Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj ne marate muslimanov

Zakaj ne marate muslimanov

Kaj so vam naredili slabega, da jih ne marate? Meni je islamski svet fascinanten.

…že samo ginofobija me odbija, dalje niti ne bi.

Meni so všeč, kako imajo babe pohlevno porihtane. Ni feminizma pri njih.

Kaj pa je to?

Do sedaj še nihče ni javno in v imenu svoje muslimanske vere ter pripadnosti istemu bogu jasno obsodil in se distanciral od dogodkov, ki se dogajajo v EU. Zato, ker nobeden od muslimanov, ki jih poznam, ni izrekel, da ne želi biti več pripadnik vere, ki le to izkorišča za provokacije in teroristična dejanja. Zato, ker je muslimanska skupnost imela fešto na povsem neprimernem prostoru in na porogljiv način na isti dan, ko je evropa razglasila žalovanje zaradi terorističnega napada z več mrtvimi (videno in doživeto, ni bilo v cajtngah ali na tv). Zato, ker je njihov imam ali KK pri Bobovniku jasno povedal, da bo Slovenija islamizirana v naslednjih dvajsetih letih. Ker se vedno pogosteje in vse več njih obnaša, kot da je že vse njihovo. Zato, ker se načrtno demografsko širijo kot gosenice po katoliškem ozemlju, medtem ko so muslimanske države izrazito nasprotno nastrojene prisotnosti katoliške religije na njihovem ozemlju…. se ne neha.

Kaj pa je to?
[/quote]

Poguglaj.

Jao.

Ne vem, kje bi začela, preveč je stvari, ki me motijo. Predvsem pa niso skladni z mojimi vrednotami in s tem, kar so učili mene, da je prav.

Ker nekateri nimajo nobenega spoštovanja do žensk, obenem se pa zavedajo, da jih je prav ženska rodila….

V vednost: Sovražni komentarji so prijavljeni na spletno oko.

Naletela sem na tipa, ki se mi je zdel vsaj tako fascinanten, kot se tebi zdi muslimanski svet. Nasedla sem vsaki njegovi besedi, vsem razlagam, bil je prelep, predober, najboljši,… dokler se nisem nekega dne zbudila in ugotovila, da sem nesrečna zaradi njega, ne zaradi sebe. https://style.over.net/5-brutalnih-resnic-ki-jih-poroceni-moski-vedo-le-svojim-ljubicam-in-zenam-jih-ne-razkrijejo/
Saj se bo tudi tebi prej kot slej razkrila vsa ta fascinantnost v svoji pravi projekciji, brez skrbi.

Točno zato in še za marsikaj več.
Naprimer ker z enim očesom gledajo gor-k Alahu in ga prosijo naj jim pomaga, z drugim pa istočasno gledajo okrog in kujejo nove spletke. Ker je to hinavski narod, ki od daleč nima vonja ampak še predno se zavedaš, se njihov smrad prime tudi tebe in se ga ne moreš znebit. Da bi uresničili svoj “zadani plan/načrt” pa uporabijo vsa sredstva, še najmanj škoda se jim zdi nevernikov/to so vsi brez izjeme, ki niso njihove vere ali vsaj nimajo do nje nekega pozitivnega odnosa. Iz tega pa bi izključila cca 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi, z muslimanskim predznakom/imeni-priimki, predvsem iz Bosne, živečih v Sloveniji in za katere 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} garantiram, da so se res popolnoma asmilirali.

Ni vse, kar tebi ni všeč, sovražno.


Nobenega sovraznega komentarja ni. Kaj od navedenega pa res ne pocnejo? Je kdo rekel, da kradejo,bolhe jejo,zaudarjajo ipd? Ne,povedal smo, da ne spostujejo zensk,koljejo po Europi,drugi musliji tega ne obsojajo javno(torej odobravajo te morilce v imenu vere), da posiljujejo in (tudi s tem) ne spostujejo zensk je tudi jasno in beremo o tem vsak dan. Da se stihajo tudi med sabo je stil zivljenja. In da zelijo muslimansko Evropo se slisi vsak dan. Kaj od tega ni res in se smatra kot sovrastvo? Nase navajanje dejstev ALI njihova dejanja?????

Potem bi se morali tudi katoličani v imenu pripadnosti istemu bogu opravičit ostalim za muslimanske zločine, ker tudi sami namreč pripadajo istemu bogu. Bog = Jahve = Alah.

Vsaj tistim, ki ne verjamejo v bližnjevzhodnega troedinega boga islama, judovstva in krščanstva bi se morali opravičiti vsi njegovi verniki.

Bo dost dobr ali samo ignoriraš?

https://www.youtube.com/watch?v=NF9I4NDM54k

Potem bi se morali tudi katoličani v imenu pripadnosti istemu bogu opravičit ostalim za muslimanske zločine, ker tudi sami namreč pripadajo istemu bogu. Bog = Jahve = Alah.

Vsaj tistim, ki ne verjamejo v bližnjevzhodnega troedinega boga islama, judovstva in krščanstva bi se morali opravičiti vsi njegovi verniki.
[/quote]
Zakaj se pa ti ne opravičiš za svoje pisanje, kar pa zahtevaš od drugih?

Čimveč muslimank v našo družbo, bodo avtohtone puhloglavke hitro nazaj ženske ratale.😁😁😁


Zakaj se pa ti ne opravičiš za svoje pisanje, kar pa zahtevaš od drugih?
[/quote]

Opravičujem se ti za pisanje resnice.

Opravičujem se ti za pisanje resnice.
[/quote]
Meni se ni treba, opraviči se tistim, ki jih prijavljaš:-))


Meni se ni treba, opraviči se tistim, ki jih prijavljaš:-))
[/quote]

Jaz nikogar ne prijavljam, si me z nekom zamešal.

to ne drži:

https://www.youtube.com/watch?v=NF9I4NDM54k

Potem bi se morali tudi katoličani v imenu pripadnosti istemu bogu opravičit ostalim za muslimanske zločine, ker tudi sami namreč pripadajo istemu bogu. Bog = Jahve = Alah.

Vsaj tistim, ki ne verjamejo v bližnjevzhodnega troedinega boga islama, judovstva in krščanstva bi se morali opravičiti vsi njegovi verniki.
[/quote]

Pozdravljena, naša promigrantska aktivistka.

Pozdravljena, naša promigrantska aktivistka.
[/quote]

Aha, vidim, da ti tudi ne vidiš nič neresničnega na mojem zapisu. Me veseli.

Tako je to, ko se s snežinkami pogovarjaš. Vsak, ki kaj resničnega napiše, na kar nimajo odgovora, je “promigrantski aktivist”.


Prej tupoglavka, ki je od nekje pobrala novo norost definicije troedinega boga, ki pomeni nekaj čisto drugega kot ona piše.😁 Troedini bog je namreč oče, sin in sveti duh, ne pa bog = javhvE = alah……..jaooooooo
Pozdravljena, naša promigrantska aktivistka.
[/quote]

New Report

Close