Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Težave pri iskanju nove sluzbe

Default avatar

Sms12

Pozdravljeni!

Pred nekaj dnevi je bilo v javnosti, da je premalo srednjih medicinskih sester v UKC. Na razpise se redno prijavljam in grem na razgovor. Občutek imam dober, da sem se dobro odrezala. Kljub temu dobim negativen odgovor. Postajam čisto obupana. Ne vem več kaj naj rečem? Ali ima še kdo takšne izkušnje?
Default avatar

Res je

10let imam to vsakdanje in sm ratala ze imuna. Pojem si pesem Cista jeba od mi2 ko mi je hudo.. aja sem uciteljica s strokovnim izpitom drugace....

....Spomni se kar bral je pater posli vse v bozjo mater...cista jeba...
Default avatar

Poznam

Torej iščeš delo za medicinsko sestro? Skoraj nemogoče, da ne prideš vsaj v ožji izbor, če izpolnjujes vse pogoje. No, ne bom trdila, vendar opažam, da se mnogi razpisi kar naprej ponavljajo, tako da ne vem kaj potem ne špila? V domovih za ostarele sploh ni tezko dobit službe, še posebej če imaš že kilometrino, malce težje je v bolnicah za intenzivno, težko ali pa skoraj nemogoče pa, če se javljas za zdravstveni dom. Sama sem vedno dobila takoj v domu in v intenzivni, na primarni ravni pa ne pridem zraven, ker moraš imet veze. Mogoce se samo ne znaš dobro predstavit na razgovoru?
Default avatar

Sms12

Velike kilometrine ravno nimam. Šest mesecev pripravništva. Na razgovoru se vedno potrudim, vendar pač hočejo nekoga z izkušnjami več let. Jaz jih nimam. Verjetno je to težava. Samo nekje je treba začeti.
Default avatar

Sveže iz šole

Koliko pa si stara?
Default avatar

Poznam

Sms12 je napisal/a:
Velike kilometrine ravno nimam. Šest mesecev pripravništva. Na razgovoru se vedno potrudim, vendar pač hočejo nekoga z izkušnjami več let. Jaz jih nimam. Verjetno je to težava. Samo nekje je treba začeti.
Kam si do sedaj poslala? Kaj pa tam kjer si delala pripravništvo, ni varjante za nadaljevanje? Ne glej služb za nedoločen čas, ker tja povabijo izkušene, javljaj se na tiste za eno leto, ker če se boš odrezala, te bodo obdržali.