Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prvi proktološki progled – avgusta

Prvi proktološki progled – avgusta

Nekaj časa sem bila zaprta in naredil se mi je hemeroid (kot večje zrno graha). Po 10 dneh je začel krvaveti. Dobila sem napotnico hitro, za prvi proktološki pregled, ampak ni mi jasno.
Je možno, da sem na vrsti v 2. polovici avgusta (cez 2 meseca), kot piše na spletni strani e-Zdravje? V Iatrosu, kot so mi svetovali pa šele novembra (cez 5 mesecev)?

Če čakam toliko časa, je možno to, da se bo ali sam od sebe pozdravil, ali pa bom hodila naokoli s hemeroidom večjim od riti 🙂

Denarja za podkupnine nimam, poznam tudi ne nikogar…. zato bo treba najbrž res čakati toliko časa.

Sedaj rabim vedeti res kaj pomaga, pri krvavečih izpadlih hemeroidih, ker…. bo štala do avgusta – zaradi vročine in švicanje in ne vem česa še vse…. če ne dobim dobrega nasveta.

Do sedaj sem se mazala z navadno kremo, Nivea,toliko, me ni zategovalo in špikalo, več pa ne.

Nasvetov sem videla kar veliko, samo, npr. kis, pa led. Meni ni nič od tega pomagalo.

Detralex brez recepta! Po navodilih za akutno verzijo!! Takoj jutri v lekarno, kupit in začet. Potem mazat od znotraj in zunaj z navadnim olivnim oljem ( nasvet proktologa), kupit une robčke za hemeroide, in to je to.
Iatros bo že počakal, ampak do takrat pa reši !! Meni je pomagalo, olivno olje pa je uradna medicina Iatrosa.

Detralex brez recepta! Po navodilih za akutno verzijo!! Takoj jutri v lekarno, kupit in začet. Potem mazat od znotraj in zunaj z navadnim olivnim oljem ( nasvet proktologa), kupit une robčke za hemeroide, in to je to.
Iatros bo že počakal, ampak do takrat pa reši !! Meni je pomagalo, olivno olje pa je uradna medicina Iatrosa.
[/quote]

Hvala za nasvet.

nova
Uredništvo priporoča

Z mazilom in detralexom zna izginiti pred pregledom pa obvezno veliko tekočine da bo blato mehko. Predgled je tudi samoplačniški če seveda imaš denar stane pa kakih 30€ če je kakšen poseg pa še 50-80 zraven.

New Report

Close