Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški hočejo seks, ženske resno zvezo. In od tod..

Moški hočejo seks, ženske resno zvezo. In od tod..

..prihaja do konflikta med spoloma. Drži?

Čeprav, nekateri moški ne morejo najti ne seksa niti resne zveze, medtem ko vse ženske lahko najdejo seks. Malo za lase privlečeno, toda načeloma velja.

Ženske, vi saj imate izbiro. Mogoče je večina ponudb kup dreka, ampak za moškega, kateremu se nobena ne ponuja, je to več kot dovolj. Moški nimajo prilike izbire.

To je isto kot da bi se nekdo pritoževal, da hoče pico namesto lazanje, pred stradajočim afriškim otrokom. Razumete?

Razumem, in kaj zdaj?

Pojdi osvajat grde, nezaželene moške in jim olepšaj dan.

nova
Uredništvo priporoča

Pojdi osvajat grde, nezaželene moške in jim olepšaj dan.
[/quote]

Misliš? Da malo klečeplazim in prosim? Samo pod pogojem, da me na koncu vzvišeno zavrne :)))

Misliš? Da malo klečeplazim in prosim? Samo pod pogojem, da me na koncu vzvišeno zavrne :)))
[/quote]

A misliš, da zavrnitve ne bolijo? Moški morajo stalno biti zavrnjeni, ženske pa lahko varno udobno sedite in vam nič ne treba storiti. V primerjavi s številom zavrnitev, ki jih povprečen moški sprejme, je tri ali štiri mala malica.

A misliš, da zavrnitve ne bolijo? Moški morajo stalno biti zavrnjeni, ženske pa lahko varno udobno sedite in vam nič ne treba storiti. V primerjavi s številom zavrnitev, ki jih povprečen moški sprejme, je tri ali štiri mala malica.
[/quote]

Pa saj točno to ponujam. Da me lahko vzvišeno, hladno/vljudno zavrne.

Pa saj točno to ponujam. Da me lahko vzvišeno, hladno/vljudno zavrne.
[/quote]

A seksa pa ne? Kaj bodo imeli od tega, da edino žensko, ki jim je izkazala interes, zavrnejo? Če se vrnim analogiji z afriškimi otroki je isto kot zavrniti hrano, ker je pico in ne lazanja.

Dolgo časa sem mislila, da je to resnica. Da si moški ne želijo resne zveze in da od ženske želijo le sex, potem pa adijo… no, spoznala sem, da so to forumaška razmišljanja, ki združujejo določen tip moških (ne vsi, da ne bo pomote, so izjeme). Zagrenjeni, neposobni dobit žensko, nesposobni peljat globjo intimo in odnos, sprejeti odgovornost za svoje odločitve in izražati svoje potrebe…. ti moški imajo raje samo površinske zveze, kjer v živo seveda, zadovoljujejo primarni nagon po seksu. Ti moški po večini tudi izberejo medij, kot je internet, saj tako lahko odnose držijo na distanci, potem pa se srečjo le za akt seksa… živijo v utvarah, da imajo odnos, v resnici pa je vse le v njihovi glavi. Ostale potrebe po socialnosti, povezanosti, razumevanju in komunikaciji zanikajo, kar jih onesrečuje, saj ne vedo, kako s tem ravnati. Ti moški so bili verjetno vzgojeni s pomočjo varuške – televizije…
Obstajajo moški, ki si želijo resne zveze, ki želijo in znajo imeti globje intimne odnose, ki so predelali travme iz odnosa mama/sin in so danes sposobni odraslih odnosov, vedo da resnični odnosi prinesejo pluse in minuse. V plusih uživajo, minuse znajo preseči in skomunicirati. Ti moški obstajajo in so resnični. Niso mit iz pravljice.

