročno to dejanje vrnemo. In pokažemo, da se iz nas ne more delati norca, čeprav smo majhna, zaplankana deželica!!!

Koliko migrantov so pa Avstrijci našli v avtih in kombijih, ki gredo iz Slovenije v Avstrijo? Uradno v vozilih, ki jih kontrolirajo? Grem stavit, da nič ali samo kakšnega posameznika. Če bi imeli oni čakalne vrste avtov, ki gredo na Hrvaško na dopust, tja do Beljaka ali Celovca, bi najbrž nehali s tem zaje.bavanjem!
[/quote]
Gužve na meji ne delajo Avstrijci 😀

metanje denarja skozi okno

avstrijci delajo to vajo zaradi svojih volilcev, ker je treba ustreči volilnemu telesu, ki bi najraje na južno mejo postavili bodečo žico. tako kot mi hrvatom.
[/quote]

Ma saj se že nonstop izvaja ta kontrola na meji od septembra 2015. Samo roke podaljšujejo – zadnji je bil do 18. maja letos, pa so spet podaljšali.

Rdečkar, se ti ne zdi, da bi morali mi hermetično zapreti mejo s Hrčkolandijo in ne Avstrijo?
Avstrijska vlada tako ščiti svoje državljane, slovenski levičaraski se pa hebe oziroma celo navijajo, da v Slovenijo pride čimveč ekonomskih migrantov in teroristov.

Nobenega razloga ni, da bi policija zapirala SLO/OE mejo – zaprejo naj SLO/HR.
Tega pa policija ni zmožna – to bi namreč pomenilo pravo delo in ne sedanja v avtomobilih in nadlegovanja voznikov v stilu “kontrol” “prižganih luči, uporabe varnostnega pasu, dajanja izjav pred kamerami, kako se še vedno najdejo vozniki, ki ne ustvarijo reševalnega kordona.
Ko so morali biti na meji zadnjič (2015) so začeli stavkati po 10 dneh…
Niso oni v policiji zato, da bi delali…

New Report

Close