Forum.Over.Net

Starševski čvek

Ženitvne posredovalnice, spletni zmenki - žensk skoraj ni

Default avatar

samo moški

Nekaj ne razumem.
Spletni zmenkarski portali so polni moških, žensk skoraj ni.
Ženitvene posredovalnice so tudi polne moških, žensk pa manjka. Stvar je že taka, da je tako malo žensk, da jim niti članarin ni treba plačat. Moški jih pa morajo.

Kaj žensk res ne zanima poroka, resna veza? Samo moške?
Default avatar

Replika

Pa ne no, saj moški ne rabijo žensk, še zlasti ne za poroko.
Default avatar

Nudist

A si se zbudu?
Default avatar

samo moški

Replika je napisal/a:
Realnost kaže nekaj drugega.
Realnost kaže, da moški intenzivno iščejo, ženske pa ne kažejo zanimanja.
V okolici imamo eno ženitveno posredovalnico. Lastnik je najprej imel članarino za moške in ženske. Potem je ženskam znižal članarino. Potem je ženskam pod 40 ukinil članarino. Potem je vsem ženskam ukinil članarino. Moškim pa ostaja članarina. Ženske se še vedno nočejo prijavit.
Podobno je v ostalih ženitvenih agencijah.
Spletni portali tako ali tako polni moških. Tudi tu imajo pogosto kake ugodnosti, nižje članarine ali celo zastonj - ženske seveda.

Žensk poroka, resna veza sploh ne zanima več oz. bistveno manj kot moške?
Default avatar

Replika

Ne verjamem. đ
Če bereš ta forum, so naokrog sami frajerski, samozavestni moški, ki jih ženske obletavajo in silijo za njimi, oni jih pa odganjajo. Oh oziroma se jih včasih usmilijo za seks.
Default avatar

samo moški

Replika je napisal/a:
Realnost je drugačna.
Default avatar

je bolje bit ženska

Replika je napisal/a:
Točno tako. Sem bila sama en čas prijavljena na enem izmet teh portalov, pa so mi bili najbolj smešni dedci z zgodbo: z enimi parimi smo se srečal, pa ni bilo kemije......

Malo morgen, morda jih 5% tam gor pride do zmenka, to je pa to.
Default avatar

samo moški

Ženske samo čakajo, naval moških je vseeno velik.
Moški se mora pa truditi, celo prosjačiti, ženskam se pa večinoma niti odzvati ne da.
Default avatar

buticnica

Da zenska prezivi ne rabi dedca.
Default avatar

Tu imaš odgovor

samo moški je napisal/a:

Taki alfa dedci, kot je naš DXY, so vse babe zasedli in jih uporabljajo za seks v fensi šmensi hotelskih sobah in na eksotičnih destinacijah. Zato torej skoraj nobene babe ni, ker vse poberejo taki frajerji kot je DXY.
Default avatar

samo moškim

Hja, samo za seks so, ne bi pa resne veze te novodobne ženske.
Default avatar

Jebator

samo moškim je napisal/a:
Še za sex ne. Tam so ker jim je dolgcajt. One bi sam mal tko čvekale v tri dni.
Default avatar

samo moški

Kriza res. Ženskam se ni treba sploh niti malo potrudit pa dedci lazijo za njimi.
Včasih je bila sramota, če ženska ni bila poročena. Danes morajo moški prosjačiti za poroko pa veliko žensk raje kar samski vztraja kot bi se potrudile za moškega.
Default avatar

Marko

samo moški je napisal/a:
To se vse prikriti geji, ki v bistvu iščejo moškega in ne žensko. Samo to delajo nezavedno. Edino ženske to vedo, zato jih ni tam. :)
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

šest let nazaj

sedem let nazaj sem bila samska, 35 in naveličana tega statusa.
kolegica, ravno tako samska, me je spravila v ženitno agencijo.
plačala sem 80 eur osnovne članarine za eno leto, potem pa naj bi mi posrednica predlagala kandidate, dogovorjeno je bilo, da greš vsaj na dva zmenka.

v 9 mesecih mi je uspela posredovati točno 4 kandidate.
eden je bil s poklicno šolo (moja želja je bila vsaj končana srednja šola, glede na to, da imam sama dosti višjo izobrazbo) ki je na treh zmenkih govoril samo in izključno o sebi in ga karkoli o meni sploh zanimalo ni

drugi je bil strokovnjak v nekem poklicu, ampak je živel 100 km proč, dosti starejši in nekak se nisva ujela sploh. dokler je bila interakcija po telefonu, je bil simpatičen, zanimiv, ni da ni, ko sva se srečala v živo, je zmrznil in me niti pogledat ni upal.

tretji ravno tako 70km proč, deloval kot da ga bom pojedla, ko sva se srečala

četrtega je minila vsaka želja po zmenkanju, ko je mene spoznal. zginil ko kafra, tako meni, kot lastnici ženitne agencije.

skratka, živa žalost. tako, da ne vem, kje so takrat bili vsi ti zainteresirani moški.
v mojem primeru očitno na ona-on. sem se prijavila in po enem mesecu našla svojega moža.
dobra roba gre očitno hitro. tako pri moških, kot pri ženskah

tisti, ki pa se leta in leta svaljkajo po teh portalih, pa niso za vezo. tako moški, kot ženske
Default avatar

nisem sprobala

Mene je zamikalo probat ženitveno posredovalnico pa me je odbilo prosjačenje lastnika, da nas je ženske včlanijo.
Članarine za ženske ni bilo, za moške kar konkretna. Ampak tisto prosjačenje in novačenje žensk ni obetalo nič dobrega. Zato nisem sprobala.
Na portalih pa itak je res polno tipov, ampak skoraj samo škart. Škoda truda. Se prijaviš gor pa na stotine mailov v par dneh. Kdo bo vse to bral in odgovarjal?
Default avatar

ext

nisem sprobala je napisal/a:
:-)))) Še enkrat preberi kar si napisala:-)))
Default avatar

Kitten

Sej se hecaš ane? Na teh portalih se drek dela iz zasedenih/poročenih, ki jih zanima samo seks.
Tipi in resna veza.. v izumiranju.
Default avatar

reck

Kitten je napisal/a:
No, roko na srce, tudi ti nisi za resno zvezo.
Default avatar

na portalih

reck je napisal/a:
Na portalih imaš dve vrste tipov.
Eni so že poročeni in prosjačijo za seks.
Drugi pa prosjačijo ženske, da bi jim rodile otroka.
Tistih ta tretjih, torej normalnih, skoraj ni.