A seksa pa ne? Kaj bodo imeli od tega, da edino žensko, ki jim je izkazala interes, zavrnejo? Če se vrnim analogiji z afriškimi otroki je isto kot zavrniti hrano, ker je pico in ne lazanja.
[/quote]

Ja no, nikdar zadovoljni.
Na ta način je nemogoče ustreči. Tle jamraš, kako moški nimajo prilike zavrniti ženske, jaz to možnost ponujam, ampak spet ni dobro.
Pol pa nič.

Se ne strinjam! Tudi moški imamo izbiro. Se mi zdi da vedno več.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Ja no, nikdar zadovoljni.
Na ta način je nemogoče ustreči. Tle jamraš, kako moški nimajo prilike zavrniti ženske, jaz to možnost ponujam, ampak spet ni dobro.
Pol pa nič.
[/quote]

Ne, ne jamram, da moški nimajo nobene za zavrniti. Tebi koleščki v glavi manjkajo. Jamram, da se jim več žensk ne ponuja in da zato ne morejo preračunljivo izbirati kot ženske. Torej večina moških nima nobene izbire, prva ženska, ki jim izkaže interes, jo vzamejo. Saj kaj veš, kdaj bo druga prišla, če sploh bo? Mogoče je to edina, ki ti bo v življenju izkazala interes..

Vklopi logiko, kakšen razlog bi moški imel zavrniti žensko, če je heteroseksualec in nima nobene druge? Jebemti, navajam Mark Twaina: “Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.”

Se ne strinjam! Tudi moški imamo izbiro. Se mi zdi da vedno več.
[/quote]

Ja, če spadaš v elito moških, imaš lahko približno enako število izbir kot povprečna ženska. Pravilo 80/20, v današnjih časih kmalu 90/10. Le 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških je deležno ženske pozornosti, vsi ostali pa so nevidni ženskam. In ja, poroke ne štejejo, saj niso noben indikator privlačnosti ali ljubezni.

Poroke so izključno za izsesavanje vsega moškega premoženja, torej parazitski odnos, s katerim se ženska okoristi.

Ne, ne jamram, da moški nimajo nobene za zavrniti. Tebi koleščki v glavi manjkajo. Jamram, da se jim več žensk ne ponuja in da zato ne morejo preračunljivo izbirati kot ženske. Torej večina moških nima nobene izbire, prva ženska, ki jim izkaže interes, jo vzamejo. Saj kaj veš, kdaj bo druga prišla, če sploh bo? Mogoče je to edina, ki ti bo v življenju izkazala interes..

Vklopi logiko, kakšen razlog bi moški imel zavrniti žensko, če je heteroseksualec in nima nobene druge? Jebemti, navajam Mark Twaina: “Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.”
[/quote]

Za začetek bi jo lahko nehal klicat “baba fuknena”, sem prepričana, da bi to bil korak naprej.

Za začetek bi jo lahko nehal klicat “baba fuknena”, sem prepričana, da bi to bil korak naprej.
[/quote]

Zdaj že kar v tretji osebi govoriš. Si se malo preveč v glavo zabila, da imaš zdaj takšne izventelesne izkušnje?

Ja, če spadaš v elito moških, imaš lahko približno enako število izbir kot povprečna ženska. Pravilo 80/20, v današnjih časih kmalu 90/10. Le 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških je deležno ženske pozornosti, vsi ostali pa so nevidni ženskam. In ja, poroke ne štejejo, saj niso noben indikator privlačnosti ali ljubezni.

Poroke so izključno za izsesavanje vsega moškega premoženja, torej parazitski odnos, s katerim se ženska okoristi.
[/quote]
Spet ta teorija blesava. Kakih 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških nima dostopa do žensk, to ni res. Res pa je, da si je normalno žensko najlažje dobit tam nekje do 26-ga leta, ko smo si vsi še podobni in iz nule ustvarit nekaj skupaj. Če pa ti poizkušaš pri 35 letih iskat resno žensko, pa moraš nekaj ponudit. Reveža ki še sebe ne zna preživeti si ne bo nakopala na glavo, maminega sinčka za katerega se bo mogla odrečt življenju, tudi ne, zato imajo boljši primerki več priložnosti v 3oih.

Tako je življenje, če si prej zamudil, motas zdaj biti boljši, bolj tekmovalen., uspešen…


Spet ta teorija blesava. Kakih 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških nima dostopa do žensk, to ni res. Res pa je, da si je normalno žensko najlažje dobit tam nekje do 26-ga leta, ko smo si vsi še podobni in iz nule ustvarit nekaj skupaj. Če pa ti poizkušaš pri 35 letih iskat resno žensko, pa moraš nekaj ponudit. Reveža ki še sebe ne zna preživeti si ne bo nakopala na glavo, maminega sinčka za katerega se bo mogla odrečt življenju, tudi ne, zato imajo boljši primerki več priložnosti v 3oih.

Tako je življenje, če si prej zamudil, motas zdaj biti boljši, bolj tekmovalen., uspešen…
[/quote]

Res je. Ni bilo za hec včasih, da so poročali mlade punce. Naivne, idealistične, prilagodljive.

Od kje ta fama, da imamo ženske n število ponudb? Kdo vam je to rekel? A sami ogovorite vsako, ki mimo pride, ne glede na to ali vam je všeč ali ne?

Ne, ne drži. Do konflikta prihaja zato, ker smo ljudje me dseboj različni. Eni bolj, drugi manj.

Vse ostalo so nebuloze.

Podobno s podobnim.

Res je. Ni bilo za hec včasih, da so poročali mlade punce. Naivne, idealistične, prilagodljive.
[/quote]
No, jst sem bolj mislil na študentska leta, ko smo v študentu bili več ali manj vsi na istem in se razlike in stil življenja ki ga prinese delovno mesto, še niso poznale….

Ampak ni vse v se.xu, drži?


No, jst sem bolj mislil na študentska leta, ko smo v študentu bili več ali manj vsi na istem in se razlike in stil življenja ki ga prinese delovno mesto, še niso poznale….
[/quote]

Vem ja. Pa ko si prilagodljiv in tolerantnen do vsega. Ko je kul biti KUL, ko so vsi prijatelji, ko je vse mogoče, vse pred tabo, oblaki so rožnati.

Vem ja. Pa ko si prilagodljiv in tolerantnen do vsega. Ko je kul biti KUL, ko so vsi prijatelji, ko je vse mogoče, vse pred tabo, oblaki so rožnati.
[/quote]

No, to pa govorijo izkušnje, ali pa si bila razočarana… 🙂 svet je lep mrs. Replika 😉

In kaj ženskam pomaga, da lahko dobijo tisto, česar po tvoji teoriji ne želijo? Ja, ti tud listje in travo lahko dobiš kjerkoli, celo stran ga ljudje mečejo. Zdaj pa skači do plafona od veselja.

Ja, če spadaš v elito moških, imaš lahko približno enako število izbir kot povprečna ženska. Pravilo 80/20, v današnjih časih kmalu 90/10. Le 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških je deležno ženske pozornosti, vsi ostali pa so nevidni ženskam. In ja, poroke ne štejejo, saj niso noben indikator privlačnosti ali ljubezni.

Poroke so izključno za izsesavanje vsega moškega premoženja, torej parazitski odnos, s katerim se ženska okoristi.
[/quote]
Če je vse kar lahko ponudiš res samo seks, bi znal biti procent realen. Ampak je hec, vedno so bile in bodo: radodajke. Tam je že v osnovi cilj zgolj seks, zato tudi z revnejšo ponudbo: samo seks, prideš skozi.
Seveda, če te tudi radodajke najraje obvozijo. Kar je dokaj realna permisa.

Zakaj?
Tudi v ponudbi zgolj seksa, štejejo druge stvari: višina, izgled, pojava, humor, prijaznost itd.

Glede na to, da sta tako prijaznost in humor čisto zastonj, torej ne potrebuješ biti “elita”.

De omnibus disputandum..

Ne drzi.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

New Report

Close